İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MELİ Coin Nedir? | MELİ GAME Nedir? | Nasıl Oynanır?

MELİ, Gate.io ön satışına eklenmesinin ardından kullanıcıların en çok arama yaptığı kripto para birimleri arasına girmiştir. MELİ token hakkında kurucusunun bilgilerini sizlerle paylaşarak derlediğimiz bilgileri sizlere aktaralım.

MELI’nin Baş Strateji Sorumlusu Warren Burke, “Bir servet transferi ve ademi merkeziyetçilik dünyasına giriyoruz, uzak işler öne çıkıyor ve interaktif eğlence hakkında farklı düşünmeye başlamamızın zamanı geldi.” NFT oyunları dalgasını sürdürmeyi uman MELI, çeşitli Oyna-Kazan özelliklerini içerecek, ancak bu alanda benzersiz bir şey başlatmayı planlıyor. Warren, “Bu DeFi veya p2p finansal araçlarının birçoğunun oyunlaştırılması, bu p2e oyunlarında göreceğimiz bir sonraki dalga olacak, oyunda kullandığınız puanlar veya karakterler için savaşmak harika ama insanların oynamasının nedeni bu değil. Para kazanmak için oyuncular için geri dönüş sağlamaya odaklanan bir sistem geliştirdik.” açıklaması yaptı.

MELİ Token Nedir?

MELI.Games, MELI belirteçlerini kullanarak gelecekteki oyunlar üretecek ve bu yeni oyunların benimsenmesini sağlayan talebe güçlü bir bakış açısına sahip olacaktır.

MELI, oyun içinde Meliora olarak adlandırılan, bireysel özelliklere sahip oynanabilir NFT’leri kullanan bir savaş oyunudur. Oyuncular bir Meloria elde ederken çeşitli seçeneklere sahiptir, ödüller kazanmak, sıralamayı yükseltmek veya özel yeteneklere sahip yeni, benzersiz bir karakter NFT’si oluşturmak için iki NFT’yi birleştirmek için PvP veya PvE ile savaşabilirler.

Adını Latince “daha iyi” anlamına gelen Meliora kelimesinden alan MELI, dövüş veya oyuncu sıralaması, üreme ve çiftçilik gibi oyunları birleştiren bir blok zinciri oyunudur. Meli.Games ekibinin amacı, herkesin çeşitli oyun başlıklarında yetenekli oyunlar ve ekosisteme katkılar yoluyla jeton kazanabileceği bir Metaverse inşa etmektir.

Tüm sanat varlıklarına ve Meli gynoid verilerine 3. taraflarca kolayca erişilebilir, bu da topluluk geliştiricilerinin Meli meta veri tabanında kendi araçlarını ve deneyimlerini oluşturmalarına olanak tanır.

Meli Coin Nasıl Alınır?

Meli Token maksimum arz miktarı 1.000.000.000 meli token olarak açıklanmıştır. MELİ Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Ritestream, Film ve TV NFT’leri için merkezi olmayan küresel bir platformdur. Film ve eğlence prodüksiyonlarına fon sağlamak ve bunları piyasaya sürmek, film yapımcıları ve...

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...