İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Uygulama

Pub Story Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kripto para çekilişleri, güncel gelişmeler ve yorumlar için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Alternatif Coinler Listeleyen Köklü Kripto Para Borsaları (Bu borsalarda 1 Dolar Yatırımla 10.000 adet ve üzeri coin alabilirsiniz.)

Pub Story, insanları eğlendirmek için tasarlanmış özel bir oyun serisi olarak kısaca özetlenebilir.

Pub Story nedir?

Pub Story, uygulama üzerinde insanları tanıştıran , bu kişileri etkinliklerde toplayan ve kullanıcılarının yüksek eğlence potansiyelini ortaya çıkartmayı hedefleyen bir uygulama. Türkiye’de 12 farklı şehirde aktif olarak etkinlikler düzenleyen ve binlerce kişiyi oyunlar , etkinlikler gibi sosyal aktivitelerle bir araya getiren yeni trend uygulama. Kullanıcılarının sosyal deneyimlerini üst seviyeye çıkartmak isteyen bu uygulama son zamanların trendleri arasında.

Pub Story Play Around nedir?

Play Around , Pub Story uygulamasının yeni oyun deneyimidir. Standart ve alışılmışın dışında sadece bir mekanda değil belirli alanlarda , bir sürü yeni insanla oyunlar oynamanıza olanak sağlayan Play Around oldukça kullanışlı.

Play Around uygulamalarına katılmak için bilet gerekli mi?

Etkinliklere katılmak için herhangi bir bilet alma koşulu yok. Etkinliğe katılabilmek için Play Around takvimini takip edip belirlenen tarih ve saatte etkinlik alanında olmanı yeterli. Mobil uygulamanızdan “meydan okumalara izin ver” seçeneğini açmayı unutmayın!

PubStory nasıl kullanılır?

Pub Story hem App Store , hem de Google Play Store için indirilebilir bir uygulama. Bu uygulamayı telefonunuza yükledikten hemen sonra uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan arayüz oldukça sade ve kullanışlı. Ana olarak 3 ayrı sekmeden oluşan ve altında Keşfet bölümü bulunan ilk sayfanın arayüzü oldukça anlaşılır. 3 ana sekmeyi tek tek ele alırsak ilk olarak Oyun Oluştur sekmesiyle karşılaşıyoruz.Sizde kendi oyun türünüzü seçerek farklı kişilerle oyun oynamak istiyorsanız bu sekme tam bu işe yarıyor. Belirli kategorilerde oyunların başlatılabildiği ve sosyalleşme sağlayan bu sekme oldukça basit ve kullanışlı.

İkinci olarak uygulamanın yukarıda bahsettiğimiz Play Around sekmesi bulunuyor. Bu sekmeye tıkladığınızda uygulama konum bilgilerinize erişerek size yakın olan , ulaşabileceğiniz yerlerde ki oyunları gösteriyor. Sizde hoşunuza giden etkinliğin detaylarına tıklayarak ona katılabilirsiniz.

Üçüncü olarak ise Özel Etkinlikler kısmı göze çarpıyor. Bu sekmenin içerisine girdiğinizde tarihlere göre sıralanmış etkinliklere ulaşabiliyor , onların detaylarını inceleyebiliyorsunuz.

Popüler kripto para birimleri hakkında güncel gelişmelere ve özet bilgilere anında ulaşmak için yeni Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar