İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

METAL Coin Nedir? | Metal Blockchain Nedir? | Metal Coin Bilgileri

Metal Blockchain (METAL), herhangi bir zincirin Snow protokolleri aracılığıyla konuşlandırılmasına ve fikir birliği bulmasına izin veren, yüksek verimli bir Hisse Kanıtı (PoS) modelinde çalışmasına izin veren ve Kanıt Kanıtı ihtiyacını ortadan kaldıran sıfır katman blok zinciridir.

Metal Blockchain, ödemeler ve merkezi olmayan finans için bir katman sunmak üzere dördüncü bir alt zincir (A Zinciri) ekleyerek Avalanche’ın ilk çalışmasını geliştirir.

METAL Coin Nedir?

METAL, Metal Blockchain yönetişim belirtecidir. METAL, oldukça verimli bir Proof of Stake modeli üzerinde çalışır, saniyede 4500’den fazla işlemi işleyebilir ve <0.5 saniyelik bir kesinlik süresine sahiptir.

METAL Coin Bilgileri

METAL Coin Nasıl Alınır?

METAL ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, METAL ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla METAL coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...