İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MMPRO Coin Nedir? | Market Making Pro Nedir?

2017’den beri Blockchain House ekibi, kripto para birimi projeleri için piyasa yapıcı hizmetler sunuyor. Piyasa yapıcılar ekibinin dahili desteği için uzun yıllar süren yazılım geliştirmenin bir sonucu olarak, kripto para birimi borsalarında kripto varlıklarını yönetmek için bir algoritmik çözümler hizmeti olan Market Making Pro oluşturuldu. Bu yazılım, çeşitli varlıkların ticaretini destekleyen 48’den fazla kripto para borsasında kullanılmaktadır.

  • 2017’den beri çalışıyor.
  • Dünya çapında 50’den fazla acente
  • 2017’den beri 250’den fazla proje
  • 48’den Fazla Kripto Para Borsası
  • Projelerin toplam kapitalizasyonu 3’500’000’000 dolar.

Market Making Pro, kripto CEX ve DEX borsalarında piyasa yapımı için B2B SaaS tek duraklı bir çözüm, bir çiftçilik platformu ve NFT bilet sistemini kullanarak düzenlediğimiz satışlar aracılığıyla şirketlerin hisselerini alma fırsatı sunan bir fırlatma rampasıdır.

MMPRO Coin Nedir?

MMPRO Token, tüm ekosistemim bir parçasıdır. Marketmaking.pro, borsalara ve projelere piyasa yapıcılığı ve likidite hizmetleri sağlayan bir ajanstır. Bunun yanı sıra MMPRO, çapraz zincirli bir çoklu çiftçilik ekosistemi inşa ediyor.

Maksimum arz miktarı 100.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir.

MMPRO Coin Bilgileri

MMPRO Coin Nasıl Alınır?

MMPRO ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Azbit ve BKEX’dir. İşlem çiftleri, MMPRO ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MMPRO coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...