İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NODL Coin Nedir? | NODL Coin Hakkında Bilgiler ve Yorum

Nodle, Nesnelerin İnterneti için bir bağlantı sağlayıcısıdır. Şirket, şirketlerin ve şehirlerin bağlantı kurmasına ve cihazlarından, sensörlerinden ve etiketlerinden veri toplamasına yardımcı olmak için Bluetooth Düşük Enerji destekli bir ağ kurmuştur.

Nodle ağı, kullanıcıları, düğümler ağı (akıllı telefonlar) aracılığıyla hangi kablosuz veri paketlerinin iletildiğine göre ödüllendirir. Bu paketler bir işaret ile karşılaştırılabilir ve Nodle dahili sisteminde “erişte” olarak adlandırılır. Nodle, yeni bir paket gösteren ilk birkaç düğümü, paketin değerine bağlı olarak az ya da çok ödeme yaparak ödüllendirebilir. Nodle’ın madencilik modeline sadık olduğunu garanti etmek için Nodle, işaretlerin varış sırasını garanti eden bir doğrulama protokolü ekledi.

Nodle Nasıl Çalışır?

Nodle Network’ün mimarisi ve sistem tasarımı, akıllı telefonları ağ için düğümler ve baz istasyonları olarak kullanan “Akıllı Telefon Altyapısı” denilen şeyden yararlanır. Nodle’daki ekip, “bağlantı kanıtı” yoluyla ağı büyütmek için yenilikçi bir yol geliştirdi. Bu yöntemi kullanarak, mobil uygulama geliştiricileri ve tüketiciler, akıllı telefonlarının kablosuz radyo ve bant genişliği gibi kaynakları sağlamasını sağlayarak ağa rekabet eder ve katılır ve katkıları karşılığında Nodle Cash ile ödüllendirilir.

Nodle Network Şirketleri ve Kuruluşları Nasıl Güçlendirebilir?

Elektronik cihaz üreticileri veya operatörleri, değerli verileri toplamak ve uzaktaki cihazlarını İnternete bağlamak için Nodle Network’ü kullanabilir ve bugün birçoğu bundan faydalanıyor. Nodle Ağı şu anda Fortune 500 şirketleri tarafından varlıklarını ABD’nin her yerinde bulmak için kullanılıyor. Bisiklet veya scooter paylaşım endüstrisindeki mikromobilite şirketleri de konum izleme yeteneklerini geliştirmek için ağı kullanma potansiyeline sahiptir. Varlık takibindeki uygulama yelpazesi, tüketici takip cihazlarından paletleri, malları, araçları ve paketleri bulabilen Bluetooth etiketlerine kadar gidebilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Nodle Network Bireyleri Nasıl Güçlendirebilir?

Nodle Network, bireyleri güçlendirmek ve atomistik rekabet yaratmak için inşa edilmiştir. Her akıllı telefon sahibi katılma fırsatına sahiptir. Tek gereken bir akıllı telefon ve bir mobil uygulama. Özel bir yatırım, bilgi veya beceri gerekli değildir. Bir kullanıcı topluluğa katıldığında ve mobil uygulaması başlatıldığında, Nodle Ağı’na otomatik olarak katılabilir. Bu katılıma “bağlanabilirlik kanıtı” denir. Ödüllendirilen her madeni para basıldı. Çalışma kanıtının bir özeti Gezegenler Arası Dosya Sisteminde (IPFS) saklanır ve bir bağlantı yoluyla blok zincirindeki basılmış madeni paraya eklenir.

NODL Coin Nedir?

NODL, Nodle Network’ün yardımcı program belirtecidir. Katılımcılar, çalışmaları için bir ödül olarak NODL alırlar. Nodle Ağı kullanıcıları, IoT hizmetleri için ödeme yapabilir ve NODL ile Merkezi Olmayan Uygulamalar ile etkileşime girebilir. NODL sahipleri protokol yükseltmelerine oy verebilir, jetonlarını stake ederek ağın güvenliğini sağlamaya yardımcı olabilir ve daha fazlasını yapabilir.

  • Yarar: NODL, Nodle Network’ün yerel kripto para birimidir. Katılımcıların gelip ağı büyütmeleri için bir teşvik yaratır. Katılımcılar başlangıçta çoğunlukla NODL ödüllerini alacak olsa da, Nodle Network hizmetlerine olan talep arttıkça ücretler gelecekte ödülleri geride bırakacaktır.
  • Yönetim: Nodle Chain, tüm NODL sahiplerinin söz sahibi olduğu yerleşik bir yönetim sistemine sahiptir. Yükseltmeler ve diğer teklifler zincir üzerinde koordine edilir ve bağımsız olarak yürütülür. Bu, topluluğun Nodle Chain’in gelişiminin değerlerini daha iyi yansıtmasını sağlamasını sağlar.
  • Esnetme: NODL’inizi stake ederek Nodle Chain’deki ortakların listesini düzenlemeye yardımcı olun. Bu, ağın canlılığını ve ademi merkeziyetçiliğini desteklemeye yardımcı olur. İşlem ve protokol ücretleri sayesinde iyi oyuncular ödüllendirilirken, kötü oyuncular eleniyor.

NODL Coin Bilgileri

NODL Coin Nasıl Alınır?

NODL ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, NODL ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla NODL coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...