İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NXD Coin Nedir? | Nexus Dubai Nedir? | NXD Coin Bilgileri

Nexus ağırlıklı olarak Dubai ve Abu Dabi’dedir. Mağazalar, genellikle olduğu gibi sistemi kurmak için büyük miktarda para harcamak zorunda kalmadan da üye olabilirler.

Büyük alışveriş merkezleri, süpermarketler, yemek teslimatları, oteller vb. birçok yerde ödeme kolaylıkla yapılabilmektedir. Teşvikler sağlandığı için gelen ticari alanların kapatılması mümkündür. Ödeme uygulaması, mağaza konumlarını ve önerilen ürünleri gösterecek şekilde güncellenecek ve daha çekici katılımcı mağazaların olduğunu gösterecek ve ödeme oranını iyileştirecektir.

Nexidius Nedir?

Nexidius, şimdiye kadar yapılmış en değerli sanal ülkedir.

Beyin Dalgasının Geliştirilmesi – Katman 1

Advertisement. Scroll to continue reading.
  • Vatandaşlığın verilmesi NFT.
  • Vatandaşlığı olan kullanıcılar NXD hizmetleri alabilecekler.
  • Nexus Nation Bank.
  • Nexidius Merkez Bankası.

Şirketler arasında yalnızca belirlenmiş sanal para birimleri değiştirilebilir.

NexFi Nedir?

Nexus Nation Bank tarafından verilen NFT’de Boost özellikli stake hizmetidir.

NXD Staking:
1. NXD yatırın ve USDT ödülü alın
2. LP jetonu yatırın ve USDT ödülü alın

Nexus Dubai Simgesi (NXD) Nedir?

Nexus Dubai Token, çeşitli ağları destekleyen, köprü oluşturan bir çoklu ağ belirtecidir.

Nexus Dubai Token, ilk olarak, hızlı işleme ve ademi merkeziyetçiliğe izin veren yeni nesil “Kayıt Kanıtı” konsensüs algoritmasına dayanan Ethereum ağının lanse edilen ikinci katmanı olan Polygon tarafından yayınlanıyor.

Polygon’un, Ethereum’un yüksek ücretlerini ve işlem sorunlarını çözmesi, diğer zincirlerden daha ucuz ve daha hızlı işlemlere izin vermesi bekleniyor. Ek olarak, Polygon’un ikinci katmanı (yan zincir), ana Ethereum blok zincirinin yanında çalışan hızlı bir blok zinciri görevi görür.

Ethereum’un gelecekteki olası bir alternatifi olan Polygon, ERC ile de oldukça uyumludur ve çeşitli Ethereum blok zincirlerindeki uygulamalar için kullanılabilir.

Verilen toplam Nexus Dubai Simgesi sayısı sabittir ve daha fazla ağ destekleniyorsa, Poligon ağındaki yeni verilen Nexus Dubai Simgesi sayısı kilitlenir.

NXD Coin Bilgileri

NXD Coin Nasıl Alınır?

NXD ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Bybit, Bitget, BKEX ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, NXD ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla NXD coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...