İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PRX Coin Nedir? | Parex Ecosystem Nedir? | PRX Coin Bilgileri

Parex merkezi olmayan bir borsadır. Ayrıca, yalnızca madencilik üretim mekanizması aracılığıyla var olabilen bir jetona sahiptir. Üretim ağı DRC-16 protokolü ile işlenir. Ayrıca Proof of Interoperability sayesinde birçok ağ ile köprüler kurabilir.

Parex Proof of Interoperability sayesinde diğer ağlar ile birlikte çalışabilir köprüler kurar. Tüm ağlar arasında bir denge vardır. Dolaşım yaygındır.

Polygon, BEP20, Ethereum, Polkadot, Avax vb. Yazma yaygındır. PRX jetonu üretime gönderilir gönderilmez yakılır ve tedavülden düşer. Tüm zorlukların üstesinden gelmek için toplum odaklı bir proje olarak varlığını sürdürmektedir.

Birlikte Çalışabilirlik Kanıtı mekanizması, PRX belirtecinin her ağda birlikte çalışabilir bir belirteç olmasını sağlar. Bu sayede Parex Market sayesinde ağlar arası her transfer mümkündür. Ağlar arasında geçiş, Parex Market aracılığıyla düşük ücretlerle ve hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Köprü, PRX için yorucu rotaları kolaylaştırır.

PRX Coin Bilgileri

PRX Coin Nasıl Alınır?

PRX ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, PRX ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla PRX coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

SATS, Binance’te listelendiğinin duyurulmasından bu yana işlem hacmi ve sahiplerinin ilgisindeki artışla %155 büyüme kaydetti.  Binance’in geri sayımına göre SATS, 1 saat 15 dakika içinde Binance’te...

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...