İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MCRT Coin Nedir? | MagicCraft Nedir? | MCRT Yorum

MagicCraft, gelişmiş bir lonca sistemi, vergiler ve ekonomi ile Binance Smart Chain’de başlatılan bir PVP Castle Siege oyunudur. Oyuncular, platformda diğer klanlarla savaşmak için birbirleriyle takım kurabilir ve klanlar kurabilir.

Magic Craft dünyasında, Elders tarafından inşa edilen yedi güçlü kale vardır. Bu kaleler, duvarlarında Magicus adı verilen büyülü enerji depolar. Bin yıllık çatışmalarda üretilen bu gizemli madde, sahibine inanılmaz bir güç kazandırabilir. Bu yüzden özenle korunur ve birçokları için değerli bir ödüldür.

Diğer klanlar arasında galip gelin ve ardından $MCRT olarak bilinen yerel kripto para birimimizde vergi toplayın.

Her karakterin farklı özellikleri, eşyaları, silahları, zırhları, büyüleri, sihirli parşömenleri, kıyafetleri, saldırıları ve pozları vardır. Oyununuzu seviye atladıkça bu karakterleri toplayabilirsiniz. Bu koleksiyonları NFT pazarında da $MCRT karşılığında takas etmekte özgürsünüz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Magic Craft dünyası sizi bekliyor. Ve bu dünyaya oynaması ücretsiz veya oynayarak kazan modeliyle girebilirsiniz.

MCRT Coin Nedir?

Magic Craft’ın yerel kriptografik olarak güvenli değiştirilebilir protokol simgesi (MCRT ), Magic Craft protokolünde/kodunda belirtilen ve yalnızca birlikte çalışabilir bir yardımcı program simgesi olarak kullanılmak üzere tasarlanmış, atfedilen yönetişim ve yardımcı program işlevlerinin aktarılabilir bir temsilidir.

MCRT, Magic Craft katılımcıları arasında merkezi olmayan bir şekilde değiş tokuş aracı olarak kullanılacak işlevsel bir çok amaçlı simgedir. MCRT’nin tanıtılmasının amacı, Magic Craft’taki ekosistem içinde etkileşime giren katılımcılar arasında, merkezi üçüncü taraf tüzel kişi/kurum/kredi gibi herhangi bir aracı olmadan uygun ve güvenli bir ödeme ve yerleşim şekli sağlamaktır. Kamu (veya toplumun bir kesimi) tarafından mal veya hizmetlerin ödenmesi veya bir borcun ödenmesi için kabul edilen bir değişim aracı değildir ve olması amaçlanmamıştır; ayrıca, ihraççı tarafından münhasıran sağlanmayan herhangi bir mal veya hizmetin ödemesi olarak herhangi bir kişi tarafından tasarlanmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. $MCRT, Şirket, Distribütör, ilgili iştirakleri veya diğer herhangi bir şirket, girişim veya teşebbüs ne de $MCRT, token sahiplerine herhangi bir ücret, temettü, gelir, kar veya yatırım getirisi vaadi hakkı vermez ve Singapur’da veya ilgili herhangi bir yargı alanında menkul kıymetler oluşturmayı amaçlamaz. $MCRT yalnızca Magic Craft’ta kullanılabilir ve $MCRT’nin mülkiyeti, $MCRT’yi Magic Craft’ın kullanımını ve içindeki etkileşimi sağlamak için kullanma hakkı dışında açık veya zımni hiçbir hakka sahip değildir.

Ayrıca $MCRT, kullanıcıları Magic Craft’taki ekosisteme katkıda bulunmaya ve katılmaya yönelik çaba göstermeye teşvik etmek için dağıtılacak ekonomik teşvikler sağlar ve böylece her katılımcının çabaları için adil bir şekilde tazmin edildiği karşılıklı olarak faydalı bir sistem yaratır. $MCRT, Magic Craft’ın ayrılmaz ve ayrılmaz bir parçasıdır, çünkü $MCRT olmadan, kullanıcıların Magic Craft’taki tüm ekosistemin yararına faaliyetlere katılmak veya hizmetler sağlamak için kaynak harcaması için hiçbir teşvik olmayacaktır. Bir kullanıcıya yalnızca Magic Craft’taki fiili kullanımı, etkinliği ve çabalarına bağlı olarak ve/veya işlemlerin sıklığı ve hacmiyle orantılı olarak ek $MCRT verileceği göz önüne alındığında, Magic Craft kullanıcıları ve/veya bunu yapan $MCRT sahipleri aktif olarak katılmayanlar herhangi bir $MCRT teşviki almayacaktır.

Magic Craft, oyun içi aktivitenin her yönünü birbirine bağlayan hem geniş hem de derin olan ekonomik bir sisteme sahip bir oyundur. Oyunun ekonomisiyle ilişkili üç temel mekanizma vardır: üretim, pilot uygulama ve kapsayıcı mekanik.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyun içi öğelerin çoğu üretim katmanından gelir. Bunun tek istisnası, nadir ekipman, pilot uygulamadan kaynaklanan kaynak düşüşleri ve satış yoluyla oyuna eklenen sınırlı sayıda özel öğedir.

$MCRT ile hedeflenen, Magic Craft paydaşlarının teşviklerini uyumlu hale getirmektir. Yukarıda açıklanan mekanizmaların iki ana amacı vardır:

  • Magic Craft ile etkileşime giren oyuncuları ödüllendirmek.
  • MCRT jetonunun sahipliğini ve Magic Craft’ın yönetimini merkezden uzaklaştırmak.

MCRT Coin Bilgileri

MCRT Coin Nasıl Alınır?

MCRT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.ioRaydium ve MEXC‘dir. İşlem çiftleri, MCRT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MCRT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...