İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

OPS Coin Nedir? | Octopus Protocol Nedir? | OPS Coin Bilgileri

Octopus Protocol, sentetik varlıklar oluşturmak, takas etmek, yerleştirmek ve yönetmek için bir platform sağlayarak gerçek dünya varlıklarına erişim sağlar. Kullanıcının emtialar, hisse senetleri, tahviller, altın ve hatta kripto para birimleri gibi gerçek dünyadaki herhangi bir varlığa maruz kalma sağlayan sentetik varlık oluşturmasına olanak tanır.

Protokol, sentetik varlıklarla tek bir platform altında tam etkileşimi kolaylaştırmak için ekosistemi altında çok sayıda ürünü birleştirir. Daha geniş ekosistemi, kullanıcıların sentetik varlıkların yaratılmasından, merkezi olmayan türevlerin değiş tokuş edilmesinden, bir tüccarın portföyünün tek bir ağ altında yönetimine kadar daha geniş bir değer elde etmelerini sağlar.

OPS Kurucuları Kimlerdir? 

Octopus Protocol’ün kurucu ortağı Obaid Bin Touq, 13 başarılı kuruluşa liderlik eden bir Dubai BAE iş adamıdır. 11 yıldan beri Dubai BAE’nin önde gelen bir yangından korunma mühendisliği şirketi olan Bin Touq Fire and Safety’ye başkanlık ediyor.

Monk, Octopus Protocol’ün CEO’su ve kurucu ortağıdır. Kripto alanına ilk inananlardan biri ve meslek olarak bir yazılım geliştiricisi, blok zinciri projelerinde çeşitli faaliyetlerde yoğun bir şekilde yer aldı. Monk, “DeFi” terimi baskın hale gelmeden önce bir DeFi projesi inşa etmek için ön yükleme yapıyordu.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Octopus Protokolünü Benzersiz Yapan Nedir? 

Octopus Protocol, Binance Akıllı Zincir (BSC) blok zinciri ağını kullanır. Sentetik bir varlık protokolü oluşturmak için BSC çözümünü kullanan ilk projelerden biridir. Bu benzersiz avantaj nedeniyle, Master Ventures, Titans Ventures, DCI Capital ve farklı teknolojik ortaklar dahil olmak üzere birçok önde gelen yatırımcıyı kendine çekmiştir.

Octopus Protocol, merkezi olmayan türev ticaretini kolaylaştıran uygun fiyatlı bir çözüm sağlama konusunda rekabet avantajı sunar. Ahtapot’un doğal mimarisi, yüksek teminat gereksinimini (değer açısından) azaltarak özel olarak hazırlanmış sentetik varlıkları basmak için uygun maliyetli bir çözüm sunar.

OPS Coin Nedir?

OPS, Octopus Protocol için bir yönetişim belirteci olarak kullanılmaktadır. Octopus Protocol için borsa sembolü OPS’dir.

Octopus ekosistemine likidite sağlamak için OPS jetonları kazanabilirsiniz. Protokol, %220’ye varan yıllık getiri getirilerini kolaylaştırıyor.

OPS Coin Bilgileri

OPS Coin Nasıl Alınır?

OPS ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve Decoin’dir. İşlem çiftleri, OPS ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla OPS coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...