İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Refereum (RFR) Coin Nedir? | RFR Coin Bilgileri

Refereum.com adresinde çevrimiçi olarak bulunan Refereum, oyun geliştiricilerini oyuncular, flamalar ve izleyicilerle buluşturuyor.

Platform, oyun topluluğunda önemli bir sorunu çözmeyi hedefliyor. Oyun geliştiricileri, ilgili kitlelere ulaşmak için yapay olarak yüksek maliyetler ödüyorlar. Twitch ve YouTube internetteki en büyük kitlelere hitap etselerde geliştiriciler için çok iyi getiri sağlayamıyorlar.

Kariyer için sadece oyun oynamak çoğu oyuncu için gerlir olarak mümkün görünmüyor. Bu verimsizlik, aracıların varlığından kaynaklanmaktadır. YouTube gibi platformlar, her videonun reklam gelirinden önemli ölçüde pay alıyorlar. Geliştiricilerin ayrıca, bu platformlardaki reklamlar için ekstra ödeme yapması gerekiyor.

Sonuç olarak, geliştiricilerin kitlelerine ulaşmak için çok fazla para ödüyor olması, oyuncuların oyunlarını izletmek veya daha fazla kitleye ulaşmak için harcadıkları reklam giderleri çoğu kullanıcıyı bu işi yarı yolda bırakmaya doğru sürüklüyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Refereum ise oyuncuların sisteme yükledikleri oyunları derecelendirerek video platformalarında ortak yayın sağlamalarını ve derecelerine göre getiri etmelerini sağlıyor. Örneğin 5 saat uzunluğunda bir yayın ile 1 saat uzunluğundaki bir yayının getirisi içerik bakımından değerlendiriliyor. Daha fazla emek harcayan taraf Refereum tarafından daha fazla getiri sağlamış oluyor. Platform bu getilerden en az düzeyde gelir sağlıyor.

RFR Coin Yorum

Platformun benimsenmesini artırmak için, Refereum şimdiden dünyanın önde gelen video oyunu internet sitesi Twitch ile ortaklık kurdu. Refereum ayrıca oyun içi ödüller oluşturmak için dünyanın en çok kullanılan oyun motoru olan Unity ile de ortaklık kurdu.

Refereum platformunda video paylaştıkça gelirinizi artırabilir. Belirli aralıklarda yapılan turnuvalarda RFR coin ödüllerinden yararlanabilirsiniz.

RFR Coin Bilgileri

RFR Coin Nasıl Alınır?

RFR ile şu anda işlem yapılan en büyük borsalar Gate.io, Utbit, HitBTC ve Bitbns’dir. İşlem çiftleri, RFR ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla RFR coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar