İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MIT Coin Nedir? | Galaxy Blitz Nedir? | MIT Coin Hakkında Bilgiler

NFT ürünlerinin tüketimi 2021’de patladı ve NFT ürünlerinin satışı bu yıl her çeyrekte inanılmaz miktarlarda artmaya devam edecek gibi duruyor.

Reuters’e göre, NFT satışları 2021’in üçüncü çeyreğinde bir önceki çeyreğe göre sekiz kat artışla 10.7 milyar dolara yükseldi. Açıkçası, bu yıl NFT ürünlerine olan iştah son derece arttı ve onunla birlikte NFT oyunlarına olan açlık da arttı. NFT oyunları, geleneksel oyunlara ve ayrıca bu yıl NFT patlamasını büyük ölçüde yönlendiren NFT sanatı akışına göre benzersiz bir dizi avantaja sahiptir. Bir yandan, NFT oyunları, geleneksel oyunculara, geleneksel olarak oyunlara yatırdıkları zaman yatırımından kâr elde etme yeteneği vererek, oyunu gerçek parasal kâra dönüştürebilir.

Galaxy Blitz Nedir?

Galaxy Blitz, benzersiz bir oyuncu deneyimi için gerçek dünya, kullanılabilir jetonların kullanımını yüksek oktanlı oyun ve kapsamlı tarih ve bilgilerle birleştirdiğimiz, yakında çıkacak Oyna-Kazan strateji NFT oyunudur.

NFT oyunları için devam eden baskı, birkaç farklı nedenden dolayı inanılmaz derecede önemlidir. Daha sürükleyici oynanışla, dünya çapında kripto teknolojisinin kapsamlı bir şekilde benimsenmesi kesinlikle bunu takip edecek. Ek olarak, oyuncular için NFT oyunları, en sevdikleri oyunla harcadıkları zamandan jeton kazanabildikleri için onlara gücü geri verir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyuncular, oyun içi jetonları ve oyunda kullanılabilecek NFT’leri satın almak için oyun içi yönetim jeton olan MIT token kullanacaklar.

Oynanış: Stratejinizi Oluşturma

Galaxy Blitz, oyuncuların düşmanlarını galaktik ölçekte yenmek için destansı savaş stratejileri geliştirmelerine izin verecek. Stratejiler, oyundaki dört fraksiyonun her birinin benzersiz becerileri ve niteliklerine dayalı olacak ve oyuncular, her biri kendi benzersiz becerilerine sahip olan Talus, Centra, Endari veya The Scourge olarak oynamayı seçebilecek, yaşam alanları, kaynaklar, silahlar ve özellikler.

Oyuncular kendi NFT yıldız gemilerinde uzayda savaşacak ve aynı zamanda çekişmeli gezegenlerde karada savaşacaklar. Uzayın derinliklerinde savaş, çeşitli silahlar ve savaş seçenekleriyle türünün tek örneği yıldız gemileri arasında gerçekleşir. Karadayken, oyuncular düşmanlarının savunmasını aşmak için NFT Kahramanlarının benzersiz becerilerinin yanı sıra çeşitli silahları ve özel becerileri kullanabilirler. Bir oyuncunun savunma yapılarının gücü ve stratejik yerleşimi de savaşların sonucunu belirleyecektir. Bu destansı savaşların galipleri, rakip oyunculardan kaynaklar kazanacak.

Stratejik Gücünüzü Nasıl Oluşturursunuz?

Kaynaklar oyun içinde toplanabilir ve ekilebilir ve ayrıca MIT kullanılarak doğrudan satın alınabilir. Bu kaynaklar, çeşitli yapıların yanı sıra rakip oyunculara saldırmak ve savunmak için kullanılacak askerler ve diğer kara birimlerini inşa etmek ve yükseltmek için kullanılabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

MIT jetonları, çeşitli yapılarınız ve birimleriniz için kaynak ve yükseltme oluşturma sürecini hızlandırmak ve ayrıca stake etme yoluyla nadir kaynakları basmak için de kullanılabilir.

Oyuncular ayrıca karakterleri, uzay gemilerini ve Süper Silahları temsil edecek NFT’leri de basabilir. NFT’ler, yaygın NFT olmayan birimlerden çok daha dayanıklı olacak ve önemli ölçüde daha fazla savaş hasarına dayanabilecektir. Ancak yenilmez değiller, oyuncunun takdirine bağlı olarak herhangi bir zamanda MIT kullanılarak onarılabilir/iyileştirilebilirler.

MIT Coin Nedir?

MIT, oyun içi jetonları ve oyunda kullanılabilecek NFT’leri satın almak için kullanılabilecek oyun içi yönetişim jetonudur. Oyunun genel çıktısına bağlı olarak, orana göre oyundaki herhangi bir kaynağa da dönüştürülebilir. Oyun yoluyla yalnızca sınırlı miktarda MIT elde edilebilir.

Bir BEP20 jetonu olan MIT coin maksimum arz miktarı 100.000.000 jeton ile sınırlandırılmıştır.

MIT Coin Bilgileri

MIT Coin Nasıl Alınır?

MIT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, MDEX ve AscendEX’dir. İşlem çiftleri, MIT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MIT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...