İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

OLV Coin Nedir? | Olive Nedir? | OLV Coin Hakkında Bilgiler

OliveCash, Avalanche, Binance Smart Chain, Fantom ve Polygon zincirleri üzerinde çalışan çok zincirli bir Verim Çiftçiliği projesidir. OliveCash sadece Meme Coins Launchpad değildir . OliveCash orada eklenmemiş olanlar için @PancakeSwap işi yapar.

Olive.Cash’i diğer tüm “çiftliklerden” farklı kılan nedir?

Olive, DeFi hareketinden zevk alan ve bu projeyi bir sonraki seviyeye taşımak için zamanınızı ayırmaya istekli, deneyimli geliştiricilerden oluşan bir ekip tarafından idare edilir.

Misyonu, basit bir kullanıcı arayüzü sağlayarak, DeFi’ye erişimi kolaylaştırarak ve sürekli bir deflasyon belirteci olan Olive belirteci oluşturarak BSC ve Avalanche’da Ekonomik Olarak Sürdürülebilir ve Erişilebilir en verimli çiftçi topluluğu oluşturmaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

OliveCash vizyonu, geleneksel yatırımcıların Kripto Ekosistemine katılımını kolaylaştırarak AMM, Verim Çiftçiliği ve DeFi pazarını geliştirme hedefine sahiptir. Potansiyel pazar erişimini genişletmek, basit ve sorunsuz arayüzlerin yanı sıra Fiat ve Crypto pazarları arasında daha kolay bağlantılar gerektirir. Protokolün ekonomik sürdürülebilirliğini artırmak için, yakma ücretlerini artırmayı ve sahiplerine fayda sağlayan ek deflasyonist stratejiler tanımlamayı amaçlıyor.

OLIVE’ın Metaverse Platformu, katılımcıların 3D avatarlar ve Playground servisleri aracılığıyla hayal ettikleri her şeyi yaratmalarına ve paylaşmalarına olanak tanır. Olive Token ayrıca E2E(Eat-To-Earn) konseptine dayalı olacaktır.

OLIVE Coin Nedir?

OLV coin, OliveCash platformunun yerel belirtecidir. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 OLV token olarak sabitlenmiştir.

OLIVE Coin Bilgileri

OLIVE Coin Nasıl Alınır?

OLIVE ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, OLIVE ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla OLIVE coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...