İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

MNZ Coin Nedir? | Menzy: Yapay Zeka İle Kazan-Kazan Platformu

Menzy(MNZ), kazanmak için rekabet etme ve makine görüşüne dayalı aktivite sınıflandırması gibi ek özelliklere sahip pasif bir kazan-kazan projesidir. Bu segmentlerin her biri, alt kategorilerin yanı sıra segmentasyon sınıflarına göre etkinleştirildikten sonra kullanıcılara MNZ jetonları veren ödül mekanizmalarını içerir.

Menzy, yalnızca yürüyerek, koşarak ve diğer gerçek dünya sporlarına ve etkinliklerine katılarak pasif olarak kazanabileceğiniz bir kazan-kazan platformudur.

Kazanmak için Taşı, kullanıcıları fiziksel aktivitelere katıldıkları için kripto para birimi ile ödüllendiren, hızla büyüyen bir kavramdır. GameFi, NFT’ler ve GPS teknolojisini kullanarak oyuncuların hareketlerini takip eder. Bu veriler daha sonra bir blok zincirine kaydedilir ve çoğunlukla kripto para birimi biçiminde ödüllere çevrilir. Menzy bu sistemi mobil kameralar ile entegre hale getirerek daha kapsayıcı hale getirmiştir.

Menzy Uygulamasını Benzersiz Kılan Nedir?

 • Bilgisayarla tüm vücut hareketleri ve çeşitli hareketle kazan etkinlikleri kullanır, kamera tabanlı AI hareketleri mümkün olabilir.
 • Kazanmak için hareket etme özellikleri için rekabet etme arzusuyla etkileşimlidir.
 • Menzyverse’de sanal fitness merkezleri ve egzersizler.
 • Pasif olarak gelir elde edin.
 • Uygulamayı kullanmak için düşük giriş maliyeti vardır.

Menzy’nin Özellikleri

 • Menzy Uygulaması: Tüm fiziksel aktivitenizi izleyen ve bir blok zincirine bağlı bir akıllı telefon/iOS uygulamasıdır, böylece tüm eğitmenler ve kursiyerler, pasif olarak ödüller kazanırken dijital bir fitness topluluğunda birbirleriyle etkileşime girebilir. Menzy uygulamasına başlamak için kullanıcıların şunları yapması gerekir:
 1.       Play store/app store’dan indirin.
 2.       Meta maske cüzdanı açın.
 3.       MNZ Jetonlarını yatırın.
 • NFT Marketplace : Kullanıcılar piyasada NFT’leri takas edebilir, kiralayabilir ve kiralayabilir.
 • NFT’ler : Programda kimliğinizi tutan ve karşılıksız üyelik olarak hizmet veren modern bir grafik dijital varlık olan Menzy NFT’ler, uygulama içi pazaryerinde kullanıma sunulacaktır.
 • Cüzdan uygulaması : Menzy’nin cüzdan uygulaması, biyometrik doğrulama teknolojisine sahiptir ve Move2earn aktivitelerinden kazanılan jetonları kullanmak için geliştirilmektedir.
 • Menzyverse Sanal Eğitim: Menzy’nin meta veri tabanında, Menzianların eğitim planları, sanal spor salonu üyelikleri ve eğitimle ilgili diğer bilgileri almak için çok sayıda akran ve nitelikli fitness koçuyla iletişim kurmasını sağlayan bir eşler arası sanal eğitim danışmanlık platformu bulunmaktadır.
 • Menzy adımı (Standart) : Her gün ne kadar yürüdüğünüzü veya koştuğunuzu otomatik olarak izlemek ve cüzdanınıza kripto para birimi göndermek için Menzy akıllı telefon uygulamasını kullanan, kazanmaya geçişin en temel yapılandırmasıdır.
 •  Menzy step(premium) : Bu premium adım özelliği ile minimum gereksinimlerden çok daha fazlasını kazanmanıza izin veren çeşitli hedeflere ve zorluklara erişebilirsiniz.
 • Menzy Move: Menzy Move, bir dizüstü bilgisayar veya mobil cihazın kamerasının önünde spor da dahil olmak üzere tüm önemli etkinliklere katılmanıza olanak tanır.
 • Kazanmak için rekabet : Topluluk üyelerinin çeşitli spor etkinliklerinde birbirlerine karşı oynayabileceği rekabetçi bir gerçek dünya GameFi özelliğidir.

MNZ Coin Nedir?

Menzy için yerel jeton MNZ’dir ve birkaç yardımcı programı vardır. Belirteç, ekosistemin temeli olarak hizmet eder.

$MNZ ayrıca aşağıdaki işlemler için de kullanılabilir:

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • Rekabet2Kazan.
 • Menzy Premium NFT’ler.
 • Pazar Yeri Alım Satım ve Varlık Transferi.
 • Menzy Adım ve Hareket.
 • Esnetme
 • Kilit açma

MNZ Coin Bilgileri

MNZ Coin Nasıl Alınır?

MNZ ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Bybit, ve Bilaxy’dir. İşlem çiftleri, MNZ ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MNZ coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...