İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

PUBG Mobile 5. Sezon – Yeni Tema, Silahlar ve Diğer Detaylar

2018 yılının en popüler oyunlarından biri olan PlayerUnknown’s BattleGround yani PUBG, devam eden 4. Sezonun 17 Ocak’ta sona ermesiyle birlikte 5. Sezona adım atacak. Geliştirici Tencent tarafından resmi bir açıklama gelmemesine rağmen çevrimiçi ortamda 5. Sezon ile ilgili birçok detay sızdırıldı.

Son haberlere göre 5. Sezonun Ocak ayında yayınlanması ve 0.10.5 güncellemesi ile beraber gelmesi bekleniyor. Ancak Tencent yeni PUBG Mobile güncellemesinin ve yeni içeriğin ne zaman yayınlanacağına dair açıklama yapmadı.

Tema:

Karlı kış teması ve Vikendi haritasıyla dikkat çeken 4. Sezondan sonra eğer iddialar doğru ise 5. Sezonda yangın/kıyamet senaryosu gibi bir tema yer alacak. Yukarıdaki görsellerde yer alan orman yangınının buna dikkat çektiği düşünülüyor.

Yeni Kıyafetler:

Advertisement. Scroll to continue reading.

PUBG her sezon tema ile eşleşecek şekilde yeni kıyafetleri oyuna getiriyor. Kış temasına sahip olan 4. Sezonda beyaz, kürklü ve sıcak kıyafetler öne çıktığından dolayı, 5. Sezonda da “Yangın” teması ile uyumlu kıyafetlerin gelmesi bekleniyor.

Sızıntılarda görüleceği üzere gelecek sezonda kıyafetlerin üzerinde bazı alev modellemeleri bulunacak. Buna ek olarak doğum günü pastası kostümü ve bazı geleneksel Japon kıyafetleri yer alacak.

Silah Kostümleri:

Advertisement. Scroll to continue reading.

Giysiler dışında, 4. Sezonda silahlar için de tema ile uyumlu kostümler yayınlanmıştı. Twitter kullanıcısı PUBGmCommunity, 5. Sezonda çıkması beklenen bazı silah kostümlerine dair görüntüleri paylaştı.

Bu sızıntıya göre, yeni güncelleme ile UMP9ve AKM için altın kaplama kostümü ve Kar98k için siyah beyaz ejderha kostümü gelecek.

Yeni Silah:

5. Sezonda gelmesi beklenen yeni silahın ismi MK47 Mutant. PUBG’nin bilgisayar versiyonunda Eylül ayından beri bulunan silah, sonunda 5. Sezonda PUBG Mobile için gelecek.

Diğer Güncellemeler:

Advertisement. Scroll to continue reading.

Oyuna zombilerle ilgili bir mod geleceği uzun zamandır konuşuluyordu. Gelecek sezonun için yayınlanacak olan 0.10.5 numaralı güncellemenin beta sürecinde görüleceği üzere bekleme alanı ve haritada bazı zombiler bulunuyor. Ancak şimdilik bu zombiler öldürülemiyor.

Ayrıca oyuna gelecek olan “Death Cam” özelliği sayesinde nasıl öldüğünüzü görebileceksiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar