İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PYM Coin Nedir? | Playermon Nedir? | PYM Coin Bilgileri

Playermon, herkesin en sevdiği uzay arkadaşları Playermons ile evreni keşfedip savaşabileceği sınırsız bir kazanmak için oyna oyunudur. Bu tutkulu oyunun dijital para birimi PYM coin’dir.

Oyuncular, Playermon’ları ile gezegenleri kolonileştirebilir, kaynaklar kazanabilir ve diğer oyuncularla savaşabilir.

Playermon Nedir?

Playermon, Mayıs 2021’de Pokemon Trading Card Game ve Animal Crossing video oyunlarının büyük hayranları olan bir grup profesyonel tarafından yaratıldı. Önceki oyunlara olan hayranlıkları ve blok zincir teknolojisi hakkındaki bilgileri, onları Animal Crossing’e benzer açık dünya oynanışına sahip uzay temalı bir macera oyunu geliştirme odaklamıştır.

Ekibin yaratıcı ve planlama aşamalarına olan bağlılığı arttıkça, bu GameFi projesini hayata geçirme sürecinde kaçınılmaz olarak ortaya çıkacak sayısız engelin farkına vardılar. Yine de şirket, bu engellere rağmen bir fark yaratmaya ve NFT Oyun endüstrisine ve Play-to Earn topluluklarına daha fazla değer getirmeye kararlılar.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Playermon Ekibi, NFT oyunlarına yönelik mevcut büyük talep ve bunu mobil oyun endüstrisindeki kurucuların ve geliştiricilerin on yılı aşkın ödüllü deneyimiyle birleştirmesi nedeniyle projenin potansiyeline inanıyor.

Playermon Ekibi, oyunun şu nedenlerle talep göreceğini düşünüyor:

  • Çok talep gören NFT koleksiyonları olma potansiyeline sahip, sevimli ve sanatsal olarak yapılmış Playermon’lar
  • Asya’da tanınmış Blockchain geliştiricilerinin yürütülmesi yoluyla tokenomics, yazma ve oyun mekanizması ve stake etme üzerine güçlü odaklanma
  • Sosyalleşmeye ve diğer oyuncularla rekabet etmeye odaklanarak kazanmak ve gevşemek için birçok fırsat sunan bir oyunda birden fazla oyun
  • Dünyanın dört bir yanındaki oyun geliştiricilerinin ve sanatçılarının projeye adanmışlığı ve bağlılığı (onlarca yıllık deneyim, uzmanlık ve ödüllü yeteneklerle)
  • Güçlü danışmanlardan ve blok zinciri oyun topluluklarından ortaklardan destek
  • Playermon Ekibi’nin topluluğu dinleme ve oyun için en iyi olanı yürütme yeteneği
  • Sanatçılar, içerik oluşturucular ve oyuncular için tutkularını serbest bırakmaları ve sanal dünyada bağlantı kurmaları için bir platform oluşturuldu.

Playermon, blockchain endüstrisindeki bir sonraki lider sosyal yaratıcı metaverse, oyna-kazan NFT oyunu olacak şekilde kavramsallaştırıldı. Herkes tarafından erişilebilir, düşük giriş maliyetleri olan ve oyunculara, yaratıcılara ve yatırımcılara gelir elde etme yeteneği sağlayan bir oyun yaratıcılıklarına ve oyun biçimlerine dayalıdır. Playermon topluluğu yaratıcılarını, oyuncularını ve yatırımcılarını güçlendirmeyi amaçlıyor.

PYM Coin Nedir?

Playermon oyununda planlara uyularak ilerlemek içi en sürdürülebilir oyun belirteçlerine ihtiyaç olduğuna inanılıyor. Bunun için proje, oyun için bir çift belirteç mekanizması uyguluyor. Bu belirteçler BYM ve SGEM token’dir. PYM oyun içi ödüllendirme, satın alma gibi bir çok işlem için kullanılmaktadır.

PYM Coin Bilgileri

PYM Coin Nasıl Alınır?

PYM ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, ZT ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, PYM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla PYM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

NanoByte, kripto-cüzdanları e-para, kredi kartları, sigorta ve diğer yatırımlar gibi FIAT ürünleriyle uyumlu hale getirerek kripto para birimini geleneksel/geleneksel para birimi sistemine bağlamayı amaçlamaktadır....

Kripto Para

Gate.io Startup listelemesine eklenen ASTO Coin hakkında merak edilenleri sizler için derliyoruz. Altered State Machine (ASTO), Dinamik NFT’ler tarafından desteklenen yapay zeka için Merkezi...

Kripto Para

Web 2.0’a elveda deyin ve web 3.0 ile geleceğe girin. Web’i tamamen yeni bir bakış açısıyla keşfetmenizi sağlayan yerleşik kripto özellikleri içeren tamamen sürükleyici...

Kripto Para

Black Stallion, çeşitli zırhlı savaş araçları ve uçakların yanı sıra ek silahlarla (örneğin Drone’lar) dolu bir oyun evrenidir. MBG evreninde, taret gibi tank parçaları, tankın...