İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PERC Coin Nedir? | Perion Nedir? | PERC Coin Hakkında Bilgiler

Perion, Metaverse‘de kazanmak için oyna modelindeki oyun topluluğunun yeni ortaya çıkan potansiyelini ortaya çıkarmayı amaçlıyor. Vizyonu, oyuncular tarafından kurulan, savunulan ve sahip olunan merkezi olmayan bir organizasyon yaratmak, yarının kahramanlarını inşa etmek ve toplulukları bir zamanlar hayal bile edilemeyecek şekilde canlandırmaktır.

Perion, sahadaki en iyi oyuncuları hızlı bir ciro teknolojisi hattı ve oyna-kazan ekosisteminde en yüksek başarılı oyuncu tabanını geliştirmeye devam eden eğitim programları ile bir araya getirmeyi amaçlıyor. Bunu başarmak için meta oyun analizi ve kaynak tahsisindeki kolektif güçlerinden yararlanırken, olağanüstü getiriler sağlayacak ve geniş adanmış üye ağı ile oyna-kazan ekosistemine katılması için ideal senaryolar oluşturacaktır.

Oyuncuları desteklerken marka bilinirliğini artırmayı ve Perion’u rekabetçi oyna-kazan oyun topluluğunun en önde gelen temsilcisi olarak konumlandırmayı hedeflemektedir.

PERC Coin Nedir?

Perion, oynayarak kazanılan ekonomilerde kullanılmak üzere NFT varlıklarını satın alan, kiralayan ve yöneten merkezi olmayan özerk bir kuruluştur.

Perion’un yerel kriptografik olarak güvenli, değiştirilebilir protokol belirteci, Perion Credits (PERC), Perion protokolünde/kodunda belirtilen atfedilen yönetişim ve yardımcı program işlevlerinin aktarılabilir bir temsilidir ve yalnızca burada birlikte çalışabilir bir yardımcı program belirteci olarak kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

PERC, topluluk tarafından yönetilen DAO’ların yönetimini ve gelişimini kolaylaştıracak ve oyuncuları becerileri için ödüllendirmenin yeni yollarını yaratacaktır.

Maksimum arz miktarı 100,000,000 PERC token olarak sabitlenmiştir.

PERC Coin Ne İçin Kullanılır?

PERC öncelikle Perion ekosistemi yönetişim simgesi olarak işlev görür, ardından Perion ekosistemine maksimum katkıyı ve katılımı teşvik etmek için dağıtılacak ekonomik teşvikler sağlar ve böylece her katılımcının çaba için adil bir şekilde ödüllendirildiği karşılıklı olarak faydalı bir sistem oluşturur.

PERC, Perion’un ayrılmaz bir parçasıdır. PERC olmadan, kullanıcıların tüm Perion ekosisteminin yararına kaynak harcaması, etkinliklere katılması veya hizmetler sağlaması için hiçbir teşvik olmayacaktır. Bir kullanıcıya yalnızca Perion için gösterdikleri faaliyetlere ve çabalara bağlı olarak ve/veya işlemlerin sıklığı ve hacmiyle orantılı olarak ek PERC verileceği göz önüne alındığında, Perion kullanıcıları ve/veya aktif olarak katılmamış PERC sahipleri herhangi bir ödeme almayacaklardır.

PERC Coin Nasıl Alınır?

PERC Token satın almak için Gate.io borsasına komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...