İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Netflix Hesabını Kaç Kişi Kullanabilir? | kaç cihazda kullanılabilir?

Netflix, reklamlara maruz kalmadan ödüllü filmleri, dizi serilerini ve belgeselleri internete bağlı herhangi bir cihazdan izlemenizi sağlayan online bir yayın hizmetidir. Netflix platformu ülkemizde oldukça geniş bir kitle tarafından kullanılıyor. Peki Netflix hesabını kaç kişi kullanabilir?

Platformu kullanan binlerce abonenin en çok merak ettiği konuların başında gelen “Netflix üyeliği kaç kişi tarafından kullanılabiliyor” konusuna bu makalemizde netlik kazandıracağız.

Netflix platformunu ücretsiz olarak 30 gün boyunca deneyebiliyorsunuz. Bu deneme süresinin sonunda herhangi bir ücret ödemeden Netflix ücretsiz deneme üyeliği iptal edilebiliyor. Üyelik sonunda üyeliğiniz, üye olarak kalmayı seçtiğiniz sürece otomatik olarak devam edecektir. Paketlere göre Netflix hesabı kaç kişilik oluyor? Netflix şifresini kaç kişi kullanabilir?

Netflix Hesabını Kaç Kişi Kullanabilir?

Netflix üyelikleri hakkında en çok merak edilen konu ise üyeliklerin kaç kişi tarafından kullanılabileceğidir. Netflix platformu tarafından sunulan 3 farklı üyelik paketinde farklı kullanıcı sayıları mevcuttur. Burada önemli olan nokta hangi paketi kullandığınızdır. Peki abonelik paketlerine göre Netflix’i kaç kişi kullanabilir? Netflix hesabında aynı anda kaç kişi online olabilir?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Netflix temel paket kaç kişilik

Netflix temel paket, 1 ekranlı plan  olarak da biliniyor. Bu paketi satın aldıysanız aynı anda bir cihazda kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bu pakette yayın çözünürlüğü standart çözünürlükte oluyor HD yayın izleyemiyorsunuz.

Netflix standart paket kaç kişilik

Netflix standart paket, 2 ekranlı plan olarak da biliniyor. Netflix standart paket aynı anda iki cihazda kullanılabiliyor. Yüksek çözünürlükte HD yayın izleme özelliğine sahip standart paket Netflix üyeleri tarafından en çok tercih edilen paket olarakta biliniyor.

Netflix aile paketi (özel plan) kaç kişilik

Netflix hesabı özel plan paketi aynı anda 4 cihazda kullanılabiliyor. Netflix özel plan HD ve UHD yayın özelliğine sahip olup yüksek çözünürlükte film ve dizi keyfi arayanlar için Netflix’in en iyi paketidir. Netflix özel pakette 4 farklı profil oluşturulabiliyor. Bu özellik sayesinde aynı üyeliğin kullanıldığı farklı cihazlarda yeni profiller oluşturulabiliyor.

Netflix Hesabı Kullanıcı Sayısı Hata Mesajları

Netflix hesabınız başka bir cihazda kullanılıyor. Eğer bu hatayı alıyorsanız kullanmakta olduğunuz pakette aynı anda izleme yapabilecek kişi sayısı aşılmış demektir. Bu durumda diğer hesaplardan yayın durdurulmadan yada çıkış yapılmadan yeni bir cihazda yayın izleyemezsiniz.

Netflix hesabınız çok fazla cihazda kullanılıyor. Bu hata mesajını alıyorsanız kullanmakta olduğunuz Netflix paketi için belirlenen paylaşım sayısından fazla oturum açılmış demektir. Bu durumda diğer cihazlardan çıkış yapılması gerekiyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

1 Comment

1 Comment

  1. Melih Can

    Ağustos 24, 2021 at 11:03 pm

    Netflix hesabını 4 kişilik pakette kullanıyoruz bir cihazdan çıkış yaptım ancak yeni bir cihaza giriş yaptığımda Netflix hesabınız çok fazla cihazda kullanılıyor hatasını alıyorum sebebi nedir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

HABER

Dünyanın en büyük video akış platformu Netflix’in en büyük rakipleri arasında yer alan Disney Plus, bugün itibariyle Türkiye’deki yayın hayatın başladı. 138 milyon abone sayısına sahip Disney+ ile...