İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

OVO Coin Nedir? | OVO NFT Platform Nedir?

OVO (ovo.space), Japonya’daki 1 numaralı NFT düzenleme platformudur ve yüksek kaliteli içerikler için tek elden NFT çözümleri sağlamak üzere en son AR-NFT teknolojisini entegre eder. OVO platformu Verme, Gizemli Kutu, Müzayede, Pazar Yeri, Füzyon, Madencilik vb. Birleştirir ve gelecekte Süper Avatarları Meta Evrenine teslim edecektir.

Japonya’daki LINE mağazasında 5 milyon kez indirilen popüler bir Anime karakteri olan Nyathees, geçen yıl OVO’da NFT’ler başlattı. 22 Mayıs itibarıyla NFT satış sayısı 60.000’i, transfer sayısı ise 100.000’i aştı.

Gelecekte OVO, UE4’te OVO Metaverse—MetaArtia’yı oluşturacak ve popüler projeleri veya içerikleri buraya aktaracaktır. OVO’da yayınlanan tüm NFT varlıkları, MetaArtia’da uygulamalar uygulayacak ve kullanıcılar, OVO Metaverse’te kendi Avatarları ile etkileşim kurabilecekler.

OVO Nedir?

OVO, Japonya’nın en büyük NFT ihraç ve ticaret platformudur ve sanatçılar için tek elden özelleştirilmiş NFT çözümleri sunar. OVO kullanıcılarının çoğu, animasyon ve sanat hayranlarıdır. OVO, küresel NFT pazarına yayılan ve Metaverse’ye Süper Avatarlar sağlayan Japonya merkezlidir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

OVO, birden fazla akıllı zincirde konuşlandırılmıştır, bunlar ETH, BNB ve Flow’dur.

OVO şu anda blok zincirinde 100.000’den fazla transferle 60.000’den fazla NFT sattı.

OVO’nun vizyonu, yüksek kaliteli içeriğe dayalı bir blockchain web3 ekosistemi oluşturmaktır. Telif hakkı ve coğrafi kısıtlamaları aşmak, içerik oluşturucuların ve kullanıcıların avantajları paylaşmasına izin vermek ve pozitif teşvikler altında sürekli olarak yeni içerik üretmek, böylece daha fazla insan OVO aracılığıyla web3 ve blockchain’i kucaklayabilir.

OVO Coin Nedir?

OVO coin, OVO NFT Platform’un yerel belirtecidir.

OVO Coin Bilgileri

OVO Coin Nasıl Alınır?

OVO ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, OVO ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla OVO coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...