İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PixelVerse (PIXEL) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz

Pixelverse, içerik oluşturucuların ve toplulukların yeni nesil bir metaverse‘de kendi NFT’lerini oluşturmalarına olanak tanıyan bir sanal dünya platformu ve araç setidir.

PixelVerse, kullanıcılara zincirler arası NFT düzenlemesine izin vermek için farklı akıllı sözleşmelerle etkileşim kurmak için özel olarak oluşturulmuş bir blok zinciri ağ geçidi kullanır.

PIXEL Coin Nedir?

PIXEL belirteci, PixelVerse platform ekonomisine güç sağlar. Kullanıcılar yönetişim, ödemeler, madencilik ve çiftçilik için PIXEL’i kullanabilir.

PixelVerse’in ana uygulaması, sanatçıların sanat eserlerini Solana blok zincirinde bir NFT olarak kolayca yayınlamalarına olanak tanır. Kullanıcılar, nadir NFT’leri toplamaya başlamak için NFT’lere kolayca göz atabilir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

PixelVerse

Pixelverse, kullanıcıların paylaşılan bir alanda NFT’leri toplamasına, görüntülemesine ve bunlarla etkileşime girmesine olanak tanıyan çok bloklu sanal dünyadır.

PixelClout

Doğrulanmış içerik oluşturucular ve topluluklar, Pixelverse’de kendi jetonlarını alır. Hayranlar ve spekülatörler, Pixelverse’deki konumlarına göre kaliteli ve popüler içerik oluşturucuları takas edebilir ve yedekleyebilir.

PixelBuild

PixelBuild, içerik oluşturucuların sanat eserlerini değiştirilemez belirteçler olarak kolayca oluşturmasına, özelleştirmesine ve dönüştürmesine olanak tanır.

PixelLaunch

PixelLaunch, Metaverse temalı projelerin ve şirketlerin bağış toplamasına olanak tanır. PixelLaunch, milyar dolarlık bir pazarda merkezi olmayan bağış toplama için yeni standartlar ve yöntemler belirliyor.

PixelLaunch, şirketlerin ya yerel tokenlerle ya da NFT’ler aracılığıyla dijitalleştirilmiş öğelerle bağış toplamasına olanak tanır, böylece geleneksel öz sermaye yatırımları veya kitle fonlaması yerine anında likidite sağlar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

PIXEL Coin Nasıl Alınır?

PIXEL token toplam arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak açıklanmıştır. PIXEL Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...