İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PixelVerse (PIXEL) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz

Pixelverse, içerik oluşturucuların ve toplulukların yeni nesil bir metaverse’de kendi NFT’lerini oluşturmalarına olanak tanıyan bir sanal dünya platformu ve araç setidir.

PixelVerse, kullanıcılara zincirler arası NFT düzenlemesine izin vermek için farklı akıllı sözleşmelerle etkileşim kurmak için özel olarak oluşturulmuş bir blok zinciri ağ geçidi kullanır.

PIXEL Coin Nedir?

PIXEL belirteci, PixelVerse platform ekonomisine güç sağlar. Kullanıcılar yönetişim, ödemeler, madencilik ve çiftçilik için PIXEL’i kullanabilir.

PixelVerse’in ana uygulaması, sanatçıların sanat eserlerini Solana blok zincirinde bir NFT olarak kolayca yayınlamalarına olanak tanır. Kullanıcılar, nadir NFT’leri toplamaya başlamak için NFT’lere kolayca göz atabilir.

PixelVerse

Pixelverse, kullanıcıların paylaşılan bir alanda NFT’leri toplamasına, görüntülemesine ve bunlarla etkileşime girmesine olanak tanıyan çok bloklu sanal dünyadır.

PixelClout

Doğrulanmış içerik oluşturucular ve topluluklar, Pixelverse’de kendi jetonlarını alır. Hayranlar ve spekülatörler, Pixelverse’deki konumlarına göre kaliteli ve popüler içerik oluşturucuları takas edebilir ve yedekleyebilir.

PixelBuild

PixelBuild, içerik oluşturucuların sanat eserlerini değiştirilemez belirteçler olarak kolayca oluşturmasına, özelleştirmesine ve dönüştürmesine olanak tanır.

PixelLaunch

PixelLaunch, Metaverse temalı projelerin ve şirketlerin bağış toplamasına olanak tanır. PixelLaunch, milyar dolarlık bir pazarda merkezi olmayan bağış toplama için yeni standartlar ve yöntemler belirliyor.

PixelLaunch, şirketlerin ya yerel tokenlerle ya da NFT’ler aracılığıyla dijitalleştirilmiş öğelerle bağış toplamasına olanak tanır, böylece geleneksel öz sermaye yatırımları veya kitle fonlaması yerine anında likidite sağlar.

PIXEL Coin Nasıl Alınır?

PIXEL token toplam arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak açıklanmıştır. PIXEL Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Kadena, blockchain’in dünyanın etkileşim ve işlem yapma biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu. Kadena, blockchain’in herkes için çalışmasını sağlayan bir teknoloji geliştiriyor. Kadena ekosistemi,...

Kripto Para

CEEK, müzik sanatçılarını, sporcuları ve diğer dijital içerik yaratıcılarını doğrudan sanal dünyalardaki hayranlarına bağlar. CEEK Smart, şu anda bir tiyatro, konser arenası, spor kompleksi,...

Kripto Para

Real Realm, milyonlarca kullanıcısı olan bir savaş strateji oyunudur. Blok zinciri dünyasındaki muazzam potansiyelin farkında olan Real Realm, benzersiz algoritmalarla doğal olarak Ücretsiz Oyna...

Kripto Para

ShopNEXT, Binance Pay ve Binance Smart Chain tarafından desteklenen, mağazadan kazanılan bir kripto alıştırma platformudur. ShopNEXT ortaklarında alışveriş yaparken kullanıcılar ücretsiz kripto para (Bitcoin, Ethereum,...