İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

ReelToken (REELT) Nedir? | REELT Coin Hakkında Bilgiler

Reel Group Konsorsiyumu, sıfırdan, sanatçıların, içerik oluşturucuların ve hayranların etkileşim kurma, işbirliği yapma ve ortaklaşa fayda sağlama biçiminde devrim yaratacak bir platform ve ekosistem oluşturmak için kurulmuştur. REELT Nedir?

Sanatçıların, içerik oluşturucuların ve hayranların sezgisel, kolay ve sorunsuz bir şekilde etkileşim kurabileceği pozitif, özel ve güvenli bir platform üzerinde tasarlanmış tek bir “her şey” uygulaması olarak tasarlandı.

REELT Coin Nedir?

ReelToken (REELT), akıllı sözleşme işlevine sahip merkezi olmayan bir blockchain belirtecidir.

REELT, çoklu blok zinciri altyapısı üzerindedir. Ek blok zinciri yedekliliği ve arbitraj seçenekleri sağlayan POLYGON (MATIC) ve Binance Smart Chain (BSC) blok zincirlerini kullanır. Bu, ReelToken’a sahip bireylerin REELT’i verimli, uygun maliyetli, güvenli ve güvenli bir şekilde tutmasına, bunları Fiat (ör. ve Reel Star Uygulaması içindeki hizmetler.

Advertisement. Scroll to continue reading.

REELT Coin Bilgileri

REELT Coin Nasıl Alınır?

REELT ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io ve MEXC’dir. İşlem çiftleri, REELT ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla REELT coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Aylık kripto para çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar

Kripto Para

Hasaki, kullanıcıları belirteç ödülleri aracılığıyla müdahale eğitimine katılmaya teşvik etmeyi planlıyor. Verileri etiketlemeye ve düzenlemeye yardımcı olmak için Hsaki’nin yanıtlarının doğruluğu hakkında geri bildirim...

Kripto Para

KlimaDAO, karbon destekli, algoritmik kripto para birimi KLIMA belirteci aracılığıyla iklim eylemini yönlendirmek ve manifestolarını yerine getirmek için merkezi olmayan otonom bir Kuruluştur. Protokol...

Kripto Para

Affyn (FYN), Oynaması Ücretsiz, Oynat ve Kazan mobil oyunuyla blockchain destekli bir Metaverse projesi inşa eden Singapur merkezli bir şirkettir. Coğrafi konum belirleme yeteneğinden ve...

Kripto Para

GoMining(GMT), madenciliği basit ve herkes için erişilebilir hale getirmeyi misyon edinmiş bir şirkettir. Yaklaşık 6 yıldır 2017 yılından beri sektörün içindeler. İki önemli ürünleri var....