İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MetFi DAO: MetFi Coin Nedir? | MetFi Coin Bilgileri

MetFi DAO, kitleler için merkezi olmayan bir yatırım aracıdır. Sıradan insanlara dünyanın en umut verici Web3 ve Metaverse startup’larından bazılarına, halk daha onlar hakkında bilgi sahibi olmadan çok önce erken aşamada erişim imkanı verir ve tüm kazançlar MetFi topluluğuyla paylaşılır.

Kripto alanındaki muhtemelen en büyük, en sistemik sorunu çözmeyi hedefliyorlar. Erken aşamadaki yatırımcıların arzularının, yatırım yaptıkları projelerin ve topluluklarının arzularıyla çelişmesi sektörün değişmesi için bunun değişmesi gerekiyordu.

MetFi, yatırımcı, kuluçka makinesi, etkileyici ve topluluk tek bir kusursuz deneyime dönüşmüştür.

MetFi Coin Nedir?

METFI, MetFi DAO’nun BNB Zincirindeki yerel tokenidir ve sahibine tüm DAO teklifleri üzerinde yönetim oy hakları, MetFi’nin yatırım yaptığı ve inkübasyon yaptığı projelerin varlıklarına ilişkin hak talepleri, bu projelerin bazılarının tokenlerini ve NFT’lerini satın almak için kişisel fırsatlar, alfa ve ürünlerine beta erişiminin yanı sıra eklenmeye devam eden çok sayıda başka avantaj ve ayrıcalık.

Advertisement. Scroll to continue reading.

METFI’nin maksimum 500 Milyon token arzı vardır ve protokolün token yakma mekaniği ve durum ne olursa olsun daha fazla token basılamaması sayesinde gerçek maksimum arz bundan daha düşüktür.

METFI belirteçlerinin büyük çoğunluğu dolaşımda değil onları sorumlu bir şekilde ve çok uzun bir süre boyunca kademeli olarak serbest bırakmak üzere programlanmış METFI Vault akıllı sözleşmesinde güvenli bir şekilde tutuldukları duruma gelmeleri için onlarca yıl geçmesi gerekecek.

MetFi Coin Bilgileri

  • Token Adı: MetFi DAO
  • Token Sembolü: MetFi
  • Token Türü: BEP-20
  • MetFi Coin Maksimum Arz: 500.000.000 MetFi
  • MetFi Coin Web Sitesi: metfi.io
  • MetFi Coin Telegram: t.me/MetFiChat
  • MetFi Coin Twitter: twitter.com/MetFi_DAO

MetFi Coin Nasıl Alınır?

MetFi ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, MetFi ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MetFi coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...