İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PolyPad Coin Nedir? | PolyPad Coin Hakkında Bilgiler

Kripto ortamı gitgide daha fazla blok zinciri içerecek şekilde geliştikçe, çoğu proje artık yol haritalarında bir dereceye kadar zincirler arası odaklanmaya sahip olacak şekilde gelişiyor bu sadece bir tokeni birden fazla zincirde tutmak veya sonunda ürünlerini dağıtacakları varsayımı altındadır. Polygon ekosistemi gibi daha yetenekli çapraz zincir çözümlerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, zincirler arası desteğin bir seçenekten ziyade nihayetinde bir zorunluluk haline gelmesi muhtemeldir.

BSCPad’in büyük başarısının ve zincirler arası çabalarımızın son zamanlarda iki katına çıkmasının ardından, artık bu umut verici yeni zincirde meydana gelen taban yeniliklerini desteklemeye başlayacak Polygon ekosistemine genişlemek için altyapıya, uzmanlığa ve ekibe sahipler.

Etkileyici bir KOL serisinden ve bir pazarlamacı ordusundan oluşan devasa bir pazarlama makinesi tarafından desteklenen PolyPad, büyük yatırım getirileri elde eden ve CoinGecko, CoinMarketCap ve Twitter dahil olmak üzere çok sayıda platformda viral olan önceki lansmanlarımızda görülen aynı seviyelerden faydalanacaktır.

PolyPad Coin Nedir?

PolyPad Polygon ekosistemine güç veren kripto para birimi olarak üretilmiştir. Maksimum arz miktarı 2.000.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir. Kripto para birimine olan ilgi borsalardaki hacim ile doğru orantılı olarak şekillenecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

PolyPad Coin Bilgileri

PolyPad Coin Nasıl Alınır?

POLYPAD ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, MEXC ve BKEX’dir. İşlem çiftleri, POLYPADve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla POLYPAD coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...