İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

Kripto Para

RLTM Coin Nedir? | RealityToken Nedir? | RLTM Coin Yorum

Dijital devrimin bir parçası olun! Reality NFT, dünyaca ünlü konumları NFT’lere dönüştürür ve bu varlıkları, amiral gemisi mobil oyunu Landlord GO’dan başlayarak milyonlarca oyuncunun oynadığı oyunlarda kullanır. Her NFT, gerçek dünyadaki konumlardan, ünlü simge yapılardan, en önemli şehirlerden ve ülkelerden birine karşılık gelir ve Web2 oyunlarından telif hakları ve NFT işlem ücretleri sunar. RLTM Coin Nedir?

Reality NFT, dünyanın en önemli simge yapılarını simgeliyor. Bunları, yüksek gelir getiren mobil oyunlara bağlanırken uzun vadeli değer yaratarak kullanır. İki temel unsurdan oluşan gelecekteki bir platformun temelidir: ERC20 belirteci ve NFT’lerin toplanması.

RLTM Coin Nedir?

RLTM, Reality NFT platformunun büyümesini sağlayan ve tüm unsurlarını birleştiren sabit bir kaynağa sahip bir yardımcı program belirtecidir. RLTM belirteci, açık artırmalarda ve ücretlerde indirim almaktan, NFT öncelikli satın almalar sunmaktan topluluk için bir yönetişim belirteci olarak hareket etmeye kadar, mevcut tüm özellikleri birbirine bağlar. Ayrıca, katkıda bulunanların Landlord GO’dan ve gelecek tüm oyunlardan telif ücreti kazanmalarını sağlayacaktır. 

Ekosisteme eklenen her oyun, ana ve tek yardımcı program belirteci olarak yalnızca RLTM’yi kullanacak ve boru hattına daha fazla oyun ekledikçe ek değeri artıracaktır.

Advertisement. Scroll to continue reading.

RLTM Coin Bilgileri

RLTM Coin Nasıl Alınır?

RLTM ile şu anda işlem yapılan en büyük borsa Gate.io‘dur. İşlem çiftleri, RLTM ve diğer kripto para birimleri arasında olduğu gibi, stablecoin ve itibari para birimlerinden oluşmaktadır. Gate.io borsasına itibari para yada stablecoin yatırma işlemlerinin ardından kolaylıkla RLTM coin satın alabilirsiniz.

Kripto para satın alma işlemlerinizi Binance borsasına kayıt olarak, güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Binance borsasına referanslı kayıt olmak için rehberimizi inceleyebilirsiniz.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Kripto Para

MetaElfLand, E-Spor on-chain oyunlarının piyasada gelişmesiyle ekip bu hazineyi keşfetmeye karar verdi. Profesyonel Aktüer Üyelerin de yardımıyla MetaElfLand, tüm dünyadaki oyunculara uzun soluklu, adil ve...

Kripto Para

Typelt, kullanıcıların onu günlük yazma aktivitelerini gerçekleştirmek için kullanarak pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan devrim niteliğinde yeni bir klavyedir. Bu yenilikçi klavye, klavye temalarını,...

Kripto Para

NADA Protocol Token, dünyanın en iyi 100 oyun geliştiricisinden biri olan NADA digital Co., Ltd. tarafından geliştirilen ve sağlanan blockchain tabanlı NFT mobil oyunlarının...

Kripto Para

Hatom: HTM, farklı bir ürün yelpazesi aracılığıyla DeFi ortamını canlandırmak gibi belirgin bir amacı olan MultiversX’in ilk likidite protokolü olarak hizmet ediyor. Organik ve...