İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

HABER

Recorder X Çağrı Kaydedici Nedir? Nasıl Kullanılır?

Telefon görüşmelerini kayıt altına almak artık çok kolaylaştı. Eskiden sabit telefonlardaki görüşmeleri kayıt altına almak için bir çok cihaz kullanılması gerekiyordu. Akıllı telefonlarda ise telefon görüşmelerini kaydetmek oldukça basitleşti.

Android işletim sisteminde telefon görüşmelerini kaydetmek için bir çok uygulama mevcut ancak iOS için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Bu yazımızda Apple marka cihazlarda telefon görüşmelerini kaydetmek için kullanabileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. Telefon görüşmelerini kaydetme iOS uygulamaları nelerdir?

Telefon görüşmeleriniz kayıt altına almadan önce telefon görüşmesi kaydetmek suç mu başlıklı makalemizi mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz.

Recorder X Çağrı Kaydedici Nedir?

Recorder X uygulaması iOS telefonlarda gelen çağrıları kaydetmenize ve istediğiniz zaman tekrar dinlemenize olanak sağlamaktadır. Yani cep telefonu ile yaptığınız görüşmeleri kaydetmektedir. Recorder X Apple cihazlarda aramaları kaydetmek için en çok kullanılan uygulamadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Recorder X Çağrı Kaydedici Nasıl Kullanılır?

Recorder X uygulamasının kullanımı oldukça basittir. Bir telefon görüşmesini kaydetmek istiyorsanız uygulama içerisindeki çağrı bölümüne arayacağınız numarayı yazabilir yada uygulama rehberinden istediğiniz kişiyi arayabilirsiniz.

Seçtiğiniz servis arandıktan sonra telefon çağrısını kaydetmek istediğiniz numarayla konferansa alın, çağrınız kaydedilsin!

Recorder X uygulaması sayesinde kaydettiğiniz aramaları paylaşabilir, tarih seçerek kayıtlarınız arasına alabilirsiniz.

Uygulamada istediğiniz zaman servisinizi değiştirebilir, bulunduğunuz ülkeye ait servisler dışında da kayıt servislerini kullanabilirsiniz.

Uygulama içerisinde çeşitli abonelin servisleri (3 günlük bir Deneme ile 1 haftalık Abonelik, 1 aylık abonelik) bulunmaktadır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Rehber İzni: Kişilerin uygulamanızda görünmesini sağlar. Kişileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz ve sunucumuzda saklanmaz.

Recorder X Çağrı Kaydedici Abonelik İptali

Recorder X aboneliğinizi iTunes hesap ayarlarınızdan istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Recorder X abonelik iptali ücretsiz deneme süresi veya abonelik süresinin bitiminden 24 saat önce yapılmalıdır. Aksi taktirde yeniden ücretlendirmeye tabi tutulur. Recorder X abonelik iptali geçerli abonelik döneminin son gününden itibaren geçerli olacaktır.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar