İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

OVO Coin Nedir? | OVO NFT Platform Nedir?

OVO (ovo.space), Japonya’daki 1 numaralı NFT düzenleme platformudur ve yüksek kaliteli içerikler için tek elden NFT çözümleri sağlamak üzere en son AR-NFT teknolojisini entegre eder. OVO platformu Verme, Gizemli Kutu, Müzayede, Pazar Yeri, Füzyon, Madencilik vb. Birleştirir ve gelecekte Süper Avatarları Meta Evrenine teslim edecektir.

Japonya’daki LINE mağazasında 5 milyon kez indirilen popüler bir Anime karakteri olan Nyathees, geçen yıl OVO’da NFT’ler başlattı. 22 Mayıs itibarıyla NFT satış sayısı 60.000’i, transfer sayısı ise 100.000’i aştı.

Gelecekte OVO, UE4’te OVO Metaverse—MetaArtia’yı oluşturacak ve popüler projeleri veya içerikleri buraya aktaracaktır. OVO’da yayınlanan tüm NFT varlıkları, MetaArtia’da uygulamalar uygulayacak ve kullanıcılar, OVO Metaverse’te kendi Avatarları ile etkileşim kurabilecekler.

OVO Nedir?

OVO, Japonya’nın en büyük NFT ihraç ve ticaret platformudur ve sanatçılar için tek elden özelleştirilmiş NFT çözümleri sunar. OVO kullanıcılarının çoğu, animasyon ve sanat hayranlarıdır. OVO, küresel NFT pazarına yayılan ve Metaverse’ye Süper Avatarlar sağlayan Japonya merkezlidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

OVO, birden fazla akıllı zincirde konuşlandırılmıştır, bunlar ETH, BNB ve Flow’dur.

OVO şu anda blok zincirinde 100.000’den fazla transferle 60.000’den fazla NFT sattı.

OVO’nun vizyonu, yüksek kaliteli içeriğe dayalı bir blockchain web3 ekosistemi oluşturmaktır. Telif hakkı ve coğrafi kısıtlamaları aşmak, içerik oluşturucuların ve kullanıcıların avantajları paylaşmasına izin vermek ve pozitif teşvikler altında sürekli olarak yeni içerik üretmek, böylece daha fazla insan OVO aracılığıyla web3 ve blockchain’i kucaklayabilir.

OVO Coin Nedir?

OVO coin, OVO NFT Platform’un yerel belirtecidir.

OVO Coin Bilgileri

OVO Coin Nasıl Alınır?

OVO ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, OVO ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla OVO coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Oynamak için yeni arkadaşlar edinmek veya ilham veren harika içerikler bulmak istediğinizi varsayalım, nereden başlamalısınız? Wasder, bunun sizinle ve oynamayı sevdiğiniz oyunlarla başladığına inanıyor. Wasder’da profiliniz...

Kripto Para

Bugün, Instagram, TikTok veya Twitter’a gönderilen bir gönderi, onu gönderen yaratıcıdan ziyade bu şirketlere aittir. Ve sonuç olarak para kazanma ağırlıklı olarak bu şirketlere...

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...