İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

QANX Coin Nedir? | QANplatform Nedir? | QANX Hakkında Bilgiler

QANplatform’un hikayesi, 2019’da bir araya gelen ve uygulamalı matematikçiler, kuantum araştırmacıları, BT uzmanları ve iş geliştirme uzmanları tarafından yapılan araştırmalara ve erken aşamadaki gelişmelere dayalı olarak bu projenin temelini oluşturan bir grup Blockchain meraklısı ile başlamıştır.

QANplatform’un Kurucu Ortağı ve Baş Teknoloji Sorumlusu (CTO) Johann Polecsak aynı zamanda bir ekonomist. İş Geliştirme ekibiyle birlikte QANplatform’u olabildiğince çekici hale getirmenin yolunu arıyor.

QANplatform Nedir?

QANplatform, geliştiricilerin ve işletmelerin herhangi bir programlama dilinde QAN blok zinciri platformunun üstünde akıllı sözleşmeler, DApp’ler, DeFi çözümleri, NFT’ler, belirteçler, Metaverse gibi kuantuma dayanıklı oluşturmalarına olanak tanıyan kuantuma dayanıklı Katman 1 hibrit blok zinciri platformudur.

QANplatform, birçok teknolojik ve ekonomik yeniliğin yanı sıra QAN ekibi tarafından geliştirilen 4 IP’ye sahiptir:

Advertisement. Scroll to continue reading.
  1. QANplatform’un benzersiz Çok Dilli Akıllı Sözleşme Geliştirme Metodolojisi, QANplatform’u herhangi bir programlama dilinde kodlamalarına izin vererek 28 milyon programcı için kullanılabilir hale getirir.
  2. QANplatform’un Rust programlama dilinde uygulanan benzersiz Kafes tabanlı kuantum sonrası şifreleme algoritması, QANplatform ekosistem üyelerini kuantum bilgisayar saldırılarına karşı güvence altına alacaktır.
  3. QANplatform’un benzersiz Rastgelelik Kanıtı (PoR) algoritması, QAN genel blok zincirini piyasadaki en yeşil blok zinciri haline getirecek, ancak merkezi olmayan bir şekilde kalacaktır.
  4. QANplatform’un benzersiz Hızlı bulut platformu dağıtımı, QAN özel blok zincirini Amazon AWS gibi büyük bulut platformlarına 5 dakikadan daha kısa bir sürede dağıtmasına olanak tanır ve bu da QANplatform’u piyasada dağıtılacak en hızlı blok zinciri haline getirir.

QANX Coin Nedir?

QANX, Ethereum için ETH gibi QANplatform’un yardımcı program simgesidir.

QANX ne için kullanılır?

QANX Token, aşağıdakiler gibi farklı yardımcı programlar için birden çok işlevselliğe sahiptir:

  • Geliştiricilerin sözleşme dağıtımı için ödeme yapmak için QANX Simgesi/Tokenleri satın almaları gerekir.
  • DApp kullanıcılarının, dağıtılan sözleşmelerin yürütme yöntemleri için ödeme yapmak üzere QANX Belirteçleri satın almaları gerekir.
  • QANX Token sahiplerinin, jetonları aktarırken bir işlem ücreti ödemesi gerekir.
  • Doğrulayıcıların, doğrulama sürecine katılabilmeleri için QANX Belirteçleri için doğrulama biletleri satın almaları gerekir.
  • Tam düğüm Sağlayıcıların, tam düğüm sağlayıcı olması için QANX Belirteçleri için tam düğüm lisansı satın alması gerekir.
  • Akıllı sözleşme telif ücreti, doğrulama ve tam düğüm sağlayıcı ödülleri, belirteç mücadelesi ve hata ödülü gibi ödüller, QANX Belirteçlerinde ekosistem üyelerine ödenir.

QANX Coin Nasıl Alınır?

QANX maksimum arz miktarı 3,333,333,000 QANX token’dir. QANX Token satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...