İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Çözüm

PuhuTv Videoları Nasıl İndirilir?

Puhutv televizyondaki dizi ve filmleri iyi görüntü kalitesiyle, sansürsüz bir şekilde yayınlayan online şekilde izleme sitesidir. Eski türk filmlerinden ve dizilerinden tutun da, bir gün önce kaçırdığınız dizilerin son bölümlerine kadar reklamsız ve kesintisiz şekilde izleyebiliyorsunuz. Bu kadar hizmeti bir arada sunup, hiç bir üyelik ücreti almaması bu online televizyon uygulamasını kullanışlı hale getiriyor. Puhutv videoları nasıl indirilir?

Bu makalemizde Puhutv’de yayınlanmakta olan film ve dizileri herhangi bir ücret ödemeden yüksek kalitede izleyebildiğiniz gibi birde indirebilmenize yardımcı olacağız. Çoğu kişinin bildiği üzere idm ile birçok siteden dizi veya film indirebiliyorsunuz. Fakat idm ile indirilen film ve dizilerin çoğu zaman çözünürlükleri ve kalitesi yeterli seviyede olmuyor, bu yüzdende dizi veya film izlerken keyfimiz kaçabiliyor. Size anlatacağımız yöntem ile Puhutv içerisindeki film ve dizileri Puhutv ile aynı görüntü kalitesinde indirebileceksiniz.

Puhutv Videoları Nasıl İndirilir?

Puhutv’den dizi ve film indirmek için chrome web tarayıcısını kullanacağız. Sizlerle paylaştığımız linkten Skyload eklentisini web tarayıcınıza kurun.

Chrome web tarayıcınıza yukarıdaki eklentiyi yükledikten sonra, Puhutv’den indirmek istediğiniz dizi veya filmi puhutv üzerinden açın. Dizi veya film açıldıktan sonra, sağ üst tarafta eklediğiniz eklenti aktif hale gelecektir. Dizi veya film yüklemek için; Skyload butonuna basarak, Downloads kısmında bulunan dizi ya da filmin adına çift tıklamanız yeterli olacaktır. Yaptığınız işlemin ardından internetinizin hızınıza göre en fazla 5-10 dakika içinde Downloading işlemi bitmesiyle birlikte indirmek istediğiniz dizi ya da filminiz bilgisayarınıza inmiş olacaktır.

Puhutv ile birlikte yapacağınız dizi ya da film yüklemesi sırasında yapılacak işlemler bu kadardı. Hiçbir kodlama ya da yazılımla uğraşmadan, fazladan bir program kurmakla uğraşmadan dizi ya da film yüklemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Size anlattığımız yöntem yakın vakitte birden çok kere kontrol edilip denendi ve herhangi problemle karşılaşılmadı.

Advertisement. Scroll to continue reading.

 Puhutv üzerinden yayınlanan dizi ve filmleri izlemek için herhangi bir ücret alınmadığını öğrenmeniz ile artık filmlerinizi Puhutv den yüksek kalitede rahatça indirebilirsiniz. . Umarız size yardımcı olabilmişizdir. Bu ve daha fazlası içerik için bizleri takipte kalın.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

İnceleme

İnsanlık yavaş yavaş dijital çağa geçiyor; insanlar pandemi nedeniyle sanal alanda daha fazla vakit geçirmeye başladılar. Metaverse, kimsenin görmezden gelmemesi gereken bir gelecek olarak...

Uygulama

Sosyal medya kullanıcıların büyük bir çoğunluğu içeriklerin kişiselleştirilememesinden şikayetçidir. Touchapp, kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyimin anahtarını sunuyor. Aralık ayında kullanıma sunulan uygulama her geçen gün...

Çözüm

Backlink, bir web sitesinden farklı bir web sitesine trafik yönlendirmek üzere sayfa içeriğinde URL, metin ve görsel ögelerin kullanılmasıyla oluşturulan köprü bağlantıları ifade eder....

HABER

Kredi notu, tüm bankaların erişebildiği kredi siciliniz, bankalarla gerçekleştirdiğiniz tüm işlemleri barındıran bir kişisel finans geçmişini ifade eder. Bankalar kendilerinden borç isteyen yani kredi...