İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ORT Coin Nedir? | Okratech Token Nedir? | ORT Hakkında Bilgiler

Ort, serbest çalışma için devrim niteliğinde merkezi olmayan ve geniş bir platform olarak hareket etmek üzere tasarlanmış, DeFi destekli ve kendi kendini yöneten DAO’dur.

Yalnızca B2B (Business to Business) için değil, aynı zamanda P2P (Peer to Peer) etkileşimleri için de en yüksek kalitede deneyimi sağlar. Sezgisel kullanıcı arabirimi sayesinde Ort, dünyanın her yerindeki iş ilanları için yetenekli serbest çalışanları eşleştirecek. 

Platformun öne çıkan özelliği, işlem ücretlerinin olmamasıdır.

Ort’un yenilikçi modeli, profesyonel arabuluculuğun hem işverene hem de çalışana en yüksek kalitede iş sağlamasını garanti eder.

Advertisement. Scroll to continue reading.

OrtJob, güvenli, merkezi olmayan bir teknolojiye dayalı serbest işler sunarken bu iki hayali gerçekleştirmek için oluşturulmuş, DeFi ve kendi kendini yöneten DAO tarafından desteklenen yeni bir blockchain platformudur. 

Serbest çalışanlar, aralarından seçim yapabileceğiniz ödeme yöntemlerinin yanı sıra çok çeşitli iş seçeneklerine sahip olacaktır. İşveren ve serbest çalışanın ayrıntılı incelemelerine ve açıklamalarına bakabildikleri için kullanıcılara şeffaflık sağlar. 

ORT Coin Bilgileri

ORT Coin Nasıl Alınır?

ORT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, ORT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla ORT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...