İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NFT Champions (CHAMP) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz

NFT Champions, Gate.io Startup listesine eklendikten sonra en çok aratılan yeni projeler arasında yerini almayı başardı. Oyna kazan temasıyla tasarlanan mobil oyun hakkında merak edilenleri bu yazımızda paylaşacağız.

Son zamanlarda mobil oyunların Blockchain teknolojisi ile harmanlanması sonucunda bir çok oyna kazan oyunu çıkartılmaya başlandı. Oyunculara oyun oynadıkça jeton kazanma fırsatı doğuran bu projeler kripto para meraklılarının oldukça fazla ilgisini çekiyor.

CHAMP Token Nedir?

NFT Champions, deneyimli oyun geliştiricilerinden oluşan bir ekip tarafından Unreal Engine 4 üzerine inşa edilmiş yeni nesil bir blok zinciri oyunudur. Oyun sürükleyici ve eğlenceli NFT tabanlı, oyna-kazan video oyunu olacak şekilde tasarlandı! 

NFT Champions, herkesin eğitmesi, savaşması, keşfetmesi ve metaverse‘deki arkadaşlarıyla bağlantı kurması için birçok seçeneğe sahip bir açık dünya MMORPG’sidir.

  • Oyuncular, NFT’ler veya Nakit Ödüller kazanmak için çeşitli Çevrimiçi Turnuvalara katılabilir. 
  • Oyuncular ayrıca 1v1 veya 2v2 Çevrimiçi maçlarda NFT bahisleri yapabilirler.
  • Günlük Çok Oyunculu Etkinlikler ve Genişletme Paketleri, takas edilebilecek yeni alanlar ve NFT Şampiyonları sunacak.
  • Darphane limitlerini aşmamışlarsa tüm NFT Şampiyonları satın alınabilir. Deadstock NFT’leri, topluluk tüccarları tarafından oyun içinde mevcut olacak.

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için nftchampions.cc resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

CHAMP Coin Nasıl Alınır?

NFT Champions maksimum arz miktarı 1.000.000.000 CHAMP token’dir. CHAMP Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...

Kripto Para

Lootex misyonu, dijital yaratıcıların çalışmalarını korumalarına yardımcı olarak ve blok zinciri tarafından desteklenen bir ticaret platformu sağlayarak insanların sanal varlıklarını gerçeğe dönüştürmektir. Lootex, dijital yaratımın...