İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MESA Coin Nedir? | MetaVisa Nedir? | MESA Coin Hakkında Bilgiler

Metavisa Protokolü, blok zinciri verilerini analiz ederek, kullanıcıların güvenilir zincir üstü kimlik ve kredi kayıtları oluşturmasına ve görüntülemesine yardımcı olur ve DeFi, NFT, GameFi, DAO ve diğer DApp’lerin kredi sistemimiz aracılığıyla kullanıcılarına daha iyi hizmet vermesini kolaylaştırır.

Metavisa kredi puanı sistemi, kullanıcıları MCS’lerine göre dereceli rozetlerle ödüllendirecektir. Daha yüksek MCS’leri olan kullanıcılar, yüksek rütbeli rozetlerle ödüllendirilecek ve bu nedenle çeşitli DApp’lerden hizmetlerde ayrıcalıklara sahip olacak

MetaVisa Kullanım Senaryosu

  • Sembol: Metavisa, bir adresin kredi notunu değerlendirerek bir Onur rozeti verir. Her rozet, adrese ait özel bir NFT olacaktır.
  • Kimlik Bilgileri: Metavisa’nın kredi sistemi, Metaverse’deki üçüncü taraf uygulamalarda oturum açmak için bir kimlik bilgisi olarak kullanılabilir.
  • OyunFi: Metaverse’deki GameFi, özel ödül dağıtımı ve GameFi varlık kredisi işlemleri elde etmek için metavisa kredi sistemi ile birleştirilebilir.
  • DeFi: Merkezi olmayan kredi platformu, kredi kredisi hizmetleri eklemek gibi ürün deneyimini geliştirmek için metavisa kredi sistemi ile birleştirilebilir.
  • DAO: DAO, daha yüksek kredi puanına sahip ve daha fazla oy ağırlığına sahip adresler gibi metavisa kredi sistemi ile birleştirilebilir.
  • CRM: Geliştiriciler ve topluluk, kullanıcıları motive etmek ve böylece kullanıcı bağlılığını artırmak için metavisa kredi sistemine dayalı karşılık gelen bir üyelik sistemi formüle edebilir.
  • Kullanıcı Büyümesi: Geliştiriciler, güvenilir kullanıcıları hızla eleyerek pazarlama verimliliğini artırmak için metavisa kredi sistemini kullanabilir.

MESA Coin Nedir?

Mesa, Metavisa Protokolü yerel belirtecidir. Yönetimde oy hakkı gibi çeşitli ayrıcalıklar sağlamaktadır. Maksimum arz miktarı 10.000.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

İnceleme

BitYard, kripto ticaretini desteklemek için tasarlanmış çevrimiçi bir kripto borsasıdır. Yatırımcılar için kripto para ticaretini oldukça basit ve kullanışlı hale getirmektedir. Mevcut hizmetlere ek...

Kripto Para

Kripto ortamı gitgide daha fazla blok zinciri içerecek şekilde geliştikçe, çoğu proje artık yol haritalarında bir dereceye kadar zincirler arası odaklanmaya sahip olacak şekilde...

Kripto Para

2021’den beri GameFi, “Oynatmak İçin Oyna” konseptiyle yavaş yavaş ana akıma girdi ve patlayıcı bir büyüme elde etti. Özellikle yeni oyun ekonomisi modelinin en tipik...

Kripto Para

Joystick.club ile oyun oynayın ve kripto kazanın. Bitcoin Cash ağı için düşük ücretli bir yan zincir olan smartBCH’deki ilk blok zincir arcade sistemidir. Eski atari...