İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PixelVerse (PIXEL) Coin Nedir? | Haber | Yorum | Arz

Pixelverse, içerik oluşturucuların ve toplulukların yeni nesil bir metaverse‘de kendi NFT’lerini oluşturmalarına olanak tanıyan bir sanal dünya platformu ve araç setidir.

PixelVerse, kullanıcılara zincirler arası NFT düzenlemesine izin vermek için farklı akıllı sözleşmelerle etkileşim kurmak için özel olarak oluşturulmuş bir blok zinciri ağ geçidi kullanır.

PIXEL Coin Nedir?

PIXEL belirteci, PixelVerse platform ekonomisine güç sağlar. Kullanıcılar yönetişim, ödemeler, madencilik ve çiftçilik için PIXEL’i kullanabilir.

PixelVerse’in ana uygulaması, sanatçıların sanat eserlerini Solana blok zincirinde bir NFT olarak kolayca yayınlamalarına olanak tanır. Kullanıcılar, nadir NFT’leri toplamaya başlamak için NFT’lere kolayca göz atabilir.

PixelVerse

Pixelverse, kullanıcıların paylaşılan bir alanda NFT’leri toplamasına, görüntülemesine ve bunlarla etkileşime girmesine olanak tanıyan çok bloklu sanal dünyadır.

PixelClout

Doğrulanmış içerik oluşturucular ve topluluklar, Pixelverse’de kendi jetonlarını alır. Hayranlar ve spekülatörler, Pixelverse’deki konumlarına göre kaliteli ve popüler içerik oluşturucuları takas edebilir ve yedekleyebilir.

PixelBuild

PixelBuild, içerik oluşturucuların sanat eserlerini değiştirilemez belirteçler olarak kolayca oluşturmasına, özelleştirmesine ve dönüştürmesine olanak tanır.

PixelLaunch

PixelLaunch, Metaverse temalı projelerin ve şirketlerin bağış toplamasına olanak tanır. PixelLaunch, milyar dolarlık bir pazarda merkezi olmayan bağış toplama için yeni standartlar ve yöntemler belirliyor.

PixelLaunch, şirketlerin ya yerel tokenlerle ya da NFT’ler aracılığıyla dijitalleştirilmiş öğelerle bağış toplamasına olanak tanır, böylece geleneksel öz sermaye yatırımları veya kitle fonlaması yerine anında likidite sağlar.

PIXEL Coin Nasıl Alınır?

PIXEL token toplam arz miktarı 1.000.000.000 jeton olarak açıklanmıştır. PIXEL Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...