İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ReelToken (REELT) Nedir? | REELT Coin Hakkında Bilgiler

Reel Group Konsorsiyumu, sıfırdan, sanatçıların, içerik oluşturucuların ve hayranların etkileşim kurma, işbirliği yapma ve ortaklaşa fayda sağlama biçiminde devrim yaratacak bir platform ve ekosistem oluşturmak için kurulmuştur. REELT Nedir?

Sanatçıların, içerik oluşturucuların ve hayranların sezgisel, kolay ve sorunsuz bir şekilde etkileşim kurabileceği pozitif, özel ve güvenli bir platform üzerinde tasarlanmış tek bir “her şey” uygulaması olarak tasarlandı.

REELT Coin Nedir?

ReelToken (REELT), akıllı sözleşme işlevine sahip merkezi olmayan bir blockchain belirtecidir.

REELT, çoklu blok zinciri altyapısı üzerindedir. Ek blok zinciri yedekliliği ve arbitraj seçenekleri sağlayan POLYGON (MATIC) ve Binance Smart Chain (BSC) blok zincirlerini kullanır. Bu, ReelToken’a sahip bireylerin REELT’i verimli, uygun maliyetli, güvenli ve güvenli bir şekilde tutmasına, bunları Fiat (ör. ve Reel Star Uygulaması içindeki hizmetler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

REELT Coin Bilgileri

REELT Coin Nasıl Alınır?

REELT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, REELT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla REELT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

TerraUSD (USTC), Terra blok zincirinin merkezi olmayan ve algoritmik stablecoin’idir. Değeri ABD Dolarına sabitlenmiş, ölçeklenebilir, getiri sağlayan bir madeni paradır. TerraUSD, Terra topluluğuna değer sunmak ve Dai gibi...

Kripto Para

Bitcoin halving, Bitcoin madencilik ödüllerinin yarıya indirildiği bir olaydır. Bitcoin’in protokolüne göre, her 210,000 blokta bir (yaklaşık olarak 4 yılda bir) gerçekleşir. Bu durumda,...

Kripto Para

Avalanche (AVAX) ağı, yüksek hızlı işlemleri, düşük ücretleri ve ölçeklenebilirliği desteklemek amacıyla tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Avantajlı özelliklerine sahip olan bu ağ, çeşitli...

Kripto Para

SAIL, Solana’da inşa edilen yeni bir ekosistemin ana hizmet belirteci olacak. gSAIL, dSAIL, vSAIL ve nSAIL için kullanılacaktır. SAIL’i tutmak, tüm SAIL ekosistem platformunda daha fazla...