İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PRX Coin Nedir? | Parex Ecosystem Nedir? | PRX Coin Bilgileri

Parex merkezi olmayan bir borsadır. Ayrıca, yalnızca madencilik üretim mekanizması aracılığıyla var olabilen bir jetona sahiptir. Üretim ağı DRC-16 protokolü ile işlenir. Ayrıca Proof of Interoperability sayesinde birçok ağ ile köprüler kurabilir.

Parex Proof of Interoperability sayesinde diğer ağlar ile birlikte çalışabilir köprüler kurar. Tüm ağlar arasında bir denge vardır. Dolaşım yaygındır.

Polygon, BEP20, Ethereum, Polkadot, Avax vb. Yazma yaygındır. PRX jetonu üretime gönderilir gönderilmez yakılır ve tedavülden düşer. Tüm zorlukların üstesinden gelmek için toplum odaklı bir proje olarak varlığını sürdürmektedir.

Birlikte Çalışabilirlik Kanıtı mekanizması, PRX belirtecinin her ağda birlikte çalışabilir bir belirteç olmasını sağlar. Bu sayede Parex Market sayesinde ağlar arası her transfer mümkündür. Ağlar arasında geçiş, Parex Market aracılığıyla düşük ücretlerle ve hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Köprü, PRX için yorucu rotaları kolaylaştırır.

PRX Coin Bilgileri

PRX Coin Nasıl Alınır?

PRX ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, PRX ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla PRX coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....