İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NvirWorld (NVIR) Coin Nedir? NVIR Coin Hakkında Bilgiler

NvirWorld (NVIR), yaratıcıların ve koleksiyonerlerin sanat, koleksiyon, webtoon, müzik, sanal dünyalar vb. dahil olmak üzere nadir NFT öğeleri bulmasına, satın almasına, satmasına ve takas etmesine olanak tanıyan bir katman 2, hibrit merkezi olmayan NFT platformudur. NvirWorld hem bir müzayede evi hem de büyüyen bir sanal ekosistem görevi görüyor.

NvirWorld kullanıcı merkezlidir ve yaratıcılarının sözleriyle “ideal dijital ortamı” sunar. NvirWorld ekosistemi üç temel ürüne dayanmaktadır: NFT Marketplace, N-Hub ( DeFi Synthetic Asset Exchange) ve Nvirland (Metaverse Game).

NvirWorld projesi kullanıcılarına şunları sunar:

Benzersiz dijital sanat eserlerinde açık pazar ticareti;

Advertisement. Scroll to continue reading.

Bir küratörlük hizmetiyle desteklenen birinci sınıf sanat eserleri kategorisi (bu seçenek, doğrulanmış sanatçılar için geçerlidir).

NvirWorld’ün resmi versiyonu Aralık 2021’de piyasaya sürüldü. Geliştiriciler, yüksek işlem işleme hızı, düşük gaz ücretleri ve düşük bakım ücretleri ile NFT ticareti için en uygun ortamı yaratmayı amaçladı ve kullanıcıların sanatçı olabileceği ve satın almaya ve satın almaya başlayabileceği bir alan açtı. NFT’leri satmanın yanı sıra birbirleriyle barış içinde bir arada var olurlar.

NvirWorld ve diğer benzer pazaryerleri arasındaki farklardan biri, platformun yalnızca pahalı NFT çalışmalarını tanıtmaya odaklanmak yerine, NFT açık artırmaları ve dünyanın her yerinden kullanıcıları içeren bağışlar aracılığıyla çeşitli KSS kampanyaları yürütmesidir. Bu stratejinin artıları, dünyanın dört bir yanından NFT’lere giriş engellerini azaltmak ve NvirWorld dışında hiçbir yerde görülmemiş veya deneyimlenmemiş ek dijital hizmetler başlatmaktır.

NvirWorld’ün Kurucuları Kimlerdir?

Şirket, 2021’in sonunda Leo Kim ve Benjamin J. tarafından ortaklaşa kuruldu (oluş tarihi 5 Kasım 2021’dir). Leo Kim, Samsung Electronics ve Agere Systems dahil olmak üzere büyük şirketlerde elektronik geliştirme ve araştırma alanlarında görev yaptı. Benjamin J.’ye gelince, küresel pazarlama ve strateji konusunda geniş deneyime ve bilgi birikimine sahiptir. NvirWorld’deki CTO, NCSoft, Nexon ve Kakao Games Project Majority Operation’da deneyime sahip Chukong Technology Joint Venture CEO’su, eski Nexon ABD Kore geliştirme ekibi lideri Leonard Bang’dir.

NvirWorld’ü Benzersiz Kılan Nedir?

NvirWorld ekosistemi üç ana hizmetten oluşur:

Advertisement. Scroll to continue reading.

NvirWorld Marketplace: 2. katman, hibrit merkezi olmayan NFT platformu. NvirWorld geliştiricileri, merkezi olmayan bir sisteme ve hibrit teknoloji kullanan merkezi bir sistemin bakımına dayalı şeffaf bir ticaret alanı sunar.

NVIR Coin Bilgileri

NVIR Coin Nasıl Alınır?

NVIR ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, BitMart, BKEX ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, NVIR ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla NVIR coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...