İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PLATO Coin Nedir? | PlatoFarm Nedir? | PLATO Coin Hakkında Bilgiler

Plato Farm, insan uygarlığının evrimini simüle etmek için blok zincir teknolojisini kullanan bir metaversedir. Oyuncular, çok çalışarak vahşi bölgeyi insan uygarlığının zengin ve modern bir yuvası haline getirebilir ve ardından uzay uygarlığını yaratabilirler.

Proje Second Space Studio tarafından geliştirildi ve 2018’de piyasaya sürüldü. Projenin çekirdek üyeleri çok çeşitli büyük ölçekli çevrimiçi oyunlar geliştirdi ve işletti ve dünyaca ünlü oyun ekiplerinden ve Jurassic World Evolution gibi blockchain geliştiricilerinden geldi.

Plato Farm, iki milyon kullanıcıyı ve 200.000’den fazla DAU’yu çeken Kuzey Amerika pazarında büyük başarı elde etti. Oyun, blok zincirinin temel sözleşme teknolojisi mimarisini, oynarken para kazanarak bilimsel ticaret sisteminde başarılı olabilen tamamen yerleşik oyun içi kullanıcılarla birleştirir.

Plato Farm’a Nasıl Katılabilirsiniz?

  1. iOS kullanıcıları için, oyuncular oyunu indirmek için doğrudan Plato Farm’ı arayabilir veya Test Flight’ı yükleyebilir.
  2. Android kullanıcıları için, oyuncular resmi web sitesinden bir APK dosyası indirebilir veya doğrudan Google Play’den indirebilir.
  3. Kayıt: Oyun desteği, özel bir anahtarı içe aktararak oyun hesabı oluşturma veya oyuncular ayrıca istemlere göre doğrudan oturum açma arayüzünde cüzdanlar (parolalar, yedek anımsatıcılar) oluşturabilir ve hesap kaydını tamamlayabilir.

PLATO Coin Nedir?

PLATO miktarı 10 milyar tokende sabit kalıyor. Hem oyun platformu simgesi hem de bir tür durum simgesidir. PLATO oyuncusu ne kadar çok tutarsa, seviyeleri o kadar yüksek olur. Oyuncular, ikincil piyasada işlem yaparak veya MARK stake ederek PLATO elde edebilirler.

Nadir NFT öğeleri ve arazi, fabrikalar ve çiftlikler gibi temel üretim malzemeleri PLATO ile değiştirilmelidir. Gelişmiş seviyeler için veya daha fazla oyun içeriğinin kilidini açmak için oyuncuların belirli bir miktarda PLATO tutması gerekir. Aynı zamanda, belirli bir deflasyon derecesini korumak için takımın gelirinin yüzde ellisi yakılacaktır.

PLATO Coin Nasıl Alınır?

PLATO token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Winerz, herhangi bir rekabetçi oyuna beceriye dayalı bahis mekaniği sağlayan bir blok zinciri teknolojisidir. Diğer rakipler arasındaki beceri oyunlarında kazanan oyuncuları ödüllendirmek için jeton...

Kripto Para

WAX Studios tarafından yaratılan Blockchain Brawlers, komik ve eğlenceli bir NFT karakter kadrosuna sahip, metaverse tarihindeki en sıradan oyna-kazan oyunudur. BRWL jetonları ile güçlendirilen her...

Kripto Para

CULT, eski finansal sistemin çöküşünü hızlandırmaya, egemen ulusların ve merkez bankalarının zorbalığına son vermeye hizmet ediyor. Mevcut finansal sistem insanları yoksul tutmaya hizmet ediyor, borç...

Kripto Para

Nym, dünya çapındaki Massachusetts Institute of Technology, KU Leuven ve University College London’daki dünyanın önde gelen araştırmacı bilim adamları ve geliştiricilerinden bazıları tarafından tasarlanan...