İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

Pubiza – Link Kısalt Para Kazan

Link kısaltma servisleri genellikle bağlantı performanslarını ölçmek için kullanılmaktadır. Bazı link kısaltma servisleri raporlamanın dışında tıklama başına ücret vermektedir. Bu servisleri kullandığınızda hedef bağlantı açılmadan önce bir reklam gösterimi yapılmaktadır. Reklam gösterim adetleri toplamında tıklama başına belirli ücretler verilmektedir. Bu noktada reklam tıklaması birinci öncelik değildir ancak Pubiza ödemelerde reklam tıklanmasına göre fiyatlandırma yapmaktadır. Reklamlar tıklanmazsa daha düşük teklif alabilirsiniz.

Özellikle sosyal medya fenomenleri nasıl para kazanıyor diye merak edenlerin sonunda ulaştığı nokta link kısaltma servisleri oluyor. Anlaştıkları firmalara link gönderen fenomenler bu arıcı servisleri kullanarak ekstra bir gelir daha elde etmiş oluyorlar. Forum ve Blog yazarları tarafından da oldukça fazla tercih edilen link kısaltma servisleri ile para kazanmak oldukça basittir. Peki Pubiza ile link kısaltarak ne kadar para kazanabilirim?

Pubiza nedir? Nasıl Kullanılır?

Pubiza, “Pubiza ile Kısalt, Paylaş & Kazan” parolası ile yola çıkan yerli bir link kısaltma servisidir. Pubiza link kısaltma servisini kullanarak oluşturduğunuz bağlantılardan para kazanabilirsiniz. Şuan için 470.000 üzerinde kullanıcı tarafından tercih edilen Pubiza link kısaltma servisi sosyal medya fenomenleri ve forum siteleri tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Pubiza, Link.tl link kısaltma servisi olarak 2011 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra 2016 yılında Pubiza ismi ile yola devam etme kararı almışlardır. Firma 2016 yılında yurt dışında tanıtılma girişiminde bulunmuş, PayPal’ın ülkemizde faaliyetleri durdurması sebebi ile yurt dışına kısmen açılıp sonrasında tekrar yalnızca Türkiye kullanıcılarına hizmet vermek zorunda kalmıştır. Pubiza’dan nasıl para kazanılır?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Pubiza link kısaltma servisini kullanmak ve para kazanmak oldukça basittir.

→ Öncelikle Pubiza resmi web sayfasından kayıt oluşturmanız gerekiyor.

→ Pubiza kayıt işlemi bittikten sonra sisteme giriş yapıyorsunuz. Daha sonra karışınıza link kısaltma ve istatistiklerin bulunduğu ekran geliyor. Bu ekranda en üstte bulunan link kısaltma barını kullanarak elinizdeki linkleri kısaltıp anında para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Pubiza ile kısalttığımız linkleri web sitelerinde, sosyal medya mecralarında, forum sitelerinde ve farklı bir çok mecrada paylaşarak daha çok tıklama almasını sağlayabilirsiniz. Kısalttığımız linkler ne kadar tıklarınırsa gelir o kadar artacaktır.

Ek olarak Pubiza referans sistemi sayesinde platforma üye kazandırarak gelen her kullanıcının gelirinin %10’u kadar gelir elde etme şansınız oluyor. Profilinizde bulunan Referans Sistemi bölümüne tıklayarak referans linkinizi alabilirsiniz.

Pubiza Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Pubiza ile link kısaltarak para kazanmaya başladıktan sonra 20TL para çekme eşiğine geldiğinizde para çekebilirsiniz. Pubiza kazancınız her ayın son günü cüzdanınıza yansıtılır ve takip eden ayın 7. günü ödeme minimum ödeme(20TL) tutarının üzerinde ise seçmiş olduğunuz ödeme yöntemi aracılığıyla ödenir. Pubiza ödemeleri papara ve paypal üzerinden yapılmaktadır.

Pubiza Para Çekme,

  • Pubiza platformuna giriş yapıyoruz
  • Sol menüden Hesabım sekemesine tıklıyoruz
  • Cüzdanım bölümüne gerekli bilgileri giriyoruz.

Ödeme eşiği gelindiğinde kaydettiğiniz hesaba ödeme yapılacaktır.

Pubiza Tıklama Ücretleri Ne Kadar?

Pubiza ile link kısaltarak ne kadar para kazanabilirim diye merak ediyorsanız platform üzerinde CPM ücretleri liste halinde paylaşılmaktadır. Pubiza ücretlendirme için sabit bir fiyat belirmiyor. En yüksek cpm teklifini belirtiyor ancak şunu belirtelim her 1.000 tıklamada bu tutarı vermiyor. Bu noktada çıkan reklamların kullanıcılar tarafından tıklanması devreye giriyor. Etkileşim artarsa yüksek ücretlendirme alabilirsiniz. Yinede güncel ücretlendirmeleri sizler için paylaşalım.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Pubiza CPM ütlendirmesi;

  • Masaüstü en yüksek 1000 gösterim 12TL
  • Mobil en yüksek 1000 gösterim 13,5TL

Pubiza link kısaltma servisine ek olarak reklam hizmetleri de vermektedir. Platformda oluşturduğunuz reklamları Web sitenizde reklam gösterimi yaparak para kazanabilirsiniz.

Pubiza Intro Reklam Nedir?

Pubiza intro reklam, web sitenize giren kullanıcılara siteye ilk girişlerinde gösterilen otomatik açılan reklam modelidir. Her ziyaretçiye 1 saatte 1 kez 10 saniye boyunca sitenizde yayınlanır ve sonrasında kullanıcı tarafından kapatılabilir. Sürekli gösterilmediği için ziyaretçilerinizi rahatsız etmeden kazanç sağlayabilirsiniz.
Mobil ve Masaüstü yönlendirme seçeneklerinin herhangi birini veya ikisini birden seçerek ziyaretçiyi direk reklama yönlendirme özelliğini de kullanabilirsiniz.

Pubiza intro reklam gösterim ücreti reklamların türüne göre farklılık göstermektedir. Gösterim ücretlerinin maksimum kaç TL olduğunu Pubiza Yayıncı Oranları sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Pubiza Popup Reklam Nedir?

Pop Ads, ziyaretçi siteye geldiğinde ilk tıklamasında yeni bir pencere veya yeni sekmede reklama yönlendiren modeldir.
Mobil ve Masaüstü yönlendirme seçeneklerinin herhangi birini veya ikisini birden seçerek ziyaretçiyi direk reklama yönlendirme özelliğini de kullanabilirsiniz.

Pubiza popup reklam gösterim ücreti reklamların türüne göre farklılık göstermektedir. Gösterim ücretlerinin maksimum kaç TL olduğunu Pubiza Yayıncı Oranları sayfasından kontrol edebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Pubiza Düzenli Ödeme Yapıyor Mu?

Sistemi kendimiz kullanmadığımızdan bu konuda net bir şey söyleyemiyoruz. ancak Pubiza sistemini kullanıp ödeme eşiğine geldiğinde ödemesi yatan kullanıcılar var.

Yaptığımız araştırmada ödeme konusunda değil ancak Pubiza tıklama ve gösterim sorunu yaşayan kullanıcılar olduğunu gördük. Tıklamaların eksik sayıldığı ve gösterim adetlerinin sistemde yanlış göründüğünü söyleyen kullanıcılar mevcut. Bu noktada yaşadığınız sorunları destek bölümününden yazdığınızda ilgileneceklerini düşünüyoruz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar