İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Pubg Mobile Dikkat Edilmesi Gerekenler | Strateji, Taktik ve Rehber

PUBG heyecanını mobil cihazlara taşıyan PUBG Mobile dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Son zamanların en popüler mobil oyunu olan PUBG Mobile yeni özellikleri ile mobil oyun tutkunlarını adeta telefonlarına kitlemiş durumda. PUBG Mobile’de hayatta kalmak için çok iyi bir taktik strateji izlemeniz gerekiyor. Aksi halde rakipleriniz tarafından kısa sürede saf dışı bırakılabiliyorsunuz.

PUBG Mobile’de nasıl birinci olunur?

PUBG Mobile oyununda dikkat edilmesi gereken detayları sizler için bu makalemizde bir araya getirdik. PUBG Mobile’de oyun kontrolleri, hemen silah bulma, iyi kamufle olmak ve haritayı iyi analiz etmek hayatta kalmak için en önemli noktalar arasında yer alıyor.

PUBG Mobile kontrol ayarları: Oyuna ilk başladığınızda oyun kontrollerini kendinize göre uygun olacak en iyi ayarlara getirmelisiniz. Telefon ekranında hareket alanımız kısıtlı olacağından oyun kontrolleri oldukça önemlidir. Aynı şekilde PUBG Mobile nişan ayarlarını da yapılandırmış olmanız gerekmektedir. PUBG Mobile oyun kontrollerini ayarladıktan sonra artık haritaya giriş yapıyoruz.

PUBG Mobile paraşüt ne zaman açılır : PUBG Mobile’de paraşütünüzü kendiniz açmayın belirli seviyede kendi açılacaktır. Bu sayede yere çok daha çabuk ulaşacaksınız.

Advertisement. Scroll to continue reading.

PUBG Mobile çevre kontrolü yapma : Oyuna ilk başladığınız andan itibaren harita ve çevreye çok dikkat etmeniz gerekiyor. Gözünüzü ekrandan ve rakiplerden ayırmayın. Dikkatiniz dağınık olduğunda oyunda birinci olma şansınız gittikçe azalacaktır. Özellikle çalılık alanlarda yatış pozisyonu alarak çevre kontrolü yapabilirsiniz.

PUBG Mobile silah bulma : PUBG Mobile’de belkide en önemli nokta rakiplerinizden önce silah bulmanızdır. Ne kadar çabuk silah bulursanız o kadar şansınız artacaktır. Rakiplerinizden önce silah bulamaya çalışın.

PUBG Mobile kamufle olma : Diğer önemli bir özellik ise ateş edildiği an yatış pozisyonuna geçerek ateşin geldiği noktayı tespit etmektir. Bu hareket size hayatta kalmak için kısa bir süre kazandıracaktır. Bu sürede ateşin geldiği yönü tespit edip rakibinizi saf dışı bırakabilirsiniz. Oyunda olabildiğince yerinizi belli etmeden ilerlemeniz önemlidir. Geçiş noktaları ve köprülerde kurulacak pusulara karşı dikkatli olmalısınız.

PUBG Mobile’de dikkatli olmanız ve kendinize has bir strateji geliştirmeniz önemlidir. Bizim bahsettiğimiz yöntemler ile ilerleyebilirsiniz ancak oyuncuları bir birlerinden en çok ayıran ve birinci yapan özellik kendilerine özel strateji geliştirmeleridir.

 

Advertisement. Scroll to continue reading.

PUBG Mobile Silah & Eşya & Düşman işaretleme nasıl yapılır?

PUBG mobile silah işaretleme nasıl yapılır?

PUBG mobile silah işaretleme yöntemi sayesinde haritada takım arkadaşlarınızın silahları daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz. PUBG Mobile silah işaretleme oldukça basit bir işlemdir. Oyun içerisinde bulduğunuz bir silah ( Örn. AWM ) üzerine imleci götürüp ekranın sağ kısmındaki sohbet baloncuğuna tıklamanız ve açılan menüden Örneğin : Bende AWM var! seçeneğini seçmeniz durumunda silah arkadaşlarınızın göreceği şekilde harita üzerinde işaretlenmiş olacaktır.

 

PUBG mobile eşya işaretleme nasıl yapılır?

PUBG mobile eşya işaretleme yöntemi sayesinde haritada takım arkadaşlarınızın eşyaları daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz. PUBG Mobile eşya işaretleme oldukça basit bir işlemdir. Oyun içerisinde bulduğunuz bir eşya ( Örn. Sırt Çantası ) üzerine imleci götürüp ekranın sağ kısmındaki sohbet baloncuğuna tıklamanız ve açılan menüden Örneğin : Bende Sırt Çantası (Svy.3) var! seçeneğini seçmeniz durumunda eşya arkadaşlarınızın göreceği şekilde harita üzerinde işaretlenmiş olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

 

PUBG mobile düşman işaretleme nasıl yapılır?

PUBG mobile düşman işaretleme yöntemi sayesinde haritada takım arkadaşlarınızın düşmanları daha kolay bulmasını sağlayabilirsiniz. PUBG Mobile düşman işaretleme oldukça basit bir işlemdir. Oyun içerisinde bir düşman gördüğünüzde bunu takım arkadaşlarınıza bildirmek ve konumunu belli etmek için imleci düşmanı gördüğünüz kısma tutmanız daha sonra ekranın sağ kısmındaki sohbet baloncuğuna tıklamanız ve açılan menüden Düşman Görüldü! seçeneğini seçmeniz durumunda düşman arkadaşlarınızın göreceği şekilde harita üzerinde işaretlenmiş olacaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar