İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

Ripple (XRP) Coin nedir?

Ripple (XRP) sisteminin amacı, insanların finansal ağların “duvarlı bahçelerinden” kurtulmasını sağlamaktır. Burada duvarlardan kasıt; kredi kartları, bankalar, ücretlerle erişimi kısıtlayan PayPal ve diğer kurumlar, döviz bozdurma masrafları ve işlem gecikmeleridir.

Uluslar arası para transferlerinde şeffaflık, hız ve en düşük maliyeti sağlamayı hedefliyorlar. Bu kampamda Akbank geçtiğimiz gün Ripple ile bir ortaklık anlaşması yapmıştır.

Geleceği var mı?

Ripple (XRP) ile alakalı uzun zamandır bir makale paylaşmayı düşünüyorduk bu kadar uzun sürmesinin nedeni ise kafamızdaki soru işaretlerini gidermek ve sizleri doğru yönlendirmektedir. Ripple verdiği hizmet kalitesi ile büyümeye devam edecektir.

Advertisement. Scroll to continue reading.

XRP coin alım satım yapmak için Üye OL → Binance.com

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

3 Yorum

3 Comments

 1. oumar

  Aralık 31, 2017 at 11:20 pm

  tmm iyi güzel de bu paradan 100 milyar adet var. 10 dolara çıksa 1 trilyon dolar değer, oluşur. bu normal mi olabilir mi?

  • şener

   Ocak 8, 2018 at 10:41 pm

   24 saatte 3 milyar dolar ve üstü hacimler yapıyor. rasyonellik aramıyor mantık dışı arz talep ilişkisi çok etkin. yukarı ve ciddi hacim işlediği gibi çok sert aşağı yapabiliyor. fazla riski sevenler için 1 numaralı coin. ytd

  • şener

   Ocak 8, 2018 at 10:47 pm

   normal değil haklısınız , ama ben 2018 sonuna kadar sizin dediğiniz değere ulaşacağına kesin gözüyle bakıp 2bin usd lik yatırım yapacağım. ytd. bizim borsada da devasal değerde kar edip bunları çakma şekilde gider gösterip yada kasada tutup hisseyi dibe vurduran onca şirket var. aslında 5 10 kat olması gerekirken yerlerde sürünüyorlar. coinlerde bunun tam tersi. piyasa miktar ve değerinden bağımsız gerek spekülatif gerek haber gerekse karlılık ve iş alanı etkileriyle ani yükseliş ve düşüşler gösteriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar