İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

RENA Coin Nedir? | WARENA Nedir? | Haber | Yorum

Warena, kendi merkezi olmayan organizasyonu ile gerçek bir kullanıcıya ait oyun olmayı hedefliyor. Çok yakında Güney Doğu Asya ve Orta Avrupa’daki çeşitli pazarlara tanıtılacak. WARENA ve RENA coin hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

WARENA Nedir?

Blockchain Teknolojisinden ilham alan ve küresel NFT trendini yakalayan WARENA, en son iki oyun geliştirmesinin ustaca bir birleşimidir: Play-to-Earn ve Metaverse. WARENA ekosistemindeki herkes, geniş, süper gerçekçi Metaverse ile dengeleyici strateji oyununun keyfini çıkarabilir ve aynı zamanda dijital gelir elde edebilir. Oyun sırasında toplanan jetonlar WARENA ekosistemine katkıda bulunur ve bu jetonlar daha sonra NFT’lere dönüştürülebilir.

WARENA = Oyna-Kazan + Metaverse + Kişiselleştirme + NFT oyun

WARENA ile oyuncular, son derece kişiselleştirilmiş savaşçılar kullanarak PvE ve PvP içeriğinde savaşacaklar, turnuvalara katılacak ve aynı anda NFT’leri toplayabilecekler.

WARENA Metaverse’de oyuncular ayrıca Axie Infinity, My Defi Pet, Cat Gunner ve çok daha fazlası gibi diğer ‘Evrenlerden’ diğer karakterlerle tanışabilir, etkileşime girebilir ve savaşabilir.

RENA Coin Nedir?

WARE jetonları, savaş bileti, görev, rastgele etkinlikler, NFT kiralama veya zindanlardan ödüller gibi oyun içi etkinliklere katılırken Warriors için bir ödül olarak oluşturulur.

RENA, WARENA Evreni için bir BEP-20 yönetişim belirtecidir. RENA sahipleri, jetonlarını stake ederlerse, oyunu oynarlarsa ve önemli yönetim oylarına katılırlarsa ödül talep edebilecekler.

Oyuncular ayrıca WARENA Evreninde çeşitli oyunlar oynadıklarında ve kullanıcı tarafından oluşturulan içerik girişimleriyle RENA jetonları kazanabilecekler.

Play-to-Earn İş Modeli platformu, oyuncuların oyun içi varlıklara sahip olmalarını ve oyuna aktif olarak katılarak varlık değerini artırmalarını sağlar. Bu sayede oyuncular kendileri, diğer oyuncular ve geliştiriciler için değer yaratır.

Öğelerin satın alınması, satılması, değiştirilmesi ve yükseltilmesi yoluyla kesinlikle para kazanılabilir, böylece NFT değeri artar.

RENA Coin Nasıl Alınır?

WARENA maksimum arz miktarı 100.000.000 RENA token’dir. RENA Coin satın almak için Gate.io borsasına bağlantıdan komisyon indirimli olarak kayıt olabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Yazılar

Kripto Para

Luna Rush, blockchain teknolojisine dayalı yeni başlatılan bir RPG oyunudur. Seviye Atlamaya ve Stratejiye Odaklanmış nihai boşta oyun deneyiminin tadını çıkarın! Luna Rush, Anime...

Kripto Para

Xoil Wars, öğrenmesi on dakika ve ustalaşması ömür boyu süren dijital bir tahsil edilebilir kart oyunudur. Oyuncular ana üslerinde savaşan robotlardan oluşan sert takımlar kurabilir,...

Kripto Para

Sanal gerçeklik ve artırılmış gerçeklik endüstrileri son birkaç yılda muazzam bir şekilde büyüdü. Ancak, ana akım haline gelmeden önce çözülmesi gereken birçok sorun var. Bu sorunların...

Kripto Para

Kripto para birimi ve blok zinciri tabanlı platformların ortaya çıkmasıyla birlikte, küresel finansal manzara, günlük çığır açan yeniliklerle benzeri görülmemiş bir oranda değişim yaşıyor. Sonuç...