İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Myria Coin Nedir? | Myria Coin Hakkında Bilgiler

Myria, NFT’leri, blockchain oyunlarını ve daha fazlasını ölçeklendirmek için tasarlanmış bir Ethereum Layer 2 ölçeklendirme çözümüdür. Myria’nın StarkWare ile ortaklaşa geliştirilen ölçeklendirme çözümü, kullanıcıların varlıklarının güvenliğini tehlikeye atmadan anında ticaret onayı, NFT basarken ve ticaret yaparken 0 gas ücreti sunar. StarkWare’in STARK kanıtlayıcısı kullanılarak geliştirilen Myria’nın L2’si, bölüm başına 9.000 adede kadar işlemi (TPS) kolaylaştırmak için çok sayıda aktarımı tek bir işlemde bir araya getirmek için Sıfır Bilgi Toplama (ZK-Toplama) teknolojisini kullanır.

Myria, çok çeşitli dikeylerde tokenleştirme çabalarını güçlendirmek için gözetimsiz bir Ethereum Layer 2 ölçekleme çözümü olan Myria L2’yi ve ayrıca eksiksiz bir yardımcı blok zinciri araçları paketini geliştiriyor.

Myria L2, binlerce katman 2 işlemini tek bir Ethereum işleminde birleştirmek için Starkware’in kanıtlayıcı ve toplama sıfır bilgi teknolojisini kullanır. Sonuçlar, sorunsuz belirteç deneyimleri için ön koşullar olan önemli ölçüde artan verim ve daha düşük işlem maliyetleridir.

Myria Studios Nedir?

Myria Studios, gerçek sahiplik ve ödüller sağlayan AAA kalitesinde oyunlara odaklanan, oyuncu odaklı bir oyun stüdyosudur. Myria Studios, benzeri görülmemiş bir blockchain oyun merkezi ve metaverse oluşturmak için Myria’nın çekirdek yığınından yararlanıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

MYRIA Coin Nedir?

MYRIA Jetonu MYRIA, bir ERC-20 yardımcı jetonudur. Belirteç, seçilen oyun başlıkları arasında ek oyun içi yardımcı programlarla Myria Layer 2 ölçeklendirme protokolündeki işlemlerin temelini oluşturur. MYRIA oyunculara, düğüm operatörlerine ve ekosistemdeki diğer katılımcılara dağıtılacak ve ekosistem büyümesini hızlandırmak için kullanıcılar arasında döngüsel bir ekonomi yaratılacaktır.

MYRIA Coin Bilgileri

MYRIA Coin Nasıl Alınır?

MYRIA ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, MYRIA ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla MYRIA coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...