İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ORT Coin Nedir? | Okratech Token Nedir? | ORT Hakkında Bilgiler

Ort, serbest çalışma için devrim niteliğinde merkezi olmayan ve geniş bir platform olarak hareket etmek üzere tasarlanmış, DeFi destekli ve kendi kendini yöneten DAO’dur.

Yalnızca B2B (Business to Business) için değil, aynı zamanda P2P (Peer to Peer) etkileşimleri için de en yüksek kalitede deneyimi sağlar. Sezgisel kullanıcı arabirimi sayesinde Ort, dünyanın her yerindeki iş ilanları için yetenekli serbest çalışanları eşleştirecek. 

Platformun öne çıkan özelliği, işlem ücretlerinin olmamasıdır.

Ort’un yenilikçi modeli, profesyonel arabuluculuğun hem işverene hem de çalışana en yüksek kalitede iş sağlamasını garanti eder.

Advertisement. Scroll to continue reading.

OrtJob, güvenli, merkezi olmayan bir teknolojiye dayalı serbest işler sunarken bu iki hayali gerçekleştirmek için oluşturulmuş, DeFi ve kendi kendini yöneten DAO tarafından desteklenen yeni bir blockchain platformudur. 

Serbest çalışanlar, aralarından seçim yapabileceğiniz ödeme yöntemlerinin yanı sıra çok çeşitli iş seçeneklerine sahip olacaktır. İşveren ve serbest çalışanın ayrıntılı incelemelerine ve açıklamalarına bakabildikleri için kullanıcılara şeffaflık sağlar. 

ORT Coin Bilgileri

ORT Coin Nasıl Alınır?

ORT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, ORT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla ORT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....