İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

My Master War (MAT) Coin Nedir? | Yorum | Haber

MyMasterWar, Free Play to Earn ve Staking modelinin yanı sıra blockchain teknolojisinin oyuna uygulanması farkıyla bir DeFi x NFT oyun ekosistemidir . Diğer birçok NFT Oyunundan farklı olarak, MyMasterWar(MAT), oyuncuların oynamaya başlamak için herhangi bir para harcamasını gerektirmez.

  • İnsanlar gücü arzular, sonsuza kadar yaşamayı arzular, göğü ve yeri değiştirmek ve uçsuz bucaksız evrene hükmetmek ister.
  • Bunu yapmak için, insanların hem düşüncelerinde hem de güçlerinde bir evrime ihtiyaçları vardır. Dünyanın en iyi bilim adamları, tarihin en seçkin genlerini araştırdı, icat etti ve rafine etti. Oyuncular, krallıklarını yönetmek için krallar olarak, zaman ve mekanı aşmalı, kendilerini geliştirmek ve geliştirmek için gerçek savaşlar oluşturmalıdır.

İlk oyun seti Orta Çağ’da gerçekleşecek. Oyuncular kendi senaryolarını seçebilirler, her oyuncu bir ülkenin kralı gibidir, generalleri seçebilir, ordular kurabilir, stratejiler geliştirebilir ve savaşlarda savaşabilirler. Oyun sistemi birden fazla platformu ve birden fazla cihazı destekler.(PC, Cep telefonu, Tablet), Android ve iOS.

İkinci bölüm, insanların Sanal Metaverse İmparatorluklarını inşa etmek için zaman ve uzayı geçtiği gelecekte olacak. Oyuncular artık oyuna katılmak için dizüstü bilgisayarlar veya cep telefonları gibi geleneksel cihazları kullanmayacaklar, bunun yerine 3 boyutlu bir sanal dünyaya girecekler, yeni dünyaları yaratmak ve fethetmek için sonsuz güç ve yeteneklerle

MAT Token Nedir?

MAT token, Binance Akıllı Zinciri üzerine kurulu My Master War ekosisteminin yerel belirtecidir. MAT belirteci aşağıdakiler işlemler için kullanılabilir:

  • Oyun öğeleri satın alma: silahlar ve ekipman gibi
  • Seviye yükseltme: VIP-01, VIP-02
  • Oyun ödülleri: Oyuncular bir savaşı kazandıklarında, kaleyi fethettiklerinde ödüller alırlar.
  • Tavsiye sistemi: Oyuncular oyunu oynamak için arkadaşlarını önerdiğinde, tavsiyenin işlem hacmiyle orantılı bir miktarda MAT jetonu alacaklar.
  • Staking: Oyuncular, ödül almak için MAT jetonlarını oyun sisteminde stake edebilirler.

MAT Coin Nasıl Alınır?

MAT belirteci maksimum arz ve toplam arz miktarı 100.000.000 MAT token’dir. MAT Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...