İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PRX Coin Nedir? | Parex Ecosystem Nedir? | PRX Coin Bilgileri

Parex merkezi olmayan bir borsadır. Ayrıca, yalnızca madencilik üretim mekanizması aracılığıyla var olabilen bir jetona sahiptir. Üretim ağı DRC-16 protokolü ile işlenir. Ayrıca Proof of Interoperability sayesinde birçok ağ ile köprüler kurabilir.

Parex Proof of Interoperability sayesinde diğer ağlar ile birlikte çalışabilir köprüler kurar. Tüm ağlar arasında bir denge vardır. Dolaşım yaygındır.

Polygon, BEP20, Ethereum, Polkadot, Avax vb. Yazma yaygındır. PRX jetonu üretime gönderilir gönderilmez yakılır ve tedavülden düşer. Tüm zorlukların üstesinden gelmek için toplum odaklı bir proje olarak varlığını sürdürmektedir.

Birlikte Çalışabilirlik Kanıtı mekanizması, PRX belirtecinin her ağda birlikte çalışabilir bir belirteç olmasını sağlar. Bu sayede Parex Market sayesinde ağlar arası her transfer mümkündür. Ağlar arasında geçiş, Parex Market aracılığıyla düşük ücretlerle ve hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Köprü, PRX için yorucu rotaları kolaylaştırır.

PRX Coin Bilgileri

PRX Coin Nasıl Alınır?

PRX ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, PRX ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla PRX coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...