İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NFT Champions (CHAMP) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz

NFT Champions, Gate.io Startup listesine eklendikten sonra en çok aratılan yeni projeler arasında yerini almayı başardı. Oyna kazan temasıyla tasarlanan mobil oyun hakkında merak edilenleri bu yazımızda paylaşacağız.

Son zamanlarda mobil oyunların Blockchain teknolojisi ile harmanlanması sonucunda bir çok oyna kazan oyunu çıkartılmaya başlandı. Oyunculara oyun oynadıkça jeton kazanma fırsatı doğuran bu projeler kripto para meraklılarının oldukça fazla ilgisini çekiyor.

CHAMP Token Nedir?

NFT Champions, deneyimli oyun geliştiricilerinden oluşan bir ekip tarafından Unreal Engine 4 üzerine inşa edilmiş yeni nesil bir blok zinciri oyunudur. Oyun sürükleyici ve eğlenceli NFT tabanlı, oyna-kazan video oyunu olacak şekilde tasarlandı! 

NFT Champions, herkesin eğitmesi, savaşması, keşfetmesi ve metaverse‘deki arkadaşlarıyla bağlantı kurması için birçok seçeneğe sahip bir açık dünya MMORPG’sidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Oyuncular, NFT’ler veya Nakit Ödüller kazanmak için çeşitli Çevrimiçi Turnuvalara katılabilir. 
  • Oyuncular ayrıca 1v1 veya 2v2 Çevrimiçi maçlarda NFT bahisleri yapabilirler.
  • Günlük Çok Oyunculu Etkinlikler ve Genişletme Paketleri, takas edilebilecek yeni alanlar ve NFT Şampiyonları sunacak.
  • Darphane limitlerini aşmamışlarsa tüm NFT Şampiyonları satın alınabilir. Deadstock NFT’leri, topluluk tüccarları tarafından oyun içinde mevcut olacak.

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için nftchampions.cc resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CHAMP Coin Nasıl Alınır?

NFT Champions maksimum arz miktarı 1.000.000.000 CHAMP token’dir. CHAMP Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...