İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

msvcp140.dll Hatası nedir? | Kesin Çözüm

Son zamanların en popüler ve can sıkıcı hatalarından bir tanesi olan msvcp140.dll hatası Pes 2018, Pes 2019, PUBG ve Forza Horizon gibi oyunların açılmasını engelliyor. Peki msvcp140.dll bulunamadı hatası nasıl çözülür?

msvcp100.dll Hatası Nasıl Oluşur?

Bilgisayara yeni bir oyun yüklenirken yükleme esnasında yada virüs bulaştığında msvcp140.dll dosyası bozulabiliyor yada silinebiliyor.

msvcp140.dll dosyası bozulduğunda dosyayı kullanan oyunlar başlatılmak istendiğinde “Program, msvcp140.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlatılamıyor. Bu sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin” hatası alınmaktadır. msvcp140.dll Hatası özellikle PUBG gibi popüler oyunların açılmasını engelliyor.

msvcp140.dll Hatası Kesin Çözüm

  • Bilgisayarınıza yeni bir oyun yüklediyseniz ve msvcp140.dll bulunamadı hatası alıyorsanız ilk olarak bilgisayarınızı yeniden başlatıp yüklü olan windows programlarında güncelleme olup olmadığını kontrol ediniz. Bekleyen güncellemeleri tamamlayın ve yeniden kontrol edin.
  • .dll hatalarının kesin çözümü olarak gösterilen Microsoft Visual C++ yazılımının en güncel sürümünü yükleyerek yeniden deneyebilirsiniz. Muhtemelen sorun çözülmüş olacak ve artık .dll hatası almayacaksınız.
  • Eksik yada bozuk olan msvcr140.dll dosyasını indirip Windows dosyasına kopyalayın. İndirilen msvcp140.dll dosyası nereye atılır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar