İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

OLV Coin Nedir? | Olive Nedir? | OLV Coin Hakkında Bilgiler

OliveCash , Avalanche, Binance Smart Chain, Fantom ve Polygon zincirleri üzerinde çalışan çok zincirli bir Verim Çiftçiliği projesidir. OliveCash sadece Meme Coins Launchpad değildir . OliveCash orada eklenmemiş olanlar için @PancakeSwap işi yapar.

Olive.Cash’i diğer tüm “çiftliklerden” farklı kılan nedir?

Olive, DeFi hareketinden zevk alan ve bu projeyi bir sonraki seviyeye taşımak için zamanınızı ayırmaya istekli, deneyimli geliştiricilerden oluşan bir ekip tarafından idare edilir.

Misyonu, basit bir kullanıcı arayüzü sağlayarak, DeFi’ye erişimi kolaylaştırarak ve sürekli bir deflasyon belirteci olan Olive belirteci oluşturarak BSC ve Avalanche’da Ekonomik Olarak Sürdürülebilir ve Erişilebilir en verimli çiftçi topluluğu oluşturmaktır.

OliveCash vizyonu, geleneksel yatırımcıların Kripto Ekosistemine katılımını kolaylaştırarak AMM, Verim Çiftçiliği ve DeFi pazarını geliştirme hedefine sahiptir. Potansiyel pazar erişimini genişletmek, basit ve sorunsuz arayüzlerin yanı sıra Fiat ve Crypto pazarları arasında daha kolay bağlantılar gerektirir. Protokolün ekonomik sürdürülebilirliğini artırmak için, yakma ücretlerini artırmayı ve sahiplerine fayda sağlayan ek deflasyonist stratejiler tanımlamayı amaçlıyor.

OLIVE’ın Metaverse Platformu, katılımcıların 3D avatarlar ve Playground servisleri aracılığıyla hayal ettikleri her şeyi yaratmalarına ve paylaşmalarına olanak tanır. Olive Token ayrıca E2E(Eat-To-Earn) konseptine dayalı olacaktır.

OLV Coin Nedir?

OLV coin, OliveCash platformunun yerel belirtecidir. Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 OLV token olarak sabitlenmiştir.

OLV Coin Nasıl Alınır?

OLV token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

FreshCut, içerik oluşturucular ve hayranlar için bir web3 oyun içerik platformu ve topluluğudur. ERC-20/Polygon topluluk simgemiz FreshCut Diamonds (FCD), topluluğun potansiyelini açığa çıkaracak ve daha...

Kripto Para

Wonderman Nation, Axie Infinity’nin ekosistemini, Final Fantasy’nin savaş mekaniğini ve daha önce hiç görmediğiniz bir Play to Earn oyunu için CryptoKitties’in üremesini bir araya...

Kripto Para

Undead Blocks, tüm hayatta kalanları silah çağrısına cevap vermeye ve oyun içi ödüller kazanmak için zombileri öldürmeye çağırıyor! Undead Blocks, dünyanın ilk AAA öldürerek...

Kripto Para

Colizeum, Steam’e benzer şekilde, Kazanmak İçin Sanal bir Oyun ortamıdır.Çeşitli oyunlara ve diğer uygulamalara ev sahipliği yapar, böylece genelbir kullanıcı hunisinin ana hatlarını oluşturur....