İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

PUBG Mobil Kaç GB Yer Kaplıyor? Android & iOS

Mobil platformda son zamanların en çok oynanan online oyunu Mobil PUGB yeni haritalarla birlikte telefonda oldukça fazla yer kaplamaya başladı. Bir yılda toplam 32 milyon kullanıcıya ulaşan Mobil PUBG harita güncellemeleri devam edecek gibi duruyor. Peki son güncellemelerle birlikte PUBG Mobil kaç mb yer kaplıyor?

Oyunu telefonuna indirmek isteyen kullanıcıların en çok merak ettiği “Mobil PUBG telefonda ne kadar yer kaplıyor?” sorusuna iOS ve Android platformlar için yanıt vereceğiz. Telefonunuzda uygun depolama alanı varsa en alttaki linklerden Mobil PUBG oyununu telefonunuza indirebilirsiniz.

Diğer çok merak edilen “PUBG mobil ne kadar internet kullanıyor” sorusunun yanıtını ilgili makaleden öğrenebilirsiniz.

PUBG Mobil Kaç GB Yer Kaplıyor?

PUBG mobil App Store ve Google Play Store mağazalarından indirilebiliyor. Peki PUBG Mobil için ne kadar boş alan gerekiyor? PUBG Mobil iOS sürümü 2.6 GB yer kaplıyor. PUBG Mobil Android sürümü 2.3 GB yer kaplıyor. Telefon hafızasında kapladığı alan çoğu oyundan fazla olsada oyuncuların tutkuyla oynadığı PUBG mobil buna değer gibi duruyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

PUBG Mobil oyununu hemen indirmek için aşağıdaki market bağlantılarını kullanabilirsiniz.

PUBG MOBILE
PUBG MOBILE
Developer: Level Infinite
Price: Free

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar