İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

OLE Coin Nedir? | OpenLeverage Projesi Nedir? | OLE Coin Bilgileri

OpenLeverage, tüccarların veya diğer uygulamaların DEX’lerdeki herhangi bir alım satım çiftinde verimli ve güvenli bir şekilde uzun veya kısa devre yapmasını sağlayan izinsiz bir borç verme marjı alım satım protokolüdür.

Platformun Ana Özellikleri:

 • DEX’lerde Likidite ile Marjin Ticareti , tüccarları Uniswap, PancakeSwap, SushiSwap ve daha fazlası gibi en likit merkezi olmayan pazarlarla ticaret yapmaya bağlar.
 • Her bir çift için iki ayrı havuza ve farklı risk ve faiz oranı parametrelerine sahip olan Risk İzolasyon Kredi Havuzları , kredi verenlerin risk-ödül oranına göre yatırım yapmalarına olanak tanır.
 • Gerçek Zamanlı AMM Fiyatı ile Risk Hesaplama, bir DEX’ten temin edilebilen herhangi bir çift için gerçek zamanlı AMM fiyatı ile teminat oranını hesaplama.
 • OnDemand Oracle , fiyat manipülasyonunu tespit etmek ve alım satım ve tasfiye için geçerli kılmak için fiyat güncellemelerini zorlamak için DEX tarafından sağlanan TWAP fiyatlarını kullanır.
 • LToken , her borç verme havuzu için faiz oranı taşıyan bir simgedir ve üçüncü tarafın, topluluklarını kredi havuzlarına likidite sağlamaya teşvik etmesine ve belirteç çiftleri için marj ticaretini desteklemesine olanak tanır.
 • OLE Token , protokol kullanımına göre basılan ve ödüller ve protokol ayrıcalıkları elde etmek için kullanılan yerel protokol belirtecidir.
 • Çok sezgisel ve kullanıcı dostu UI tasarımı.

OpenLeverage Benzersiz Satış Noktaları

 • Herkes, bir DEX’te bulunan herhangi bir işlem çifti için , topluluğun yönetişim süreci aracılığıyla değiştirebileceği varsayılan faiz oranı ve risk parametreleriyle borç verme havuzları oluşturabilir.
 • Borç verenler , borç verme havuzlarına varlık yatırarak, ödünç alınan varlıklardan faiz kazanarak, OLE ödülleri alarak veya LToken’ı diğer projelerin ödül programlarına katılmak için yeniden stake ederek ödüller alarak daha yüksek getiri elde edebilirler .
 • Tüccarlar, tek tıklamayla DEX’ten yüzlerce çiftle ticaret yapabilir ve borç alabilirler .
 • Projeler, LToken’i entegre ederek belirli ticaret çiftlerinde kaldıraç ticaretini kolaylaştırmak için OpenLeverage ile entegre edilebilir.
 • Tasfiye memurları , ticaretin teminat oranı piyasa limitinin altına düşerse ödül kazanmak için tasfiyeleri tetikleyebilir.

OpenLeverage Proje Vizyonu

OpenLeverage Protokolünün misyonu, tamamen izinsiz, merkezi olmayan bir marj ticareti altyapısı oluşturmaktır. Bu nedenle, izole edilmiş ve piyasaya göre ayarlanmış risk kontrolleri olan herhangi bir çift için bir marj ticareti piyasası oluşturmak için herhangi bir izin gerekli değildir. Uzun vadede OpenLeverage, perakende ve kurumsal müşterilere merkezi olmayan bir kripto menkul kıymetler hizmeti oluşturmayı, merkezi olmayan borç verme, türev ticareti ve küresel DeFi ekosistemiyle bütünleşen varlık yönetimi altyapısı sağlamayı hedefliyor.

OLE Coin Nedir?

OLE, OpenLeverage için yönetim belirtecidir. Kullanıcılar, belirlenmiş bir ortak DEX’te OLE-BUSD likiditesi sağladığı ve ardından LP jetonlarını OpenLeverage’da bir zaman emanet sözleşmesine yatırdıkları için bir makbuz olarak OLE token alırlar. Kullanıcılar, LP jetonlarını en az iki haftadan dört yıla kadar kilitlemeyi seçebilir. Maksimum süre (4 yıl) için kilitlenen kullanıcılar, minimum süre (2 hafta) için kilitlenenlere kıyasla %436 OLE alacaklar. OLE, OLE için aktif likidite tedarikini teşvik eder ve jeton sahiplerini daha uzun bir zaman ufku boyunca protokolün çıkarlarıyla doğrudan uyumlu hale getirir.

OLE sahipleri aşağıdaki avantajlara ve ayrıcalıklara sahip olacaktır:

Advertisement. Scroll to continue reading.
 • Dönemden üretilen işlem ücretlerinin %50’sini ve ilk dönem için ekstra 100.000 ABD Doları alın. Birikmiş ücretler, her dönemin bitiminden sonraki 7 gün boyunca açık piyasadan OLE satın alacak ve ardından xOLE sahiplerine eşit olarak dağıtılacaktır.
 • LP kilitleme alanını daha da artırarak daha fazla OLE belirteci alın.
 • Kilitlenen LP değerine ve kilidi açmak için kalan süreye göre ödünç verme ve ticaretinizde 2,4 kata kadar kazanç artışı.
 • Teşvik dağıtımı için yönetime katılın, böylece OLE ödüllerinin keyfini çıkarmak için favori çiftlerinize oy verebilirsiniz.

OLE Coin Bilgileri

OLE Coin Nasıl Alınır?

OLE ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, LBank, MEXC ve KuCoin’dir. İşlem çiftleri, OLE ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla OLE coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...