İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MESA Coin Nedir? | MetaVisa Nedir? | MESA Coin Hakkında Bilgiler

Metavisa Protokolü, blok zinciri verilerini analiz ederek, kullanıcıların güvenilir zincir üstü kimlik ve kredi kayıtları oluşturmasına ve görüntülemesine yardımcı olur ve DeFi, NFT, GameFi, DAO ve diğer DApp’lerin kredi sistemimiz aracılığıyla kullanıcılarına daha iyi hizmet vermesini kolaylaştırır.

Metavisa kredi puanı sistemi, kullanıcıları MCS’lerine göre dereceli rozetlerle ödüllendirecektir. Daha yüksek MCS’leri olan kullanıcılar, yüksek rütbeli rozetlerle ödüllendirilecek ve bu nedenle çeşitli DApp’lerden hizmetlerde ayrıcalıklara sahip olacak

MetaVisa Kullanım Senaryosu

  • Sembol: Metavisa, bir adresin kredi notunu değerlendirerek bir Onur rozeti verir. Her rozet, adrese ait özel bir NFT olacaktır.
  • Kimlik Bilgileri: Metavisa’nın kredi sistemi, Metaverse’deki üçüncü taraf uygulamalarda oturum açmak için bir kimlik bilgisi olarak kullanılabilir.
  • OyunFi: Metaverse’deki GameFi, özel ödül dağıtımı ve GameFi varlık kredisi işlemleri elde etmek için metavisa kredi sistemi ile birleştirilebilir.
  • DeFi: Merkezi olmayan kredi platformu, kredi kredisi hizmetleri eklemek gibi ürün deneyimini geliştirmek için metavisa kredi sistemi ile birleştirilebilir.
  • DAO: DAO, daha yüksek kredi puanına sahip ve daha fazla oy ağırlığına sahip adresler gibi metavisa kredi sistemi ile birleştirilebilir.
  • CRM: Geliştiriciler ve topluluk, kullanıcıları motive etmek ve böylece kullanıcı bağlılığını artırmak için metavisa kredi sistemine dayalı karşılık gelen bir üyelik sistemi formüle edebilir.
  • Kullanıcı Büyümesi: Geliştiriciler, güvenilir kullanıcıları hızla eleyerek pazarlama verimliliğini artırmak için metavisa kredi sistemini kullanabilir.

MESA Coin Bilgileri

MESA Coin Nasıl Alınır?

MESA ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, BitMart, MEXC, ZT ve Huobi’dir. İşlem çiftleri, MESA ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MESA coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...