İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

PUBG Mobil Ne Kadar İnternet Kullanıyor?

Geçtiğimiz yıl 32 milyon aktif kullanıcıya ulaşan PUBG Mobil yeni güncellemeler ile büyümeye devam ediyor. Cep telefonlarından online olarak oynana PUBG Mobil hücresel veri üzerinden oynandığında belirli miktarda internet paketinizi tüketmektedir.

PUBG Mobil severlerin son zamanlarda en çok merak ettiği konuların başında “PUBG Mobil ne kadar internet yiyor? sorusu geliyor. PUBG Mobil ne kadar internet kullanıyor derseniz en azından herhangi bir FPS oyunundan fazla kullandığını söyleyebiliriz. PUBG Mobil internet kullanımı konusunu net olarak ölçmek maalesef zor.

PUBG Mobil Ne Kadar İnternet Kullanıyor?

Herhangi bir FPS oyununu günde 1 saat oynadığınızda ortalama 1 GB internet paketinizden harcamaktadır. PUBG Mobil diğer FPS oyunlarına göre daha fazla detay barındırdığı için bir tık daha fazla internet tüketecektir.

PUBG Mobil oyununu günde en az 1 saat oynamak istiyorsanız 30GB bir paket almanızda yarar var. Tabi bulunduğunuz ortamda WiFi bağlantısı olduğunda bu problem ortadan kalkmış olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Diğer çok merak edilen “PUBG mobil kaç gb yer kaplıyor” sorusunun yanıtını ilgili makaleden öğrenebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar