İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PolyPad Coin Nedir? | PolyPad Coin Hakkında Bilgiler

Kripto ortamı gitgide daha fazla blok zinciri içerecek şekilde geliştikçe, çoğu proje artık yol haritalarında bir dereceye kadar zincirler arası odaklanmaya sahip olacak şekilde gelişiyor bu sadece bir tokeni birden fazla zincirde tutmak veya sonunda ürünlerini dağıtacakları varsayımı altındadır. Polygon ekosistemi gibi daha yetenekli çapraz zincir çözümlerinin ortaya çıkmasıyla birlikte, zincirler arası desteğin bir seçenekten ziyade nihayetinde bir zorunluluk haline gelmesi muhtemeldir.

BSCPad’in büyük başarısının ve zincirler arası çabalarımızın son zamanlarda iki katına çıkmasının ardından, artık bu umut verici yeni zincirde meydana gelen taban yeniliklerini desteklemeye başlayacak Polygon ekosistemine genişlemek için altyapıya, uzmanlığa ve ekibe sahipler.

Etkileyici bir KOL serisinden ve bir pazarlamacı ordusundan oluşan devasa bir pazarlama makinesi tarafından desteklenen PolyPad, büyük yatırım getirileri elde eden ve CoinGecko, CoinMarketCap ve Twitter dahil olmak üzere çok sayıda platformda viral olan önceki lansmanlarımızda görülen aynı seviyelerden faydalanacaktır.

PolyPad Coin Nedir?

PolyPad Polygon ekosistemine güç veren kripto para birimi olarak üretilmiştir. Maksimum arz miktarı 2.000.000.000 jeton olarak sabitlenmiştir. Kripto para birimine olan ilgi borsalardaki hacim ile doğru orantılı olarak şekillenecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

PolyPad Coin Bilgileri

PolyPad Coin Nasıl Alınır?

POLYPAD ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, MEXC ve BKEX’dir. İşlem çiftleri, POLYPADve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla POLYPAD coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...