İletişimde Kalın

Sitede Arama Yap

İnceleme

Roidmi Eve Plus Akıllı Çöp İstasyonlu Robot Vacuum | Mop Süpürge İnceleme

Yeni nesil akıllı temizlik sistemlerinin başında gelen robot süpürgeler son zamanlarda dikkatleri üzerine toplamış durumda. Robot süpürgeler kolay kullanım ve otomatik temizlik ile çalışan kadınların pratiklik arayanların bir numaralı ürünü haline geldi. Robot süpürgeler daha pratik kullanımı ve zamanlama gibi özellikleriyle normal süpürge kullanımını ardında bıraktı. Roidmi Eve Plus Akıllı robot süpürgenin kullanımını inceleyelim ve diğer süpürgelere kıyasla ne kadar pratik olduğunu inceleyelim.

Roidmi Eve Plus İnceleme

Öncelikle çoğu robot ve süpürgeye göre hijyen konusunda daha fazla olumlu yorum aldığını söyleyebiliriz. Çöp istasyonu sistemiyle diğer süpürgelerden farklı bir teknolojiye sahip. Haznesi dolduğunda çöp istasyonuna gelerek içerisinde ki çöpleri istasyonunda bulunan torbaya boşaltıyor ve temizlik işlemine kaldığı yerden devam ediyor.

Roidmi Eve Plusʼta akıllı derinlik sensörü de mevcut. Merdiven, halı gibi yüksek yerlerde takılıp kalmadan, 2 cm’lik engeli olan her yere ulaşabiliyor. Günümüz modellerine kıyasla en yüksek emiş gücü olan 2700 pa performansıyla da dikkat çekiyor.

Roidmi Eve Plus Bölge Seçimi

5 farklı haritalama özelliği olan Eve Plusʼta hem dubleks evlerde hem oda içinde girmesini istemediğiniz alanlarda da bölge ayarlama seçeneğiyle engelleme sağlanabiliyor. Diğerlerinden farklı olarak zemine göre otomatik emiş gücü ayarı yaparak daha tasarruflu bir çalışma sistemi kullanıyor.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Ayrıca 2ʼsi 1 arada temizlik sistemi ile paspaslama da yapıyor olması bence genel temizlik kavramlarını kökten değiştirecek gibi duruyor. Yapay zeka kullanımı her yerde olduğu gibi artık akıllı süpürgelere de eklendi. Hem temizlik ortamına hem de temizlik başlatıp durdurmaya yarayan Google asistan özelliği de unutulmamalı.

Akıllı robot süpürge alacaklar için bu özellikler bence göz ardı edilmemeli. Kullanım tiplerine göre bir çok model olsa da genelde tercihleri fiyat daha çok etkiliyor. Rakiplerinden biraz daha maliyetli olsa da roidmi eve plus hakkında oldukça fazla olumlu yorum bulunmaktadır.

Roidmi Eve Plus Akıllı Süpürgenin Özellikleri Nelerdir?

•Eve Plus temizliği bitirdikten sonra, toz haznesi dolsa da çalışmaya devam ederek şarj istasyonunda kendini temizler.
•Akıllı derinlik sensörü ile merdivenleri ve yüksekliği algılayarak düşmeleri engeller.
•Eve Plus 2700pa emiş gücüyle günümüzün en yüksek vakum gücüne sahip robot süpürgedir.
•Zemini tanıyarak vakum gücünü ayarlar ve her hangi bir ayar gerekmeden hızlı temizlik sağlar.
•Haritalama özelliğini kullanarak akıllı telefon üzerinden istediğiniz odayı tek tıklama da istediğiniz ayarda süpürür.
•Akıllı zamanlama sayesinde siz evde yokken istediğiniz odayı temizleyerek hızlı temizlik sağlar.
•Roidmi Eve Plus 2’si 1 arada süpürge ve paspaslama, ayarlanabilir su hacmine sahip biyonik 140 ml tanka sahiptir. Islak temizlik ile zeminlerinizi de temizler.
•6 uç sensörü ve 2 cm’lik engel tırmanışı sayesinde engelleri hızla aşar ve engelsiz temizlik keyfi sunar.
•4.nesil lidar süper algılama hassas tarama ve algılama sayesinde evin her noktasını hesaplar, kaydedilmiş harita ile telefonunuzdan hızlıca temizlik başlatır.
•Google Asistan ile uyumlu çalışan Roidmi Eve Plus sesiniz ile çalışmayı başlatır ve durdurur.
•Gelişi güzel rota planı yerine yapay zeka kullanarak matematiksel hesaplama yaparak daha tasarruflu temizlik yapar.
•Toz haznesine aldığı tozları, çöp istasyonuna boşaltarak temizleyen Roidmi Eve Plus tozla hiçbir şekilde temas kurmadan temizlik yapmayı hedefler. Hazne içinde bulunan filtresini kaldırdığında kapak kapanır ve tozu içine hapseder.

Roidmi eve plus inceleme yazımızın sonuna geldik, süpürge hakkında merak ettiğiniz diğer detayları bize yorum kısmından yazabilirsiniz.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Çekilişlerine katılım sağlamak, yeni listelenecek kripto para incelemeleri ve sıcak gelişmelerden herkesten önce haberdar olmak için Twitter ve Telegram'dan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

En Çok Okunanlar

İlgili Yazılar