İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MMPRO Coin Nedir? | Market Making Pro Nedir?

2017’den beri Blockchain House ekibi, kripto para birimi projeleri için piyasa yapıcı hizmetler sunuyor. Piyasa yapıcılar ekibinin dahili desteği için uzun yıllar süren yazılım geliştirmenin bir sonucu olarak, kripto para birimi borsalarında kripto varlıklarını yönetmek için bir algoritmik çözümler hizmeti olan Market Making Pro oluşturuldu. Bu yazılım, çeşitli varlıkların ticaretini destekleyen 48’den fazla kripto para borsasında kullanılmaktadır.

  • 2017’den beri çalışıyor.
  • Dünya çapında 50’den fazla acente
  • 2017’den beri 250’den fazla proje
  • 48’den Fazla Kripto Para Borsası
  • Projelerin toplam kapitalizasyonu 3’500’000’000 dolar.

Market Making Pro, kripto CEX ve DEX borsalarında piyasa yapımı için B2B SaaS tek duraklı bir çözüm, bir çiftçilik platformu ve NFT bilet sistemini kullanarak düzenlediğimiz satışlar aracılığıyla şirketlerin hisselerini alma fırsatı sunan bir fırlatma rampasıdır.

MMPRO Coin Nedir?

MMPRO Token, tüm ekosistemim bir parçasıdır. Marketmaking.pro, borsalara ve projelere piyasa yapıcılığı ve likidite hizmetleri sağlayan bir ajanstır. Bunun yanı sıra MMPRO, çapraz zincirli bir çoklu çiftçilik ekosistemi inşa ediyor.

Maksimum arz miktarı 100.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir.

MMPRO Coin Bilgileri

MMPRO Coin Nasıl Alınır?

MMPRO ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Azbit ve BKEX’dir. İşlem çiftleri, MMPRO ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MMPRO coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...