İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NFT Champions (CHAMP) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz

NFT Champions, Gate.io Startup listesine eklendikten sonra en çok aratılan yeni projeler arasında yerini almayı başardı. Oyna kazan temasıyla tasarlanan mobil oyun hakkında merak edilenleri bu yazımızda paylaşacağız.

Son zamanlarda mobil oyunların Blockchain teknolojisi ile harmanlanması sonucunda bir çok oyna kazan oyunu çıkartılmaya başlandı. Oyunculara oyun oynadıkça jeton kazanma fırsatı doğuran bu projeler kripto para meraklılarının oldukça fazla ilgisini çekiyor.

CHAMP Token Nedir?

NFT Champions, deneyimli oyun geliştiricilerinden oluşan bir ekip tarafından Unreal Engine 4 üzerine inşa edilmiş yeni nesil bir blok zinciri oyunudur. Oyun sürükleyici ve eğlenceli NFT tabanlı, oyna-kazan video oyunu olacak şekilde tasarlandı! 

NFT Champions, herkesin eğitmesi, savaşması, keşfetmesi ve metaverse‘deki arkadaşlarıyla bağlantı kurması için birçok seçeneğe sahip bir açık dünya MMORPG’sidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Oyuncular, NFT’ler veya Nakit Ödüller kazanmak için çeşitli Çevrimiçi Turnuvalara katılabilir. 
  • Oyuncular ayrıca 1v1 veya 2v2 Çevrimiçi maçlarda NFT bahisleri yapabilirler.
  • Günlük Çok Oyunculu Etkinlikler ve Genişletme Paketleri, takas edilebilecek yeni alanlar ve NFT Şampiyonları sunacak.
  • Darphane limitlerini aşmamışlarsa tüm NFT Şampiyonları satın alınabilir. Deadstock NFT’leri, topluluk tüccarları tarafından oyun içinde mevcut olacak.

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için nftchampions.cc resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CHAMP Coin Nasıl Alınır?

NFT Champions maksimum arz miktarı 1.000.000.000 CHAMP token’dir. CHAMP Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...