İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Oyna Kazan Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin bu sıralar mobil marketlerden en çok indirdiği uygulamalar arasında Oyna Kazan uygulaması yer alıyor. Onedio tarafından geliştirilen Oyna Kazan uygulaması online platformda canlı olarak düzenlenen para ödüllü bilgi yarışmaları ile gündemden düşmüyor.

Online platformda düzenlenen diğer bir uygulama olan Hadi bilgi yarışması ile benzerlik gösteren Oyna Kazan uygulaması iki uygulama arasındaki ödül yarışını da kızıştırmış durumda. İki uygulama arasında ödül hak edişlerinin çekilmesi için alt limit farkı olması kullanıcılarında dikkati çekiyor. Hadi Bilgi Yarışması ödülü nasıl alınır makalemizden detayları öğrenebilirsiniz.

Akıllardaki en büyük soru işareti olan “Oyna Kazan para veriyorum mu?” sorusuna net bir şekilde evet yanıtını verebiliriz. Oyna Kazan ödül dağılımından kazandığınız para hesabınızda birikiyor ve alt limiti geçtiğinizde para ödüllerini çekebiliyorsunuz.

Oyna kazan nasıl oynanır makalemizden oyun hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyna Kazan Uygulamasından Para Nasıl Çekilir?

Onedio, Oyna Kazan uygulamasında para çekmek için alt limiti 50TL olarak belirlenmiştir. Oyna Kazan toplam kazancınız 50TL üzerine çıktığında hesabınızdan para çekme işlemi yapabilirsiniz. Oyna Kazan para çekme işlemleri Banka Hesabına yada Param Hesabına yapılmaktadır.

Oyna Kazan bilgi yarışmasında kazancınız 50TL üzerinde ise parayı çekmek için uygulama ana ekranındaki “Kazancın” bölümüne girmeniz ardından çıkan ekranda “BANKA HESABIMA AKTAR” seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Açılan bölümde “Hesap Bilgilerinizi” girdikten sonra “Hesabıma Aktar” seçeneğini ile Oyna Kazan para ödülünü çekebilirsiniz.

Hesabıma Aktar seçeneğine tıkladığınızda karşınıza bir bilgi mesajı çıkacaktır. Bu bilgi mesajında Oyna Kazan para çekme işleminin ne zaman gerçekleşeceği belirtilmektedir.

[affiliate_news id=”13799″]

Oyna Kazan para ödülleri para çekme talimatları toplandığında belirli dönemlerde banka hesaplarına yada param hesaplarına yapılmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar