İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ReelToken (REELT) Nedir? | REELT Coin Hakkında Bilgiler

Reel Group Konsorsiyumu, sıfırdan, sanatçıların, içerik oluşturucuların ve hayranların etkileşim kurma, işbirliği yapma ve ortaklaşa fayda sağlama biçiminde devrim yaratacak bir platform ve ekosistem oluşturmak için kurulmuştur. REELT Nedir?

Sanatçıların, içerik oluşturucuların ve hayranların sezgisel, kolay ve sorunsuz bir şekilde etkileşim kurabileceği pozitif, özel ve güvenli bir platform üzerinde tasarlanmış tek bir “her şey” uygulaması olarak tasarlandı.

REELT Coin Nedir?

ReelToken (REELT), akıllı sözleşme işlevine sahip merkezi olmayan bir blockchain belirtecidir.

REELT, çoklu blok zinciri altyapısı üzerindedir. Ek blok zinciri yedekliliği ve arbitraj seçenekleri sağlayan POLYGON (MATIC) ve Binance Smart Chain (BSC) blok zincirlerini kullanır. Bu, ReelToken’a sahip bireylerin REELT’i verimli, uygun maliyetli, güvenli ve güvenli bir şekilde tutmasına, bunları Fiat (ör. ve Reel Star Uygulaması içindeki hizmetler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

REELT Coin Bilgileri

REELT Coin Nasıl Alınır?

REELT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, REELT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla REELT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...