İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Myria Coin Nedir? | Myria Coin Hakkında Bilgiler

Myria, NFT’leri, blockchain oyunlarını ve daha fazlasını ölçeklendirmek için tasarlanmış bir Ethereum Layer 2 ölçeklendirme çözümüdür. Myria’nın StarkWare ile ortaklaşa geliştirilen ölçeklendirme çözümü, kullanıcıların varlıklarının güvenliğini tehlikeye atmadan anında ticaret onayı, NFT basarken ve ticaret yaparken 0 gas ücreti sunar. StarkWare’in STARK kanıtlayıcısı kullanılarak geliştirilen Myria’nın L2’si, bölüm başına 9.000 adede kadar işlemi (TPS) kolaylaştırmak için çok sayıda aktarımı tek bir işlemde bir araya getirmek için Sıfır Bilgi Toplama (ZK-Toplama) teknolojisini kullanır.

Myria, çok çeşitli dikeylerde tokenleştirme çabalarını güçlendirmek için gözetimsiz bir Ethereum Layer 2 ölçekleme çözümü olan Myria L2’yi ve ayrıca eksiksiz bir yardımcı blok zinciri araçları paketini geliştiriyor.

Myria L2, binlerce katman 2 işlemini tek bir Ethereum işleminde birleştirmek için Starkware’in kanıtlayıcı ve toplama sıfır bilgi teknolojisini kullanır. Sonuçlar, sorunsuz belirteç deneyimleri için ön koşullar olan önemli ölçüde artan verim ve daha düşük işlem maliyetleridir.

Myria Studios Nedir?

Myria Studios, gerçek sahiplik ve ödüller sağlayan AAA kalitesinde oyunlara odaklanan, oyuncu odaklı bir oyun stüdyosudur. Myria Studios, benzeri görülmemiş bir blockchain oyun merkezi ve metaverse oluşturmak için Myria’nın çekirdek yığınından yararlanıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

MYRIA Coin Nedir?

MYRIA Jetonu MYRIA, bir ERC-20 yardımcı jetonudur. Belirteç, seçilen oyun başlıkları arasında ek oyun içi yardımcı programlarla Myria Layer 2 ölçeklendirme protokolündeki işlemlerin temelini oluşturur. MYRIA oyunculara, düğüm operatörlerine ve ekosistemdeki diğer katılımcılara dağıtılacak ve ekosistem büyümesini hızlandırmak için kullanıcılar arasında döngüsel bir ekonomi yaratılacaktır.

MYRIA Coin Bilgileri

MYRIA Coin Nasıl Alınır?

MYRIA ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, MYRIA ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MYRIA coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....