İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

METAL Coin Nedir? | Metal Blockchain Nedir? | Metal Coin Bilgileri

Metal Blockchain (METAL), herhangi bir zincirin Snow protokolleri aracılığıyla konuşlandırılmasına ve fikir birliği bulmasına izin veren, yüksek verimli bir Hisse Kanıtı (PoS) modelinde çalışmasına izin veren ve Kanıt Kanıtı ihtiyacını ortadan kaldıran sıfır katman blok zinciridir.

Metal Blockchain, ödemeler ve merkezi olmayan finans için bir katman sunmak üzere dördüncü bir alt zincir (A Zinciri) ekleyerek Avalanche’ın ilk çalışmasını geliştirir.

METAL Coin Nedir?

METAL, Metal Blockchain yönetişim belirtecidir. METAL, oldukça verimli bir Proof of Stake modeli üzerinde çalışır, saniyede 4500’den fazla işlemi işleyebilir ve <0.5 saniyelik bir kesinlik süresine sahiptir.

METAL Coin Bilgileri

METAL Coin Nasıl Alınır?

METAL ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, METAL ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla METAL coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...