İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PLATO Coin Nedir? | PlatoFarm Nedir? | PLATO Coin Hakkında Bilgiler

Plato Farm, insan uygarlığının evrimini simüle etmek için blok zincir teknolojisini kullanan bir metaversedir. Oyuncular, çok çalışarak vahşi bölgeyi insan uygarlığının zengin ve modern bir yuvası haline getirebilir ve ardından uzay uygarlığını yaratabilirler.

Proje Second Space Studio tarafından geliştirildi ve 2018’de piyasaya sürüldü. Projenin çekirdek üyeleri çok çeşitli büyük ölçekli çevrimiçi oyunlar geliştirdi ve işletti ve dünyaca ünlü oyun ekiplerinden ve Jurassic World Evolution gibi blockchain geliştiricilerinden geldi.

Plato Farm, iki milyon kullanıcıyı ve 200.000’den fazla DAU’yu çeken Kuzey Amerika pazarında büyük başarı elde etti. Oyun, blok zincirinin temel sözleşme teknolojisi mimarisini, oynarken para kazanarak bilimsel ticaret sisteminde başarılı olabilen tamamen yerleşik oyun içi kullanıcılarla birleştirir.

Plato Farm’a Nasıl Katılabilirsiniz?

  1. iOS kullanıcıları için, oyuncular oyunu indirmek için doğrudan Plato Farm’ı arayabilir veya Test Flight’ı yükleyebilir.
  2. Android kullanıcıları için, oyuncular resmi web sitesinden bir APK dosyası indirebilir veya doğrudan Google Play’den indirebilir.
  3. Kayıt: Oyun desteği, özel bir anahtarı içe aktararak oyun hesabı oluşturma veya oyuncular ayrıca istemlere göre doğrudan oturum açma arayüzünde cüzdanlar (parolalar, yedek anımsatıcılar) oluşturabilir ve hesap kaydını tamamlayabilir.

PLATO Coin Nedir?

PLATO miktarı 10 milyar tokende sabit kalıyor. Hem oyun platformu simgesi hem de bir tür durum simgesidir. PLATO oyuncusu ne kadar çok tutarsa, seviyeleri o kadar yüksek olur. Oyuncular, ikincil piyasada işlem yaparak veya MARK stake ederek PLATO elde edebilirler.

Nadir NFT öğeleri ve arazi, fabrikalar ve çiftlikler gibi temel üretim malzemeleri PLATO ile değiştirilmelidir. Gelişmiş seviyeler için veya daha fazla oyun içeriğinin kilidini açmak için oyuncuların belirli bir miktarda PLATO tutması gerekir. Aynı zamanda, belirli bir deflasyon derecesini korumak için takımın gelirinin yüzde ellisi yakılacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

PLATO Coin Bilgileri

PLATO Coin Nasıl Alınır?

PLATO ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Bitmart, KuCoin, Huobi ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, PLATO ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla PLATO coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...