İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NEER Coin Nedir? | NEER Coin Geleceği ve Yorum

Bit.Country alanı, 22 Ocak 2018’de San Francisco’daki blockchain konferansına katılırken kurucu ekip tarafından satın alındı.

Ekip, merkezi olmayan paradigmanın yakın gelecekte yeni kimlik ve dijital varlıklar için sanal bir dünyaya ihtiyaç duyacağını hissetti.

Blockchain ortaya çıktığında, bir paradigma kayması yarattı; varlıkların sürekli makinelerde var olabileceği ve değer alışverişlerinin herhangi bir merkezi otorite olmadan güvenilir bir şekilde yapılabileceği topluluk tarafından yönetilen bir organizasyonu mümkün kılmak.

2019’da kurucular, ekonomi ve yönetişim tarafından yönlendirilirken Web3.0 üzerinde topluluk oluşturmanın yeni bir yolunu sağlayan bir platform oluşturma planına sahipti. Aşağıdaki kavramlar, özellikle doğdu:

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • Topluluk tarafından yönetilen merkezi olmayan bir sanal dünya
 • Açık bir ekonomi altyapısı
 • Sanal dünyadaki nesneleri kullanılabilir hale getirmek için açık bir NFT protokolü
 • Kullanıcı tarafından oluşturulan meta veri depolarına, deneyimlere ve uygulamalara izin veren bir platform.

Mart 2021’de, takım resmi olarak kuruldu ve resmi geliştirmeye Eylül 2021’de başladı.

Yeni Metaverse Sorunları

1. Topluluk üyeleri birlikte bir meta veri deposu oluşturabilir

Topluluk sahiplerinin hayranlarıyla birlikte kendi metaverselerini oluşturmalarına izin veren merkezi olmayan bir ağ yoktur.

Dijital gayrimenkulünüzü geliştirmek için herhangi bir teknik beceri gerekmez, platform voksel oluşturma araçlarını ve 3D sahne donanımlarını destekler.

2. İnsanlar tarafından oluşturulan ve insanların sahip olduğu bir topluluk

Hayranlar, takip ettikleri etkileyicilerle daha fazlasını yapmak istiyor. Ayrıca yüksek gaz ücretleri ile cezalandırılmamalıdırlar. Gaz fiyatları, düşük fiyatlı varlıkların (örn. NFT) benimsenmesini ve ticaretini sınırlar.

Varlıklar sadece cüzdanda olmamalıdır. NFT’leriniz, toz toplayan değil, topluluğunuz için özel bir yerde sergilenmeyi hak ediyor! NFT’ler tipik olarak, yalnızca işlevsiz sahiplik için koleksiyonlardır. Meta veri deponuz NFT’lerinizin evidir ve NFT’ler gerçek dünyadaymış gibi kullanılabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

3. Tekerleği yeniden icat etmeyin

Bireyler veya kuruluşlar, kültürleri, temaları ve uygulamaları aracılığıyla yaratıcılıklarını ifade edebilecekleri bir ortama ihtiyaç duyarlar.

Geliştiricilerin, çarkı yeniden icat etmek zorunda kalmadan oyunlar ve dApp’ler aracılığıyla daha fazla deneyim oluşturmak için bir meta veri deposu çerçevesine (UI ve Protokoller) ihtiyacı vardır.

Bit.Country Metaverse Çözüm

Kullanıcılar İçin

Metaveriniz, topluluğunuzu Web3.0 üzerinde meşgul etmek ve büyütmek için otonom bir makine olacak ve canlandırıcı bir görsel deneyim ve çalışanlarınız için güçlü bir değer teklifi ile birlikte geliyor.

Bit.Country Metaverse Network, gerçekten topluluk tarafından desteklenen, bireysel metaverse’lerden oluşan süreklilik üzerinde yeni bir dijital medeniyet yaratır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Geliştiriciler İçin

Oluşturucular, önceden oluşturulmuş meta veri deposu çerçevesi API’sinde yeni uygulamalar oluşturabilir veya Ethereum uyumlu düşük gaz ücretli blok zinciri üzerinde yeni uygulamalara başlayabilir.

Projeyi Benzersiz Kılan Özellikler

 • Kullanıcılar tarafından sahip olunan ve oluşturulan çoklu metaversiyonlar
 • Meta veri depoları için özel olarak oluşturulmuş blok zinciri
 • 3D dünya için hem voksel sistemi hem de çokgen sistemi bir arada
 • Her şey tarayıcıda çalışır ve yükleme hızı optimize edilir
 • Hem ağ hem de meta veri deposu düzeyinde sorunsuz zincir içi yönetişim
 • Hem ağı hem de bireysel meta veri deposunu destekleyen benzersiz ekonomik model
 • Kazanılacak topluluklar oluşturun.

NEER Coin Nedir?

NEER, Kusama’daki Bit Country Pioneer blok zincirinin yerel simgesidir.

NEER belirteci şunlar için kullanılır:

 • Ağdaki ücretler
 • Arazide teklif verme
 • Darphane varlıkları

Pioneer ağı nedir?

Bit Country Pioneer ağı, Kusama’nın Metaverse portalıdır. İçerik oluşturucuların kodlama olmadan oyunlar, NFT’ler ve 3D varlıklar kazanmak için oynayarak metaverse’lerini oluşturabilecekleri yer.

Pioneer nasıl çalışır?

Kendi metaverse’lerini oluşturmak için kullanıcıların en az bir LAND arsasına ve gaz ücretini ödemek için belirli miktar NEER’e sahip olmaları gerekir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

NEER Coin Bilgileri

NEER Coin Nasıl Alınır?

NEER ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, NEER ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla NEER coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...