İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Ocealand (OLAND) Coin Nedir? | OLAND Coin Hakkında Bilgiler

Oceanland(OLAND), kripto ekonomisini oyun dünyasıyla birleştiren bir Play-to-Earn blok zinciri oyunudur. Oyuncular, ana karakter için gerekli kaynakları toplayarak gelir elde ederler. Oceanland, birkaç kripto varlığını DeFi ve NFT ile birleştirerek blok zinciri teknolojisinin farklı yönlerini bir araya getiriyor.

Oceanland’da Neler Oldu?

Oyun hikayesi, bir gemi enkazından kurtulan tek kişi olan ve hayatta kalmak için gerekli kaynakları (yiyecek, su, odun ve metal) toplaması gereken bilinmeyen gizemli bir adaya karaya çıkan bir adamın etrafında dönüyor.

Haydi oynayalım, keşfedelim, gizemleri çözelim ve kazanalım!

Oceanland’de dört tür kaynak vardır. Oyuncular bu kaynakları oyunda NFT araçları yapmak için kullanabilirler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kaynak elde etmek için NFT kartları kullanılır.NFT’lere üç şekilde sahip olunabilir: Crafting, Trading ve Stake.

NFT’ler işçilik, ticaret ve stake yoluyla elde edilebilir. Ayrıca hazırlanmış en düşük seviyeli NFT’lerinizi de yükseltebilirsiniz. Diğer birçok jetonu takas ederek, stake ederek ve yetiştirerek NFT basımı da mevcut olacaktır.

NFT’leri daha üretken bir sürüme dönüştürme işlemine Yükseltme denir. Oyuncuların bir NFT Aracını yükseltebilmeleri için, üst düzey NFT Aracının Biletine, yükseltilecek NFT Aracına ve gerekli kaynaklara sahip olmaları gerekir.

OLAND Coin Nedir?

OLAND jetonu Oceanland’ın yerel jetonudur ve oyun içi takas, bahis ve çiftçilik için kullanılır. Farklı şekilde tahsis edilen toplam 960.000.000 OLAND olacaktır.

OLAND Coin Bilgileri

OLAND Coin Nasıl Alınır?

OLAND ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Hotcoin ve Huobi’dir. İşlem çiftleri, OLAND ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla OLAND coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....