İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

NXT Coin nedir?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

NXT Coin nedir? Geleceği var mı? Yükselişi devam eder mi? Yatırım yapılır mı? Kripto paralar ve yatırım…

Next Coin diğer kripto paralardan farklıdır. Bitcoin tabanlı değildir, Bitcoin gibi kendine has yapısı ve yazılımı vardır. bu sayede belkide yakın zamandaki dalgalanmalardan çok az etkilenmiştir.

Bitcoin gibi gelişmiş bir açık kaynak kodlu zincir platformudur. Nxt platformu, NXT dijital para birimine ek olarak, Merkezi Olmayan Varlık Değişimi, Pazar Alanı ve Oylama sistemi gibi birçok temel düzey özellikleri içerir.

Nxt, kullanımı kolay, izinsiz ve kullanıcılarına çeşitli şekillerde tam bir özgürlük kazandırıyor. Örneğin, bir ödeme sistemi olarak NXT para birimini kullanmak yasak olamaz, bir pazar yeri listesi oluşturulamaz ve geliştiriciler için de Nxt Uygulama Programı Arayüzü (API) aracılığıyla gelişmiş blok tabanlı tabanlı uygulamalar oluşturmaz.

NXT, Nxt ekosistemi için yakıt olarak işlev gören dijital para birimidir.

NXT coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar