İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MITH Coin Nedir? | Mithril Nedir? | MITH Coin Bilgileri

Mithril (MITH), kullanıcıları içerik oluşturmaları için ödüllendiren Ethereum Blockchain üzerinde merkezi olmayan bir sosyal medya platformudur. Ekip, herhangi bir sosyal medya platformuyla entegre edilebileceği bildirilen ERC-20 MITH jetonunun benimsenmesini sağlamak için mevcut sosyal platformlarla ortak olmayı planlıyor. Mithril Vault cüzdanı, para depolamaya ek olarak, diğer para birimlerine para yatırmak ve takas etmek için kullanılabilir.

Sosyal medyanın çok büyük bir güç olduğuna inanan Pew Research, Amerikalı yetişkinlerin yüzde 68’inin yalnızca Facebook’ta olduğunu ve bu kullanıcıların yüzde 74’ünün günlük olarak platforma eriştiğini söylüyor.

Mithril, bu sosyal eğilimi Sapien, Steemit, Sola, Indorse ve Waves gibi merkezi olmayan rakiplerle birlikte blok zincirine getiriyor . Başlangıçta, sosyal içerik oluşturucuları ve küratörleri katılım için MITH belirteçleriyle ödüllendiren bir uygulama ekosistemi oluşturmak için Ethereum blok zincirini kullandı.

MITH Coin Nedir?

MITH, kullanıcılarına içerik oluşturmaları için ödeme yapacak, blok zincirine dayalı yeni bir tür merkezi olmayan sosyal medyayı temsil eden bir kripto para birimi belirtecidir. Mithril, doğru zamanda doğru yerde olabilecek uygulanabilir blok zinciri teknolojisine sahiptir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Mithril MITH jetonları, ortak uygulamalara katılarak çıkarılır ve bu sosyal madencilik, oyunun kurallarını değiştirir. İçerik oluşturma ve paylaşma, daha sonra ortak uygulamalarla harcanabilen MITH kazandırır.

MITH Coin Bilgileri

MITH Coin Nasıl Alınır?

MITH ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Binance, Gate.io, Pionex ve OKX’dir. İşlem çiftleri, MITH ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Binance borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MITH coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...