İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Refereum (RFR) coin nedir?

Refereum.com adresinde çevrimiçi olarak bulunan Refereum, oyun geliştiricilerini oyuncular, flamalar ve izleyicilerle buluşturuyor.

Platform, oyun topluluğunda önemli bir sorunu çözmeyi hedefliyor. Oyun geliştiricileri, ilgili kitlelere ulaşmak için yapay olarak yüksek maliyetler ödüyorlar. Twitch ve YouTube internetteki en büyük kitlelere hitap etselerde geliştiriciler için çok iyi getiri sağlayamıyorlar.

Kariyer için sadece oyun oynamak çoğu oyuncu için gerlir olarak mümkün görünmüyor. Bu verimsizlik, aracıların varlığından kaynaklanmaktadır. YouTube gibi platformlar, her videonun reklam gelirinden önemli ölçüde pay alıyorlar. Geliştiricilerin ayrıca, bu platformlardaki reklamlar için ekstra ödeme yapması gerekiyor.

Sonuç olarak, geliştiricilerin kitlelerine ulaşmak için çok fazla para ödüyor olması, oyuncuların oyunlarını izletmek veya daha fazla kitleye ulaşmak için harcadıkları reklam giderleri çoğu kullanıcıyı bu işi yarı yolda bırakmaya doğru sürüklüyor.

Refereum ise oyuncuların sisteme yükledikleri oyunları derecelendirerek video platformalarında ortak yayın sağlamalarını ve derecelerine göre getiri etmelerini sağlıyor. Örneğin 5 saat uzunluğunda bir yayın ile 1 saat uzunluğundaki bir yayının getirisi içerik bakımından değerlendiriliyor. Daha fazla emek harcayan taraf Refereum tarafından daha fazla getiri sağlamış oluyor. Platform bu getilerden en az düzeyde gelir sağlıyor.

Platformun benimsenmesini artırmak için, Refereum şimdiden dünyanın önde gelen video oyunu internet sitesi Twitch ile ortaklık kurdu. Refereum ayrıca oyun içi ödüller oluşturmak için dünyanın en çok kullanılan oyun motoru olan Unity ile de ortaklık kurdu.

Refereum platformunda video paylaştıkça gelirinizi artırabilir. Belirli aralıklarda yapılan turnuvalarda RFR coin ödüllerinden yararlanabilirsiniz.

RFR coin satın almak ve yatırım yapmak için Üye OL → Binance.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar