İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Ocealand (OLAND) Coin Nedir? | OLAND Coin Hakkında Bilgiler

Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter için gerekli kaynakları toplayarak gelir elde ederler. Oceanland, birkaç kripto varlığını DeFi ve NFT ile birleştirerek blok zinciri teknolojisinin farklı yönlerini bir araya getiriyor.

Oceanland’da Neler Oldu?

Oyun hikayesi, bir gemi enkazından kurtulan tek kişi olan ve hayatta kalmak için gerekli kaynakları (yiyecek, su, odun ve metal) toplaması gereken bilinmeyen gizemli bir adaya karaya çıkan bir adamın etrafında dönüyor.

Haydi oynayalım, keşfedelim, gizemleri çözelim ve kazanalım!

Oceanland’de dört tür kaynak vardır. Oyuncular bu kaynakları oyunda NFT araçları yapmak için kullanabilirler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kaynak elde etmek için NFT kartları kullanılır.NFT’lere üç şekilde sahip olunabilir: Crafting, Trading ve Stake.

NFT’ler işçilik, ticaret ve stake yoluyla elde edilebilir. Ayrıca hazırlanmış en düşük seviyeli NFT’lerinizi de yükseltebilirsiniz. Diğer birçok jetonu takas ederek, stake ederek ve yetiştirerek NFT basımı da mevcut olacaktır.

NFT’leri daha üretken bir sürüme dönüştürme işlemine Yükseltme denir. Oyuncuların bir NFT Aracını yükseltebilmeleri için, üst düzey NFT Aracının Biletine, yükseltilecek NFT Aracına ve gerekli kaynaklara sahip olmaları gerekir.

OLAND Coin Nedir?

OLAND jetonu Oceanland’ın yerel jetonudur ve oyun içi takas, bahis ve çiftçilik için kullanılır. Farklı şekilde tahsis edilen toplam 960.000.000 OLAND olacaktır.

OLAND Coin Bilgileri

OLAND Coin Nasıl Alınır?

OLAND ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Hotcoin ve Huobi’dir. İşlem çiftleri, OLAND ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla OLAND coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

D2T Coin Nedir?D2T Coin BilgileriD2T Coin Nasıl Alınır? Dash 2 Trade, tüccarlar tarafından tüccarlar için oluşturulmuş bir kripto analitik platformudur. Dash 2 Trade, kârınızı en...

Kripto Para

Azuki Coin Nedir?Azuki Coin BilgileriAzuki Coin Nasıl Alınır? Azuki, Ocak 2022’de Ethereum Blockchain’de başlatılan 10.000 anime temalı avatardan oluşan NFT Art koleksiyonudur. Bu avatarların nadirliklerini belirleyen...

Kripto Para

BAND Coin Nedir?BAND Coin BilgileriBAND Coin Nasıl Alınır? Band Protocol(BAND), gerçek dünya verilerini ve API’leri toplayan ve akıllı sözleşmelere bağlayan zincirler arası bir veri...

Kripto Para

DYDX Coin Nedir?DYDX Coin BilgileriDYDX Coin Nasıl Alınır? DYDX, dYdX topluluğunun dYdX Katman 2 Protokolünü (“protokol”) gerçekten yönetmesini sağlayan bir yönetişim belirtecidir. DYDX, protokolün...