İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Nimiq (NIM) Coin Nedir? | Nim Coin Hakkında Bilgiler

Nimiq(NIM), kendi çeşitli uygulama ekosistemine sahip, web’e özgü, merkezi olmayan, sansüre dayanıklı bir ödeme protokolüdür. Yerel NIM belirteci, Nimiq içinde bir mağaza ve değer aktarımı olarak işlem görür: dijital nakit görevi görür. Son teknoloji, tarayıcı öncelikli blok zinciri yaklaşımı, kullanıcıların bir tarayıcıdan başka bir şey olmadan doğrudan blok zincirine bağlanması anlamına gelir. Bu nedenle, güncel bir tarayıcıya sahip olan herkes, ödeme ağına doğrudan katılabilir, yazılım yüklemeden veya gereksiz aracılara güvenmeden ödeme yapabilir ve ödemeleri kabul edebilir. Bu, Nimiq’e basitlik ve kullanım kolaylığı etiği ile daha da güçlendirilen ‘sadece çalışır’ özelliğini verir. NIM, kitleler tarafından kullanılan bir kripto para birimi olarak tasarlanmıştır.

Nimiq’in Misyon ve Vizyonu

Kripto para biriminin tüm potansiyelini gerçekleştirerek parada devrim yaratmak. Nimiq’in kendisi teknoloji odaklı bir proje olarak bağımsız ve sansüre dayanıklı yeni bir dijital nakit çağını başlatmaya kendini adamışken, Nimiq Ekosistemi hem teknoloji meraklısı hem de tipik İnternet’e evrensel erişim ve NIM kullanım kolaylığını getirmeyi amaçlıyor. kullanıcılar. Tüm çabalar, NIM giderek daha fazla benimsendikçe, hayır kurumunun iyi amaçları destekleme yeteneği büyüyecek şekilde kapsamlı bir hayırsever zihniyet tarafından yönlendirilir.

Nimiq Proje Durumu

Nimiq Mainnet, 14 Nisan 2018’de başlatıldı ve ödeme protokolü tam olarak çalışır durumda. Nimiq’in tarayıcı öncelikli blok zinciri, web için dağıtıldı ve kolaylaştırıldı. Tüm kullanıcı arayüzleri, basitliğe odaklanarak kullanım kolaylığını en üst düzeye çıkarır, buna katılım, kolay adres doğrulama ve basitleştirilmiş bir yedekleme süreci dahildir. Nimiq ayrıca büyüyen bir uygulama ekosistemine de ev sahipliği yapıyor ve blok zinciri ve kripto benimseme araştırmalarını ilerletmek için önemli çabalar sarf etti. Nimiq, proje varlıklarını çeşitlendirirken Open Asset Swap Interaction Scheme’nin (Nimiq OASIS) ilk versiyonunun uygulanmasında lisanslı bir müttefiki güvence altına almak için Alman TEN31 Bank’ta bir hisse satın aldı. Proje, topluluk geliştiricilerine aktif destek ve tavsiyenin yanı sıra nitelikli topluluk projeleri için sınırlı tohum finansmanı sunuyor.

NIM Coin Bilgileri

NIM Coin Nasıl Alınır?

NIM ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io CoinEX, AscendEX ve KuCoin’dir. İşlem çiftleri, NIM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla NIM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oceanland’da Neler Oldu?OLAND Coin Nedir? OLAND Coin BilgileriOLAND Coin Nasıl Alınır? Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter...

Kripto Para

VP Coin Nedir?VP Coin BilgileriVP Coin Nasıl Alınır? Vortex Protokolü(VP), mevcut depolama yöntemleri üzerinde yinelenir. C60’ın temel yapısına göre, orijinal protokol, bütünün tam bir kapalı...

Kripto Para

TRR Coin Nedir?TRR Coin BilgileriTRR Coin Nasıl Alınır? Terran(TRR), işletmeler olarak NFT kavramı hakkında farkındalığı yaymayı amaçlamaktadır. Ek olarak Terran, kullanıcılar için en verimli ve...

Kripto Para

WhiteBIT Token, Avrupa’nın en büyük borsalarından biri olan WhiteBIT’in bir yardımcı tokenidir. Belirteç sıçramalar ve sınırlar içinde ilerliyor. Son zamanlarda borsa, WBT’nin başka bir dünya çapında...