İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

PZP Coin Nedir? | PlayZap Games Nedir? | PZP Yorum

PlayZap Game, sürdürülebilir bir belirteç ekonomisi ile blockchain teknolojisi üzerine kurulu ve NFT’ler tarafından desteklenen, ana akım nedensel oyunculara odaklanan, beceriye dayalı, rekabetçi bir oyun platformudur. PZP belirteci, oyuncuların yerel belirteç ve NFT’lerde kripto ödülleri için çeşitli yarışmaları keşfedip rekabet ettikleri “Oynaması Ücretsiz” sosyal beceri oyun platformu sağlar.

PlayZap Games

PlayZap Games, oyuncuların ödül kazanmak, jeton kazanmak ve dijital varlıklara sahip olmak için becerilerini kullanabilecekleri, oynaması ücretsiz, topluluk odaklı bir oyun arenasıdır. Birleşik (Tek uygulama, birçok oyun) oyun platformu, oyunculara yüksek kaliteli oyunlar oynamaları ve çeşitli rekabetçi yarışmalarda başkalarıyla rekabet etmeleri için kusursuz bir deneyim sunuyor.

PZP Coin

PZP, playzap ekosistemini güçlendirmek ve oyun ekonomisinin gerçek potansiyelini ortaya çıkarmak için kullanılan bir BEP-20 hizmet belirtecidir. PZP belirteci, oyuncuların yerel belirteç ve NFT’lerde kripto ödülleri için çeşitli yarışmaları keşfedip rekabet ettikleri Oynaması Ücretsiz” sosyal beceri oyun platformu sağlar. Ekosistem genelinde oyuncular, geliştiriciler ve yayıncılar tarafından kullanılacak ve Yaratıcıların ve Oyuncuların platform genelinde VARLIKLARI ve Kazançları değiş tokuş etmesine olanak tanıyacak.

Proje, oyuncular için 30 milyon jetonluk (toplam arzın yaklaşık %20’si) ödül havuzunu elinde tutuyor.

Yerel PZP belirteci, oyun içi fayda sağlar ve oyuncularımız için ödüllendirici ve anlamlı bir ekonomi oluşturmaya yardımcı olur. Oynaması ücretsiz modelin keyfini hiçbir engel olmadan çıkarmak ve oyuncuların becerisi kazanma formatının avantajlarından yararlanmaya teşvik etmek için her iki (web2 / web3) oyuncu için hibrit bir oyuncu deneyimi oluşturuluyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Premium Yarışmalar

  • Büyük Havuzlu Yarışmalara Katılın
  • Grup Yarışmalarına Katılın
  • PvP formatında diğer oyunculara meydan okuyun
  • Haftalık turnuvalara/etkinliklere katılın

Pazar Yeri

  • NFT satın al
  • Oyun içi öğeler ve güçlendirmeler satın alın

Staking

  • PZP yatırın

PZP Coin Bilgileri

PZP Coin Nasıl Alınır?

PZP ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, PZP ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla PZP coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...