İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MELİ Coin Nedir? | MELİ GAME Nedir? | Nasıl Oynanır?

MELİ, Gate.io ön satışına eklenmesinin ardından kullanıcıların en çok arama yaptığı kripto para birimleri arasına girmiştir. MELİ token hakkında kurucusunun bilgilerini sizlerle paylaşarak derlediğimiz bilgileri sizlere aktaralım.

MELI’nin Baş Strateji Sorumlusu Warren Burke, “Bir servet transferi ve ademi merkeziyetçilik dünyasına giriyoruz, uzak işler öne çıkıyor ve interaktif eğlence hakkında farklı düşünmeye başlamamızın zamanı geldi.” NFT oyunları dalgasını sürdürmeyi uman MELI, çeşitli Oyna-Kazan özelliklerini içerecek, ancak bu alanda benzersiz bir şey başlatmayı planlıyor. Warren, “Bu DeFi veya p2p finansal araçlarının birçoğunun oyunlaştırılması, bu p2e oyunlarında göreceğimiz bir sonraki dalga olacak, oyunda kullandığınız puanlar veya karakterler için savaşmak harika ama insanların oynamasının nedeni bu değil. Para kazanmak için oyuncular için geri dönüş sağlamaya odaklanan bir sistem geliştirdik.” açıklaması yaptı.

MELİ Token Nedir?

MELI.Games, MELI belirteçlerini kullanarak gelecekteki oyunlar üretecek ve bu yeni oyunların benimsenmesini sağlayan talebe güçlü bir bakış açısına sahip olacaktır.

MELI, oyun içinde Meliora olarak adlandırılan, bireysel özelliklere sahip oynanabilir NFT’leri kullanan bir savaş oyunudur. Oyuncular bir Meloria elde ederken çeşitli seçeneklere sahiptir, ödüller kazanmak, sıralamayı yükseltmek veya özel yeteneklere sahip yeni, benzersiz bir karakter NFT’si oluşturmak için iki NFT’yi birleştirmek için PvP veya PvE ile savaşabilirler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Adını Latince “daha iyi” anlamına gelen Meliora kelimesinden alan MELI, dövüş veya oyuncu sıralaması, üreme ve çiftçilik gibi oyunları birleştiren bir blok zinciri oyunudur. Meli.Games ekibinin amacı, herkesin çeşitli oyun başlıklarında yetenekli oyunlar ve ekosisteme katkılar yoluyla jeton kazanabileceği bir Metaverse inşa etmektir.

Tüm sanat varlıklarına ve Meli gynoid verilerine 3. taraflarca kolayca erişilebilir, bu da topluluk geliştiricilerinin Meli meta veri tabanında kendi araçlarını ve deneyimlerini oluşturmalarına olanak tanır.

Meli Coin Nasıl Alınır?

Meli Token maksimum arz miktarı 1.000.000.000 meli token olarak açıklanmıştır. MELİ Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...