İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Onston Coin Nedir? | Yorum | Onston Coin Hakkında Bilgiler

Onston, ONSTON Metaverse topluluğunun tüm üyelerini entegre eden veya genişleten bir bağlantıdır.

Onston, blockchain teknolojisini kullanan yeni bir sanal gerçeklik metaverse ekosistemi olan ONSTON Metaverse Platformu ve ONSTON Marketplace’i geliştirir ve VR/AR cihazlarını birbirine bağlayarak bir 3D sanal dünya oluşturur.

ONSTON Multi-metaverse platformu, çok boyutlu evrenleri birbirine bağlayan bir portal ve birçok galaksi için bir uzay istasyonudur. ONSTON evreninde çeşitli meta veri depoları mevcuttur ve her bir meta veri deposu kendine özgü özelliklere sahiptir. ONSTON Multi-metaverse platformu, onlar için bir bağlantı portalı ve uzay istasyonu olarak hizmet veren bu metaverse’ler için bir merkezdir.

ONSTON NFT Platformu

ONSTON Multi-Metaverse, oyunculara sahiplik ve özerklik vermek için NFT’yi kullanır. Genel olarak NFT, belirteçle bağlantılı fiziksel varlıkların dijital sahipliğini doğrulamak için bir belirteçtir, yaratıcının işi sahtecilik riskine maruz bırakmadan dijitalleştirilmiş bir şekilde serbest bırakmasını sağlar. Bu sayede ONSTON Metaverse avatarı, arazileri, binaları ve eşyaları için mülkiyet ve telif hakkı tanınır ve güvenli ekonomik faaliyetlere yol açar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

ONSTON, kullanıcılara yalnızca gerçek öğe sahipliği duygusu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda NFT’ye daha büyük değerler de sağlayabilir. ONSTON NFT Creator Tool’u kullanmak, artık değerli olmayan veya diğer metaverse’de kullanılamaz olan NFT’yi bile daha değerli NFT’ye dönüştürebilir. NFT varlığı her zaman ve her yerde ONSTON Metaverse’deki değeriyle tanınır. ONSTON’un benzersiz NFT Creator sistemi ile yeniden yorumlanır ve değiştirilir. Yani, ONSTON Multi-metaverse’de alınıp satılabilen NFT’de oluşturulurlar, böylece Multi-metaverse ekosistemindeki öğeleri ve NFT’leri esnek bir şekilde birleştirmek için kullanılırlar. Dönüştürülen NFT’ler ONSTON Metaverse’de kullanılacak ve bu araç daha fazla yaratıcıya ve geliştiriciye ilham verecektir.

Onston Coin Nedir?

ONSTON Metaverse’den edinilen ONSTON’un özellikleri borsada listelenir ve kripto para birimi veya sabit paralarla takas edilebilir. Bu, oyuncuların sadece ONSTON oynayarak geçimlerini sağlayabilecekleri anlamına gelir.

ONSTON token sahipleri, tüm işlemler için komisyon avantajlarına sahiptir. Örneğin, 1000 ONSTON tutarken, komisyon ücretinin %0,5’i indirimlidir ve lonca topluluğu üyelerinin ilk %2’si için ek %1 indirim vardır. Bu tür indirim avantajları, ONSTON değerine, birikmiş işlem tutarına ve ONSTON’a sahip olunan süreye bağlı olarak farklılık gösterebilir.

Maksimum arz miktarı 1.000.000.000 ONSTON token ile sınırlandırılmıştır.

Onston Coin Nasıl Alınır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Onston Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...