İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MESA Coin Nedir? | MetaVisa Nedir? | MESA Coin Hakkında Bilgiler

Metavisa Protokolü, blok zinciri verilerini analiz ederek, kullanıcıların güvenilir zincir üstü kimlik ve kredi kayıtları oluşturmasına ve görüntülemesine yardımcı olur ve DeFi, NFT, GameFi, DAO ve diğer DApp’lerin kredi sistemimiz aracılığıyla kullanıcılarına daha iyi hizmet vermesini kolaylaştırır.

Metavisa kredi puanı sistemi, kullanıcıları MCS’lerine göre dereceli rozetlerle ödüllendirecektir. Daha yüksek MCS’leri olan kullanıcılar, yüksek rütbeli rozetlerle ödüllendirilecek ve bu nedenle çeşitli DApp’lerden hizmetlerde ayrıcalıklara sahip olacak

MetaVisa Kullanım Senaryosu

  • Sembol: Metavisa, bir adresin kredi notunu değerlendirerek bir Onur rozeti verir. Her rozet, adrese ait özel bir NFT olacaktır.
  • Kimlik Bilgileri: Metavisa’nın kredi sistemi, Metaverse’deki üçüncü taraf uygulamalarda oturum açmak için bir kimlik bilgisi olarak kullanılabilir.
  • OyunFi: Metaverse’deki GameFi, özel ödül dağıtımı ve GameFi varlık kredisi işlemleri elde etmek için metavisa kredi sistemi ile birleştirilebilir.
  • DeFi: Merkezi olmayan kredi platformu, kredi kredisi hizmetleri eklemek gibi ürün deneyimini geliştirmek için metavisa kredi sistemi ile birleştirilebilir.
  • DAO: DAO, daha yüksek kredi puanına sahip ve daha fazla oy ağırlığına sahip adresler gibi metavisa kredi sistemi ile birleştirilebilir.
  • CRM: Geliştiriciler ve topluluk, kullanıcıları motive etmek ve böylece kullanıcı bağlılığını artırmak için metavisa kredi sistemine dayalı karşılık gelen bir üyelik sistemi formüle edebilir.
  • Kullanıcı Büyümesi: Geliştiriciler, güvenilir kullanıcıları hızla eleyerek pazarlama verimliliğini artırmak için metavisa kredi sistemini kullanabilir.

MESA Coin Bilgileri

MESA Coin Nasıl Alınır?

MESA ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, BitMart, MEXC, ZT ve Huobi’dir. İşlem çiftleri, MESA ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MESA coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...